Jump to content

Digitalni fotoaparat do 150 evra?


Bahamut

Recommended Posts

Pa ja bih jurio nekog Canona medju tako tim jeftinijim. Ne znam sta sada imaju u tom cenovnom rangu, ali se po nekom mom iskustvu, koje nije nesto preveliko da se razumemo, canon pokazao najbolje sto se fotki tice, jer kod drugih proizvodjaca slike cesto ispadnu suvise tamne, posebno u zatvorenim prostorijama.

Link to comment
Share on other sites

benq E600 135e

Rezolucija: 6 Mpix

Memorija: 32MB + SD card slot

Zum: 3x optički

Ekran: 2.5" LCD

Baterija: Li-Ion

Dimenzije: 92 x 60 x 24.5 mm

Masa: 135g

Garancija: 24 meseca

deluje to poprilichno fino, prosto neverovatno za taj kesh.

znachi to bi te sa nekom karticom od 1Gb izashlo oko 150 evrica.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

poslao sam ti

btw. jel zna neko shta se deshava sa benqom, chuo sma neke priche da su prsli pa sad rasprodaju ovo shto ej ostalo. ona koa, trach ili istina?

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Najzad da se javnem, bas sam se ulenjio ovih dana. =)

Veoma sam zadovoljan aparatom posle par dana upotrebe. Svidja mi se kod aparata sto je u "point & click" fazonu, znaci dobar za pocetnike. =)

Kad se samo setim pre par godina da su aparati koji imaju svoju bateriju i punjac, znaci samo to, kostali oko 300 evra. A evo sad za 135 evra, 6 megapixela, baterija, bagatela.

Pre ovog aparata sam koristio Kodak C330 i moram da priznam da kodak ima mnogo bolji software, ovaj sto se dobija uz ovaj BenQ kao da su pravili neki klinci iz srednje skole.

Pozdrav i hvala!

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

evo, da ne otvaram novi topic, ja vama kazem za sta mi treba, a vi meni kazete koje modele da gledam, ako treba da gledam iste kao ove sto ste nabrojali, samo mi to napomenite i to je to:)

znaci treba mi neki sto jeftiniji moguci digitalac, ali da ne bude da sam bacio pare. ne treba mi nista, nista od nekih naprednih funkcija, koristio bih ga samo da iskljocam modela ili sta god, da imam posle referencu za crtez ili sliku. ne treba mi ni memorije mnogo, posto verovatno necu ici okolo i skljocati drvece i zalaske sunca posto nisam fotograf, nego cu po potrebi da odem gde treba, postavim nekog, iskljocam ga par puta, onda jos par puta facu i recimo ruke da imam za detalj i to je to...

takodje sam debil za fotoaparate, zato gledam da vam dam sto je moguce vise informacija bez obzira sto vam mozda 70% njih nista ne znace:)

jedino bi mi mozda trebalo neko zumiranje, nemam pojma, da mogu u istom kadru da fotkam detalje, kazem, ne razumem se, ne znam koliki su zumovi standardni i koliko su kvalitetni...

hvala

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

pa to je to u sushtini, s tim shto ako hocesh imash i jeftiniju varijantu sa standardnim punjivim baterijama. realno benq trenutno ima najbolju ponudu ako gledamo cena/kvalitet.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...