Jump to content

Vojni poziv


Recommended Posts

Nisam rekao kako nije deo Srbije vec da je KiM okupiran i da mi tu trenutno ne mozemo nista, kada se budu promenile makro-politicke prilike na zemlji doci ce dan da Srbi vrate KiM.

Kim je okupiran

Kim je deo srbije

Da nastavim da kvotujem gde si rekao da ces ustati kad srbija bude okupirana.

Mislim ne pada mi na pamet, samo sad si pokazao da si fake

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bezi bre voodoo_, prvi dan nosis svu opremu od magacina do kasarne a sledeci put imas jedno 20-30 kila opreme kad ides na vezbe. A neko da te tera usiljene marseve sa svom opremo, e to su price i pricice. Stvari na koje mozes da racunas su napusavanja od strane rezervista koji su mentoli to ti garantujem.

A cisto da se zna, kad ides u rat nisi u treger majci nego u full opremi pa ako neko od tebe ocekuje da istu mozes da obuces i budes mobilan je sasvim normalno. Da sam ja vlast, vojna obuka bi bila obavezna. Jedno 2-3 meseca i mozes kuci. Duze samo ljudi koji jure vojnu karijeru.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Bash se ne razuememo ovih dana?!

Ne razumem te podele Srbi,Hrvati i ostalo.Kad kazhem "mi" ja mislim na ljudska bica.

Pogledaj malo forume i diskusije ljudi iz drugih zemalja uzorak je identichan ovom ovde.I kod njih ima

egoista,fasista,liberala,levichara i ostalih grupacija.

Tako da ovo vazhi za u buduce kad kazhem "mi" mislim na homo sapiense.Ok?

Neukrotljivi!

Link to comment
Share on other sites

Ovaj Seth je skroz prknuo chovek.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Rece covek koji koristi "prknuo" :P

Mozda, nocni rad ubija zivce koje imam, a po prirodi sam kreten pa u svemu vidim napad.

E sad, to "mi" kao homo sapiens. Razumem ja tebe i mesto na kojem se nalazis i pogled na svet sa istog je i meni poznat. Smatras da ljudi treba da zive u miru i slozi, da svi problemi mogu da se rese razgovorom i da pravda, logika i istina svima nesto znace.

A onda dune neki zli vetar u tvom pravcu pa te sa tog mesta pomeri ili jedan olujni oblak baci senku na stvari oko tebe pa onda vidis svet onakav kakav jeste. Pun ljudi kojima pravda, logika i istina znace koliko prljavstina ispod nokta. Gde se razgovorom nista ne postize, jer za razgovor je potreban sagovornik. Pun ljudi sa predrasudama koji se odnose direktno na tebe ili ljude koji su oko tebe. A sa takvima je tesko pricati. Vidis ljude kojima su licni interesi na prvome mestu. Vidis grozne stvari.

I dok tako gledas, desavaju se promene u tebi. Od smirene i razumne osobe koja mrzi konflikt pretvaras se u besnog i nervoznog kretena koja u svakome vidi protivnika i svaku rec napisanu smatra napadom na njega samog. I ta osoba u koju si se pretvorio nema vise zivaca da mirno prica sa ljudima jer smatra da ga ljudi ne slusaju a nema snage da se bori za stvari koje smatra vrednim borbe jer ga bes gusu i muti mu razum.

Laku noc.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Mene jos nisu zvali ni na regrutaciju ni na nista .

ada je to bilo u srednjoj ja nisam tada bio u skoli pa nisam ni isao pa me ni nemaju u evidenciji :)

A kada bih se zagovnalo 80% ludi tj maldih ne bih islo u rat ( dobro osim radikala koji su gloopi ko kurac :DD ) i maloumnih ljudi kojima mozes da prodas koju hoces pricu .

Icicu u vojsku kada Politicari posalju svoje sinove i rodjake i oni sami odu urat onda ja sledim , ja mislim daj e to posteno ali posto to nema sanse da se desi tako necu ici :)))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...