Jump to content

Srbija u Australiji


rockdudbg

Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Katstrofa. Nikad lošija utakmica naše repke. Sami su sebe pobedili, Hrvati su samo statirali i koristili idiotske greške. Igra bez ideje, promašen četverac i gomila zicera... Šapić potpuno indisponiran, uništio je gomilu napada. Mnogo nam je nedostajao jak centar, Nikić nije igrač top kalibra, o Koroliji da ne govorimo... Hrvati su imati žestoku sreću (svaki jebeni šut im je ušao) i nesebičnu pomoć sudija, što se u vaterpolu najviše oseti. Kad se sve sabere, dobro smo prošli. 10:7 nije neka razlika prema onome što je prikazano u bazenu.

Mogu da potpišem da bi naši sa 30% onoga što znaju pregazili ovakve hrvate.

Link to comment
Share on other sites

blah,zaspao sam posle mecha pa nisam stigao da napisem one liner

"konacno i oni da se oslobode komplexa za trenutak"

iako smo OCAJNO odigrali,znaci fazon da nema Vlade koji vec 10godina igra sam kad je to potrebno,pukli bismo recimo 10:2,ali oni jebeno presmesni kontra faulovi,ja nisam mogao da verujem sta je covek sve svirao,smesno je jbt lik udara Vujasinovica,a on daje Vujasinovicu iskljucenje,znaci totalno smesno,i ono fazon Hrvatima je ulazilo sve sto su uputili u mrezu,cak sam u vaterpolu video rikoset gol,pa jebo mamu tamo sam bar navikao da toga nema,toliko o tome koliko ih je htelo...misljenja sam da je jednostavno fortuna bila takva da su morali konacno u necemu da nas pobede,a i ako se ne varam,dobili su nas samo u rukometu pre toga jednom(ili mozda dva put?)...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

oni jebeno presmesni kontra faulovi,ja nisam mogao da verujem sta je covek sve svirao

to je zato shto je vaterpolo jedan sjajan i precizno definisan sport... gotovo nishta ne zavisi od slobodne sudijske procene...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

to je zato shto je vaterpolo jedan sjajan i precizno definisan sport... gotovo nishta ne zavisi od slobodne sudijske procene...

cekao sam te da likujes

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

cekao sam te da likujes

realno.

Bartuce to shto pricas je jedna velika besmilica.

Vaterpolo se igra u 10 zemalja. Podseti se u koliko se zemalja igrao basket pre 30 godina. Pa niko nije omalovazavao pobede i titule. Ljudi su se divili igri. Nikada nisu radovali u proporciji sa rasprostranjenosti igre.

Vaterpolo je sport u ekspanziji. Koji NCAA jako ceni u USA. Na Zapadnoj obali, gotovo svaki Univerzitet ima vaterpolo tim. Vaterpolo departmenti imaju iz godine u godinu sve veci budzet.

Na kraju, prebroji u koliko zemalja se igra baseball.

Neka svako prati ono shto mu prija i ne verujem da ikome ovde treba neko da mu otvara ochi povodom nekih stvari.

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

realno.

Bartuce to shto pricas je jedna velika besmilica.

Vaterpolo se igra u 10 zemalja. Podseti se u koliko se zemalja igrao basket pre 30 godina. Pa niko nije omalovazavao pobede i titule. Ljudi su se divili igri. Nikada nisu radovali u proporciji sa rasprostranjenosti igre.

Vaterpolo je sport u ekspanziji. Koji NCAA jako ceni u USA. Na Zapadnoj obali, gotovo svaki Univerzitet ima vaterpolo tim. Vaterpolo departmenti imaju iz godine u godinu sve veci budzet.

ortak igra na usc, kao shto verovatno znash, oni su bili prvaci ncaa proshle, a vice-prvaci ove sezone. njegovo mishljenje o vaterpolu se ne razlikuje nimalo od mog.

elem, lepo je shto smo u nekom sportu dobri i josh koji dan prvaci sveta i i dalje cemo biti vladajuci prvaci evrope, ali... uostalom, zbog te loshe definisanosti pravila koju sam pominjao je vrlo verovatno blizu kraj vaterpola kao olimpijskog sporta.

a poredjenje sa bejzbolom je krajnje neukusno. kada budzet cele vaterpolo evrope bude premashio ugovor koji ima recimo mike hampton (da, i posle x meseci u americi ti ne znash ko je to - toliko je bitan faktor u major ligama), mozemo da pochnemo da razgovaramo o tome.

Edited by Bartuc

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

kad ti ovako budes mogao da se ponasas i u rl,onda mozemo i mi sa tobom da razgovaramo

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ortak igra na usc, kao shto verovatno znash, oni su bili prvaci ncaa proshle, a vice-prvaci ove sezone. njegovo mishljenje o vaterpolu se ne razlikuje nimalo od mog.

elem, lepo je shto smo u nekom sportu dobri i josh koji dan prvaci sveta i i dalje cemo biti vladajuci prvaci evrope, ali... uostalom, zbog te loshe definisanosti pravila koju sam pominjao je vrlo verovatno blizu kraj vaterpola kao olimpijskog sporta.

a poredjenje sa bejzbolom je krajnje neukusno. kada budzet cele vaterpolo evrope bude premashio ugovor koji ima recimo mike hampton (da, i posle x meseci u americi ti ne znash ko je to - toliko je bitan faktor u major ligama), mozemo da pochnemo da razgovaramo o tome.

nisi shvatio poentu.

ne radi se o tvom mishljenju. neka me neko ispravi i kaze da ga interesuje tvoj komentar, koji se pojavljuje u svakom vaterpolo topicu o nesavrsenosti igre i njenoj nepopularnosti.

prvo ne pratim vaterpolo, niti sam gledao utakmicu - ali su mi neverovatno upala u oci tvoja dva posta. prvi sam precutao. drugi nisam mogao.

baseball sam pratio, isao sam da gledam Yankeeje, i na nekoliko NCAA utakmica. Smatram da je baseball proizvod "americke jedinstvenosti", tj. zelje Amerikanaca da se razlikuju po necemu (Farenhajti, inchi, oz... baseball). I otuda tolika ulaganja i ugovori.

Ako smatras da si me diskvalifikovao neznanjem doticne osobe, onda za diskusiju sa tobom ne treba trositi reci.

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

realno formice, koga uopshte interesuje bilo koji bartucov komentar, bio on na vaterpolo il nekom drugom topicu, samo iskuliraj i nastavi da chitash dalje

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ako smatras da si me diskvalifikovao neznanjem doticne osobe, onda za diskusiju sa tobom ne treba trositi reci.

da, bash ovo sam mislio :) samo sam hteo da kazem da je totalno levi igrach koji se trenutno chak jedva probija u majorse placen $121M na 8 godina i da se profesionalizam u bejzbolu i vaterpolu ne mogu porediti ni ako si na teshkim drogama.

baseball sam pratio, isao sam da gledam Yankeeje, i na nekoliko NCAA utakmica. Smatram da je baseball proizvod "americke jedinstvenosti", tj. zelje Amerikanaca da se razlikuju po necemu (Farenhajti, inchi, oz... baseball). I otuda tolika ulaganja i ugovori.

haha, priznaj, otkad se druzish sa ducijem simonovicem? :D

@highli - uzasno smarash. ka'ce lukica u nba?

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

@highli - uzasno smarash..

ko o chemu, kurva o poshtenju

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

da li se profesionalnost nekog sporta meri kolicinom para koja je ulozena u igrace???

ili je popularnost sporta odredjena entropijom pravila???

sta cemo onda sa vrhunskim sahom??? ni savsrenijih pravila ni vecih profesionalaca...

uostalom pravila vaterpola su veoma definisana... to sto ga sudije grubo krse je vec druga prica... sledeci bartuc-ovu logiku i gledajuci mec olimpijakos-partizan dosli bismo do zadivljujucih zakljucaka...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

da li se profesionalnost nekog sporta meri kolicinom para koja je ulozena u igrace???

ili je popularnost sporta odredjena entropijom pravila???

sta cemo onda sa vrhunskim sahom??? ni savsrenijih pravila ni vecih profesionalaca...

uostalom pravila vaterpola su veoma definisana... to sto ga sudije grubo krse je vec druga prica... sledeci bartuc-ovu logiku i gledajuci mec olimpijakos-partizan dosli bismo do zadivljujucih zakljucaka...

nije u pitanju nikakva "moja logika", samo sam rekao da je pricha da ce vaterpolo prestati da bude olimpijski sport bash zbog toga shto se u velikom broju sluchajeva sve svodi na slobodnu sudijsku procenu.

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...