Jump to content

Ljubavni jadi


Recommended Posts

  • Replies 399
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bzvz je, nebitno je dal si stvarno sluchajno ili ne - niko ne voli da su ga sluchajno izcimali - shto ne mogu normalno da ih izcimaju - tjesh tako sluchajno da se setish da je pozovesh napolje? (s' njene perspektive)

Kjoot treba da ima spomenik umesto onog majmuna na slaviji. xD

Ja bi tu dodao samo:

Poshto joj vetjina prilazi povrshno - zadri u nju, nadji kljuch - da vidi da razumesh njenu sushtinu a ne njenu povrshinu (gle rime - lal)

i

Uchini je da se nasmeje kada to najmanje ochekuje (gestom, ne shalom)

Ovo drugo ti veoma dizhe rejting ako uradish dobro....

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Brate kojot ti je objasnio sve lepo.

Ja bih dodao neshto mozda... ako se tebi ta riba svidja, ono.. ne samo povrshno nego zhelish da budesh s njom, neshto vishe itd... savetujem ti da je ne lazesh ko shto reche kojot.. ili barem ne mnogo (ono za varanje devojaka, jebanje milion pichaka itd...) takve stvari te kasnije mogu dovesti u gustu situaciju objasnjavanja i dok ti pokusavas da provalish sta si lagao i kada si shta rekao ona polako te provaljuje i ohladi se od tebe. Bolje probaj sa tim kojotovim stavom ali se drzi cinjenica o sebi.. ono sto ne zelis da sazna tada, samo nadji nachin da pretjutish tada umesto da je lazhesh.....

zna se.. lazhe se samo kad oces da jebesh.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

posaljes neku totlano neutralno zajebantsku poruku tipa

Ping ti si prase!

e sada... rasclanimo ovu poruku???

Saljiva je, duhovita i blago je vredja.. jace bi bilo da napises ping ti si svinaj ali o tome na nekom drugom topicu

Najbolji nacin je da kroz humor sebe opises kao kriznaca zvonara bogorodicne crkve i jetija.....

to je keva pristup.Ima dlakave uso.. taban 67 itd itd...Takodje nakon par dana pokusaj lagano da neke masne sale provuces kroz razgovor, tj sms...Za pocetka lagano ispipaj teren... neku provokaciju ali finu da vidis rekaciju... ako krene da se zeza tako lagano nastavi da dizes tenziju i nemojDA SE PRIMAS MOZDA TE TESTIRA DALI SI SMAO ZA NJONOM PICKOM

(to je dobor jer em ces da ocenis figuru em ces da vidis kako smrdi kada se oznoji sto i nije nebitna faktor u seksu)

POHVALI JOJ KOSU, NEMOJ JOJ DODIRVATI ISTU ITD ITDups

[roflmao]

da ne poverujes : ))

I MAY NOT BE PERFECT, but parts of me are excellent

Link to comment
Share on other sites

vudu mislio sam ako je jebanje primarna i maltene jedina stvar koju zelis.

Ma znam nego trolujem :)

odvedi je na studentski protest i rukuj se sa pejom !!! ribe vole da im je dechko povezan sa bitnim ljudima.

OMG pa i ja sam se rukovao sa Pejom! I to dvaput! Iju, idem odma da unovčim (u sexu) to poznanstvo sa ličnostima na funkcijama!1

Link to comment
Share on other sites

brate, posle ovog topika, jadna devojka...

kazhem ti ja lepo

sednesh u kola cekash je spred faksa i kad krene da prelazi peshachki chuknesh je... (potrudi se da joj ne polomish nishta... i onda kao aaa izvini, e mogu nekak oda ti se iskupim ae na kafu il da te odvezem na urgentni da vidimo dal je sve ok, i kad ona kazhe... stani e se mi znamo... mislim da sam te videl... (a to si cheko) ajoj sad me je josh vishe sramota, allaal i kad udje u kola (a to je bio plan) svojevoljno, odvedesh je u sebesh (neko naselje izvan bg`a, predjesh panchevachki most i teraj tamo de ide voz(na shine) gde nema zhive dushe samo njive shume i cigana, i ono, kazhi joj ae sad, sex il te ostavljam kod cigana, pa da im igrash mesechinu sa medvedom na nekom trgu, devojka ce morati da pristane na tvoj dil...

:D

mrzelo me da mislim o onome shta sam pisao zhurim u gym [:D]

( [;)] )...

Everybody's got a right to be a sucker once.

Link to comment
Share on other sites

Migsha, kako ti ide to gazenje devojaka bez posledica od kad vozish L200?? Nekako ne verujem da je to izvodljivo.

Pre ce biti, chuknesh je malo, ona odleti 30m, njene ruke i noge 40-50 i naravno ostane na mestu mrtva. [:)]

Milanche, probaj sa trabantom, nabavi ga negde (u krajnjem sluchaju, mozesh i da ga napravish). Chuknesh je, trabant se raspadne, ona se sazali na tebe, odvede te na pice i voila.

Mozesh radi jacheg efekta da krenesh da plachesh jer ti je trabanta ostavio deda i sentimentalno si (bio) vezan za njega. [:)]

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

ma kakav pogresan sms bice joj vise smesno nego drago..

brate zelim ti srecu i ako uspes ja te castim posto sam ja skoro izduvao a bila je slicna prica

samo se nadaj da riba ceni tu tvoju paznju koju verovatno pokusavas da joj pruzis

edesi.org :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...