Jump to content

gej bajke u osnovnoj shkoli


Recommended Posts

  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chak sam i ja protiv ovih bajki. Ajde kul gay filmovi i tako to, ali mladjanu decu uchiti tako - postoji razlika izmedju uchenja dece da ne budu homofobi, a drugo je uchenje kao da je to pozheljan nachin ponashanja, shto ce kao tako mali shvatiti kao da je to pozeljno.

oO

 

Link to comment
Share on other sites

I lepo idem u shkolu da vidim ko je mog klinca hvatao za bulju na odmoru, a profa me ubedjuje da je to sasvim normalno ponashanje u njihovim godinama... Snimim da je profa u roze shulji i izbijem mu vilicu....

[:D] Kako si ubo poentu svaka cast.

Mama, mama šta je to jebanje???
Pa vidiš sine to je ruzna reč za nešto lepo:)

Link to comment
Share on other sites

brate... ako ljudi svi mushakrci oko tebe nose roza, otkad ti pamtish za sebe, naravno da netjesh dovoditi u pitanje da li je to normalno... Gay postaje ok... pitanje je shta dolazi na mesto danashnjih homosexualaca...

Za 10 godina tje da idu priche kako je sodomija u prirodi choveka, da nije nastrana i da deca trebaju da chitaju priche tipa "dechkitj i pas: sami u podrumu"

Link to comment
Share on other sites

koldore zapanjujuce kako si prochitao moj post ne zheleci da ga shvatish, ocesh da obrazlozhim ko da imash jeftinu ulaznicu?

- nema razlike izmedju muskog i zhenskog gay para, iako zhenski istina zaradjuju manje opet zaradjuju u proseku vishe od hetero para tako da pricha o keshu i dalje stoji

- mi ovde govorimo o normalnim ljudima suprotne sexualne orijentacije a ne o militantnim gay-cyborg-mind-washerima koji zhele da pokore svet. da, to dete ce biti tolerantnije prema gay vezama oko sebe, ali da li ce u obdanistu/osnovnoj pre da shtipka dete svog pola? chisto sumnjam

-mnogi misle da je biti gay pitanje izbora, zapravo nije, postoji nesto sto se zove maskulinizacija mozga, kod dechaka intrauterino kada testosteron menja mozk da bude "mushki". dal zbog manjka testosterona, receptora za iste ili necheg treceg u ovom mehanizmu maskulinizacije odredjena grupa mushkaraca ima "zhenski" mozak, oni realno nemaju bash mnogo izbora jer je njihov homosexualizam fizioloshki uslovljen

- onda imash grupu "psihiloshki uslovljenih" homosexualaca koji najcheshtje zbog disfuncionalnih hetero roditelja imaju averziju ka suprotnom/naklonost ka svom polu - ovih je najvishe, znachi nemaju fizioloshku osnovu, ali su psihichki toliko uradjeni da im je taj aspekt lichnosti "abnormalan". ovo ide pod navodnike jer je godinama, ono sto ti zovesh gej lobi, doveo do toga da bude prihvatljivo da su gej i da rade i privredjuju i budu oporezovani...da li mi se to svidja? ne, alii sto da ih iko nesto extra mrzi? da mrzim tipa kog trpaju u dupe i pushi kite? brate ako je njemu to ok u njegova 4 zida i ja sam sa tim ok ...live and let live

takodje treba da postoji zakon da kad su obe lezbejke hawt da moraju da to rade i van svoja 4 zida ali to je vec digresija...;oP

- i treca grupa su oni kojima je tek snizhena granica tolerancije/morala/call it what you want i oni su bi - samo ta grupa ima neki izbor, mada je uvek tu diskusija koliko su bi zapravo samo gay koji nisu toliko skenjani od strane roditelja pa idu both ways...ali uvek je jedno opredljenje dominantnije =o)

- ono "procentualno" znachi da na x usvojene dece od strane gej parova pogledash x dece usvojeno od strane hetero parova (sto je ko sto i sam kazhesh smeshan broj u odnosu na totalni broj usvojenih) i u tom broju, hetero parovi ce proizvesti veci broj gej potomaka nego homo, funny but true =o)

tako za sve dushebrizhnike - samo malo vishe vremena za svoju familiju i dete ce biti ok, ali neeeee, seronje oce da lade jaja, piju posle posla i chashkaju jaja dok gledaju fudbal i sta sve ne dok dete igra video igre, visi na ulici, opet shta bilo - samo da mu ne smeta...i onda kad shvati da pod svojim krovom ima osobu koju ne poznaje jer se nije bavio njom 15 minuta dnevno 15 godina onda je frka omg zli gejevi, video igre, mtv i rejvovi...

@vishnja - alii neeee!!! ocesh da osudish sirotog jocu na zhivot bez srecne familije!! pa ti i ja bismo bile predivne roditeljice, evo ja cu se prihvatiti tezheg posla, vodicu ga kod zubara da mu skreshe kljove...

Link to comment
Share on other sites

wtf...? Jebesh biceps kad deca pochnu da stizhu :/

I lepo idem u shkolu da vidim ko je mog klinca hvatao za bulju na odmoru, a profa me ubedjuje da je to sasvim normalno ponashanje u njihovim godinama... Snimim da je profa u roze shulji i izbijem mu vilicu....

Zar nisi primetio da su svi gejevi nabildovani i shta ako te prebije gej pred klincem? Onda ce tvom klincu gejevi biti idoli!

Homoseksualizam ne treba propagirati da je ok, poshto jelte nije. Da je stvar izbora to stoji, ali da je to ok, chisto sumljam.

A nije ok zasto? Jer nije prirodno? Jer ne pomaze produzivanju rase? Onda ni kondomi nisu prirodni niti pomazu produzenju rase stoga ni kondomi nisu ok niti prcanje koje za cilj nema stvaranje potomstva.

brate... ako ljudi svi mushakrci oko tebe nose roza, otkad ti pamtish za sebe, naravno da netjesh dovoditi u pitanje da li je to normalno... Gay postaje ok... pitanje je shta dolazi na mesto danashnjih homosexualaca...

Za 10 godina tje da idu priche kako je sodomija u prirodi choveka, da nije nastrana i da deca trebaju da chitaju priche tipa "dechkitj i pas: sami u podrumu"

Jedino tako, kada niko ne sikce na gej brak/vezu/sl, se moze stvoriti okruzenje u kojem ce dete samo odluciti koje je seksualne orijentacije. U ovakvom drustvu gde je homosexualizam omrazen dosta ljudi prikriva svoja osecanja iz straha od nekog vida odmazde, otudjenja, odbacivanja i postaju ono sto vi tako olako i pogresno nazivate latentnim homoseksualcima.

Selksualna nastranost veze nema sa seksualnom orijentacijom, a realno je problem u tome sto ti nemas mozdanog kapaciteta da to shvatish i zbog toga homoseksualci prave gej parade koje vama idu na kurac tolko.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

kakva deca,kakvi brakovi, kakvi bakrachi. Voleo bih da sam srecno ozenjen za zenu koja voli mene i koju cu ja voleti svakog novog dana vishe nego prethodnog a opet manje nego sledeceg i da mogu da izdrzavam barem troje dece, da ih gajim u kucu na obali mora, da ih nazovem Nemanja, Lazar, Teodora..., da ih nauchim da vole sve, da drugima chine samo ono sto bi zeleli da drugi chine njima, ali kako vreme prolazi sve vishe i vishe uvidjam koliko je koncept braka isforsiran, malogradjanski " zeni se i pravi decu jer ti je vreme"...kako velika vecina brakova propada posle par godina, sa decom koja moraju da gledaju kako im se roditelji prepucavaju preko njihovih ledja jer su se udali/ozenili na vreme, sa 27,28 godina, da ne kaze selo sto se ne udaju...

brak, vaspitanje dece je koncept koji svakako mora da se barem delimichno preispita i modernizuje. Mada to svakako homoseksualizam ne chini ispravnim.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

A nije ok zasto? Jer nije prirodno? Jer ne pomaze produzivanju rase? Onda ni kondomi nisu prirodni niti pomazu produzenju rase stoga ni kondomi nisu ok niti prcanje koje za cilj nema stvaranje potomstva.

hmm

Kondom je napravljen prvenstveno zbog sprechavanja hiv virusa, a postoje i anti bebi pilule za one koji veruju partneru i mogu da zamene gumu.

Chmar ne sluzi za karanje

Nemam nishta protiv pedera, kome se to svidja super, ali promovisanje tipa ,,gej je ok", ili kad pokushavaju nekog da ,,preobrate" tim spikama, imam.

Link to comment
Share on other sites

zasto sad homoseksualnost ok a pedofilija nije?

Zato sto je daki glup, a pametan nije.

a da li su pederi koji usvajaju decu pedofili [mislite o tone]

Muski gej par moze da usvoji devojcicu i obrnuto, zamisli.

Evo opet Mohi brani pedere!

Aj nadji opet tu rupu iz koje si izgamizao.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Kad vec je vec Kole spomenuo testosteron....najbolji "odokativni" nacin da se proveri je razlika i izmedju kaziprsta i do-malog prsta na ruci ( ne Kole srednji nego kaziprst ) [:D] Zene uglavnom imaju duzi kaziprst bas iz tog razloga, a kod muskaraca sto je veca razlika veci je i nivo testosterona u organizmu.

edit: Ne uskracujte mi porodicu....taman sam hteo da usvojim malu Shamantu [:p]

Edited by DeuS I M@XImuS
6.jpg126132.jpg
Link to comment
Share on other sites

MAHO STA TI REKAO DINO!111

Mene samo zanima jedna stvar iako nema mnogo veze sa temom, ali kako ima eksperata za menjanje teme, ko velim da se uklopim.

Dakle, hteo bih da upitam vrhunske psihologe, narocito one koji poznaju psihu deteta, kako ono to samo donosi zakljucke, odlucuje i zna sta je najbolje za njega? Ako moze taj koji odgovori na pitanje i neke reference da ostavi za nas koji zelimo malo dublje udjemo u materiju. Hvala.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...