Jump to content

Formula 1 2007


AlexG

Recommended Posts

Posle mesec dana pauze, danas u 14h se vozi Catalunya.

4 bitna vozaca su se opet plasirala na prva 4 mesta i to sledecim redosledom:

Massa, Alonso, Kimi, Hamilton

Kimi je davao neke izjave da zeli pobedu i kao naostren je, pa se mozda mozemo nadati da ce pokusati da pretekne nekoga i na stazi. McLareni ce svakako napasti na pocetku, a narocito Alonso koji bi po nekim procenama trebalo da ima najmanje goriva.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 352
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

uber smor trka.

do prosle sezone sam navijao za meklaren, jer mi je to omiljeni tim josh od crveno belog marlboro bolida meklaren-honde sa senom za volanom, ali ove godine zaista ne mogu da navijam za tim u kojem vozi Alonso koji mi je najsmor, lichno, vozach u poslednjih 10 godina.

FOrza ferrari

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

meni je kul što konačno mogu da navijam za ferari, jer je otišla njasvi

a svakako sam navikao da navijam za neki tim koji je do jaja brz ali im do kraja trke otpadnu točkovi :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ne znam jel ovo pravi topic za to, deluje da jeste, pa me interesuje sta su se isprimali ovi komentatori na b92? Ne pratim formulu 1, ali koliko sam uspeo da pohvatam bilo je svakakvih sranja, onaj Kubica umal' ne poginu, no medjutim, pred kraj su ovi komentatori spominjali da "ne mogu da veruju", da su u "skrivenoj kameri" i slicno, kad je jedan lik neki japanac recimo pretekao recimo rajkonena ... jel to neki "stari dug" ili su se ovi samo primili bez potrebe, ili sta?

edit: A cisto da budem od neke pomoci, pobedio je Hamilton, i kako rekose, prva pobeda u karijeri.

Link to comment
Share on other sites

jebote kakva trka...triput izlazio safety car, kubica polomio nogu...dobro da je sacuvao glavu kako se slupao...hamilton, hajdfeld, wurc, kovaleinen, kimi, sato, alonso i ralf...i da laki, nije to neki lik japanac, nego jebeni takuma sato koji je u poslednjih nekoliko krugova pretekao ralfa i alonsa, nije mala stvar, slozices se:)...svaka cast za wurca i kovaleinena koji su sa zacelja stigli do vrha...i za hamiltona i hajfelda naravno koji su odvezli ekstra...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

bilo je zanimljivo jer je safety car izasao 5 puta na stazu fazon... :)

i drago mi je za sato-a,volim kad vidim tako neka manja imena da obilaze velikane :)

inace od kad sam poceo da pratim moto gp,formula je sve samo ne zanimljiva.iako je ovo bila najuzbudljivija trka u sezoni,velika ''zasluga'' ide izletanjima i izlasku safety cara na stazu.a ako planiraju da formula i dalje ostane vrh moto sporta morace da se potrude da promene nesto,jer postaje sve dosadnije iz trke u trku,sa izuzetkom danasnje borbe,ako je tako mogu nazvati...

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Sato je apsolutni heroj ove trke. Sa Super Agurijem obici prvo Ferrari a onda i Meklaren... Mada mozda su se svi sklanjali kad su ga videli , imajuci u vidu njegovu staru reputaciju [:D]

Kubica je izgleda prosao samo sa prelomom noge, mozda cak i bez toga, jos se nista ne zna zasigurno , sem da se ovakav udes dogodio pre jedno 10-15 godina, ne bi njemu bila slomljena noga , nego vrat.

I za ono sto se desilo Kubici kolko sam ja video kriv je Truli.

Hamilton je Sumaherov naslednik [:)]

Link to comment
Share on other sites

Sato je apsolutni heroj ove trke. Sa Super Agurijem obici prvo Ferrari a onda i Meklaren... Mada mozda su se svi sklanjali kad su ga videli , imajuci u vidu njegovu staru reputaciju [:D]

taj rad:)...oni blesavi komentatori:"gospode boze, sato napada alonsa...sato uvek napada"...kamikaze ftw:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

@lale

pa tako ti ej to kad dovedesh choveka koji se iskljuchivo bavi fudbalom i koji je za formulu chuo pre godinu dana kada su ga stavili da radi sa veljkom. ovaj drugi lik je neki vanabe velja, rang chede brkica, tako neshto. a gde je velja, sad se mozda neko pita? pa velja prenosi neki shampionat gde se voze merdze (ne znam shta je to) na spotr+u i verovatno ne radi na b92 jer je rekao, jebesh pare, samo da ne vidim ovu budalu u zivotu:))

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...