Jump to content

Reroll na RP realm


trader

Recommended Posts

Ideja je sledeca...

Da se skupimo nas min 5-6 i rerollujemo na full RP realmu.

Zasto RP?

Najmanji broj noobova.

Sta je zapravo RP realm?

To je zapravo PVE realm sa 10000% manje noobova u odnosu na obican PVE realm.

Horda ili alijansa?

Stvar dogovora i glasanja. Moj glas ide za hordu.

Ideja je da se na samom pocetku dogovorimo oko klasa i profesija, da se jasno zna ko je crafter a ko sakupljac, da se ne mora brinuti oko nalazenja grupa za 5man instance i grupnjake (grupne kvestove). A kasnije na 60+ grupica od 5-6 kvalitetnih ljudi ce vec naci guild, to nije frka.

Uslovi?

Odsutonost detinjarija karakteristicnih za osobe koje su na mentalnom stadijumu desetogodisnjaka., min 4h igranja dnevno u proseku.

Znaci cela ideja je sastaviti grupu od 5+ ljudi koji bi se zezali i uzivali u igri, mogli da zajedno napreduju, rade sami 5man instance i nejebavaju se za zilionima debila koji igraju wow.

Ako ste zainteresovani za ovako nesto, javite se.

PS. HC playeri nisu dobrodosli za ovakvu ideju. Znaci manijaci i opsednuti idejom da moraju da imaju 5 raida nedeljno mogu da preskoce ovu temu, ja wow jos uvek vidim kao igru za razonodu.

Link to comment
Share on other sites

RP realm kao izpor jedino u cilju izbegavanja noobova, a ne kao benificija RPa...

U kom smislu striknim? Sta je u prvom postu toliko strikno?

edit: Jedini uslov je da postoji dogovor, da ako se skupljamo ne skupimo se 5 priesta i 4 huntera od kojih bi svi hteli da budu enc.

Edited by trader
Link to comment
Share on other sites

Pa ideja je da se krene sa novim charovima :P Zato reroll.

I ono da se uziva malo i u lvlovanju.

A koj to guild i gde imas domaci a da nije na pvp realmu i da ne trazi 5 raida nedeljno.

Social skills mi ni na jednom relealmu nije bio problem, vec grinderi koji ne rade prebc instance i ljudi koji su zaboravili da je ovo IGRA, koja kostoji radi ZABAVE, a ne jebenih brojki koje su statistika itema.

Link to comment
Share on other sites

igrao sam na 3 RP PvP realma, pa mogu reci par stvari:

- nije tacno da ima 100000% manje noobova

- jedina razlika od "normalnih" servera je sto nema blesavog generala, tja Barrens chat je skroz normalan, za divno chudo

- ceo server je usporen u razvoju PvEa (treba im par meseci da se opasulje shta li)

- imas gomilu geekova, koji su kao u "RP" fazonu, a u stvari glume neku kao RP policiju, i samo idu okolo i reportuju ljude za kojekavke gluposti. Nasilni su ponekad sto se tice wispera itd i ako neces da "RP"ujes ponekad i to reportuju. Normalno, GMi se ne uzbudjuju previse oko tih. Medjutim, ponekad dodje do *(&(^*(% situacija, poput moje, kada mi je GM naredio da promenim nick i to posle 3 meseca igranja (a bio sam od samog starta servera). Nick mi je bio Arthritis :) E sad, sto to nije "RP" ubi me ako znam :)

Sve u svemu, isti djavo sto se tice gomile stvari, a ako ces da menjas prazan Barrens chat od gluposti sa bilo kakvim PvE progresom normalnom brzinom, samo izvoli. Smoricete se za koji mesec, a onda cete se pitati sto ste bacili vreme na taj realm...

ps. i ne, necu da odgovorim sto sam imao 3 lika na RP realmovima :) (zajebo se, al psssst ;) )

Edited by brue
Link to comment
Share on other sites

Na RP serverima ima najvise nabova i retarda koji ne znaju razliku izmedju zivota i igre.

RP: "I shall smite thee with my hammer of red dragon's wrath, die foul beast!"

(dok on to kaze vec je mrtav)

PvP: "Ma nabijem ti cekic u dupe budalo idi kolji murloke po Goldshire-u"

Lol mogu da zamislim raid leadera:

"We must be strong in these dark times! We must defeat the foul beast that Hakkar is! We must cleanse these lands! For Lordaeron!" *svi rushuju i hakky ih pobije ko nuklearka hiroshimu*

Link to comment
Share on other sites

Na RP serverima ima najvise nabova i retarda koji ne znaju razliku izmedju zivota i igre.

RP: "I shall smite thee with my hammer of red dragon's wrath, die foul beast!"

(dok on to kaze vec je mrtav)

PvP: "Ma nabijem ti cekic u dupe budalo idi kolji murloke po Goldshire-u"

Lol mogu da zamislim raid leadera:

"We must be strong in these dark times! We must defeat the foul beast that Hakkar is! We must cleanse these lands! For Lordaeron!" *svi rushuju i hakky ih pobije ko nuklearka hiroshimu*

Nije tako, i tamo ima hc raidovanja, samo nije toliko vidljivo.

Inače, najveća zabluda je da je RP samo govorenje dugih rečenica na staroengleskom. Isto tako mo

Link to comment
Share on other sites

RP serveri su evil!!!

Pogledaj recimo, koliko vas ima trip da pricha "lol" "omg" i slichne tripove u RL? A zamisli ZLO posle, recimo, godinu dana RP-anja!!!

da, zamisli da techno pishesh i govorish, znash gramatiku i sklapash smislene rechenice. zlo.

Link to comment
Share on other sites

lik zove ljudi da igraju sa njim i trazi da nebudu retardrdi

a ovde tera ljude u kurac ako nemaju isto mishljenje kao on

sjajan ...

Nikog ne teram u rac, vec smao spamere upucujem na druge teme, a da se ove ostave. Upravo takvima nije mesto na RP realmima zato ste se svi ovde i ubacili da spamujete i omalovazavate.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...