Jump to content

Na kom serveru da pravim lika


Gamessviv

Recommended Posts

Ocu da se pridruzim nasem guildu ali covece da ne bude ogranicen samo na lvl 70 recite mi gde da idem i na koju stranu horda aliansa gde vi igrate ne mogu da nadjem nista. ajde to ovde da raspravimo jednim za svagda da neko namise sve inf o serverima guildovima i stranama, da li je neko zainteresovan a napravimo guild i da pocnemo is pocetka, ja imam lika na delfias brotherhood sa kojim bi mogao da napravim guild samo mi treba 10 pristalica odavde. Ajde recite sta mislite

Link to comment
Share on other sites

Verujem da se za ovakve igrace svi otimaju :D

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

Pomozite decku pobogu

Idi na the sha'tar tu te nece nikad gankovati allyiez ili hordz. I napravi gild neki odgovarajuci, na primer "the mighty serbian medieval heroes of Dragon Head"

A ne verujem da ce neko hteti da krene sve IS pocetka :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Pomozite decku pobogu

Idi na the sha'tar tu te nece nikad gankovati allyiez ili hordz. I napravi gild neki odgovarajuci, na primer "the mighty serbian medieval heroes of Dragon Head"

A ne verujem da ce neko hteti da krene sve IS pocetka :)

Stvarno mi nije jasn o da sve ljude mrzi da krenu iz posetka, covece ja sam probao sve rase i klase do 10-15 levela cisto da vidim kako je od toga sam samo 3 igrao do 60 lvla a samo jednog do 70og, misim samo recite ja rado pocinjem iz pocetka al bih vise voleo da odmah imam podrsku gilda a ne da gulim do 60 pa onda da se mucim da nadjem gild koji mi odgovara...

Link to comment
Share on other sites

Stvarno mi nije jasn o da sve ljude mrzi da krenu iz posetka, covece ja sam probao sve rase i klase do 10-15 levela cisto da vidim kako je od toga sam samo 3 igrao do 60 lvla a samo jednog do 70og, misim samo recite ja rado pocinjem iz pocetka al bih vise voleo da odmah imam podrsku gilda a ne da gulim do 60 pa onda da se mucim da nadjem gild koji mi odgovara...

Ladno nisi ukapirao... Care, jel ti vidis da te prozivaju onako najgore?

Ti trazis srpski raid guild a fora je u tome sto nisu svi srbi nabovi. Ako bi usao u neki nas guild tretirali bi te isto kao u internacionalnim guildovima, samo na srpskom.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

ima na sylvanasu guild SFRJ :) Guild Master je ok lik. Nista one fore "Srbija do Tokija" i to . Jednostavno casual guild za sve ljude koji razumeju srpsko-hrvatski jezik ili kako vec da ga nazovem. I ja sam u pocetku mislio da je jos jedan guild tipa srbija vs ceo svet medjutim nije tako. I onako opusteno krenemo jednog dana Karazhan i ocistimo za dve nedelje sve osim Nightbana i Netherspita :) Jbg nema ljudi za Gruul's lair i verovatno nece ni biti jer od 80 guild membera 60 su deca koja igraju iz igraonice i GM zna da cim bi pokusao da pravi nesto ozbiljnije sve bi otislo u kurac.Ovako je sasvim ok. Raid nam pocinje kad su tank i off tank+ 3 healera online sto zna nekad da bude u 23:00 :) Jednostavno nema nikakvog lozenja da mozemo u SSC ili TK i svesni smo koji su nam dometi. Tu smo zbog zajebancije na Ventu a gear nije toliko bitan bitan...a ovo sto Geros hoce mi je potpuno besmisleno jer bi se mnogi lozili da moze nesto da se uradi u PvE a ni neznaju sta je bilo sa Unitedom u koji je ulozeno toliko truda + 99% low lvl bi po ceo dan smaralo za boost ove lvl 70 sto znam iz licnog iskustva i to mi ide na qrac vishe. Ne znam zasto ljudi misle da samo zato sto sam njihov zemljak treba da im dam 50g ili da ih boostujem po ceo dan. I naravno uvek pocinju sa /w sa "Poz care" ili " Desi brate"....uglavnom Geros GL sa guildom i odma u startu znaj da vam je taj guild samo jedan od 1000 lvling fun guildova i da ce to i ostati :) toliko od mene xD

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Jebes srpski guild napravi charactera na scharshield legion i samo wisperuj:Budja,Nightwoker,rugoba,kuckinsin... ja sam budja i kuckinsin ali i igram sa rugobom....Uglavnom budja (ja) i nightwoker smo srbi i volimo da pomazemo nasim ljudima tako da ako bi zeleo da podjes mi bi te boostovali(vodili bilo gde) pa ako zelis samo izvolte uvek smo tu za tebe !!!

POZZ

P.S:Mi smo u isti guild i oba smo skoro full epic likovi :)))

Edited by 4Sale
Link to comment
Share on other sites

Jebes srpski guild napravi charactera na scharshield legion i samo wisperuj:Budja,Nightwoker,rugoba,kuckinsin... ja sam budja i kuckinsin ali i igram sa rugobom....Uglavnom budja (ja) i nightwoker smo srbi i volimo da pomazemo nasim ljudima tako da ako bi zeleo da podjes mi bi te boostovali(vodili bilo gde) pa ako zelis samo izvolte uvek smo tu za tebe !!!

POZZ

P.S:Mi smo u isti guild i oba smo skoro full epic likovi :)))

lmao pwned! xD

learn to obey before you command

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...