Jump to content

IGS Uskrshnji Counter-Strike Turnir


Recommended Posts

Danas smo skupli cintu da uplatimo...i sada se razmisljam da li da uplacujem...zato sto ne znam da li ce biti uopste turnira??

Pa,Janco....ako mozes ovako:Da mi javis na MSN-bez obzira koliko se ekipa prijavilo,da li ce biti turnira?

A i cuo sam da me je dark.O trazio u IGS.... Znaci ne zelim nikakvu frku....izvinjavam se decku....pogresio sam ,i voleo bih da sve ipadne cool..... Usput sjebo sam prst! [V] Ali nema veze...igracu i bez njega.....

Pa dark.O sorry brate....ako sam te nesto prozvo ili tako nesto......

Pozdrav.

Edited by 1kac-shlm^chlm
Link to comment
Share on other sites

joj kakvi ste ludaci sad zbog vas necu smeti da dodjem na tur.

mozda i mene neko zgazi

Ne brini se sevalice ne dolazi kobrica [:D][:)][:D][:)][:D][:)][:D][:D]

ovim obaveshtavam organizatore da cemo doneti novac za vortex na dan turnira (ako je moguce) poshto su nam sponzori neshto otkazali moracemo sami da se finansiramo ali dolazimo 10000% znate nas [:D]

<3 NISH i pozdrav iz dzagodine

(\_/) - This is Bunny.

(O.o) - Copy Bunny into your signature to help him

(> <) - on his quest for world domination.

vF is the best fuck all the rest

Link to comment
Share on other sites

Kakvi su misevi i sluske u igraonoci?

mislim da si bolje trebao da pitas jagodince kakvi su monitori hahahahaahahahaa

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Pa brate onako,imas kao dva mala zvucnika sa sundjerima preko i povezuje ih nekakva plastika,kao most i ide preko glave,a sto se monitora tice vidi se slika na njima sto ide iz kucista od kompjutera

Hahahahahahahhahahaha.....LOL!

A misevi su kozni.....tj.od pravih miseva.....iz kanalizacije.....mnogo lepsi feeling imas.....ne boj se nece te ujesti!

Link to comment
Share on other sites

Ko josh ide na turnir bez svoje opreme ? Prema tome sta se tripujete oko opreme.

/edit

Pocho skapirao sam tvoje izlaganje i /agree u svakom pogledu ;) ja lichno kao organizator nekih deshavanja u ovom smrdljivom gradu znam kako izgleda cimati se oko drugih ne zahvalnih maminih i tatinih sinova ;) i da ne spominjem josh neka zvuchnija imena jer kontam da ce neko pogine zbog dugachkog jezika =)) sve se shvata stravichno lichno ;)

- - smeshno i veeeoooma zalosno ;)

Edited by Eskimo

Senses working overtime.

Link to comment
Share on other sites

Epa ovako drugari...

Kao shto Pocha kazhe, inache ne kazhe to on nego je dechko u obavezi da to napishe, igraonica se ogradjuje od turnira.

Sa time dolazi i jedan troshak. Igraonica trazhi da se igraonica zakupi za taj dan kada se odrzhava turnir, ali isto tako trazhe novchanu naknadu ukoliko mi (organizatori) zhelimo da se rachunari srede pre odrzhavanja turnira.

Samo ljudi koji su se cimali samnom znaju da sam pokushao da nadjem sponzore za turnir kako bi bilo dovoljno novca da se pokriju troshkovi igraonice a i da ima kinte i za nagrade.

Sa ovim zhelim da vam saopshtim da ne kupujete karte za nish josh, isto tako nemojte da uplatjujete novac na zhiro rachun.

Ukoliko se neko od sponzora javi do sutra turnir tje biti odrzhan.

Takodje molim vas da poshaljete SMS Poruku sa brojem telefona, poshaljite mi na PM ili ostavite vash kontakt telefon na MSN-u.

Trenutno sam u teshkom bedaku zbog skoronastale situacije, netju imati telefon do sutra popodne, zhelim da skochim u bazen pun govana jer se osetjam kao jedno...

NADAM se da tje neko da bude dobre volje i da pomogne u ovakvo kratkom periodu.

aj pa tako !

SAMO OSTAVITE BROJEVE TELEFONA KAKO BIH MOGAO DA NADJEM LJUDE I DA IM KAZHEM SHTA SE DESHAVA.

Hvala

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...