Jump to content

IGS Uskrshnji Counter-Strike Turnir


Recommended Posts

uh uz rizik da bacim tezak hejt Cs je propao zbog debila koji su ga igrali

Poceli su iz zezanj i jer je bilo moderno a onda nastavili sa ambicijom da budu zvezde a kada su culi da napolju klanovi dobijau pare onda su i oni pomislili hej pa po cemu smo mi losiji

Takojde ..... svaka susha je mogla da ih obrne i plus nikada nisu uspeli da naprave neku solidnu organizaciju. I kada god su je pravili neko je pokusavao da mazne pare........

naravno da je CS propao.. ono sto je ostalo se ne moze nazvati scenom. zato je kobrica i bio u pravu.Gde vi vidite 4 aktivne ekipe, koje imaju treninge, vezbaju redovno i slicno... nigde naravno. PA???

relity chek momce........ canter je umro.. ako nemate sponzore i garatnovane nagrade niko vam nece doci, a i onda morate moliti nazovi timove da ddojeu jer znaju da ce glorija uzeti prvo mesto. Zezanje, sama pobeda, i slicno to vise nisu motivi

gg no re:)

dota rules:)

mada mnogo debilnih kanterasa je sada igra tt(i ja sma jedan od njih:)))))))))

Totalno i 100% u pravu.

U vezi dote.... igrate ligu koja tje se odrzhati kod nas ? da vas peglamo malo.

Sledetji post je tezhak... tuzhan... ali neizbezhan... prochitajte ga! :/

Link to comment
Share on other sites

Epa ovako :

-Zvanichno :

Meni je zhao da obavestim sve one, koje su imali zhelju, volju i koji su se kao i ja nadali da tje dotji do turnira, da je turnir totalno i nepovratno ODKAZAN

Finansijski, a sada vetj i zhivchano, turnir je ne mogutje odrzhati iz sledetjih razloga :

Novac od prijava (minus) Novac za zakup igraonice = Nema novca za poshtenu nagradu !

Novac od prijava podrazumeva one ekipe koje su uplatile ili sa kojima sam se ja lichno chuo i koje bi donele pare na dan turnira.

-Nezvanichno :

Zhalim samo zbog izgubljenog vremena u pokushajima da se nadje neko ko bi finansijski ili robno pomogao ovu manifestaciju koju smo zheleli da odrzhimo. Na zhalost takav se izgleda josh nije rodio... ili je umro... .

Doshlo je chak i do nekih kombinacija da se odrzhi neki mini turnir na Sajmu Tehnike koji se odrzhava u nishu 16 - 20.04 ali na josh vetju zhalost igraonice ne zhele da odvoje 10 rachunara kako bi oni bili postavljeni na sajmu i kako bi mogli da odrzhimo turnir tamo. Za tamo smo imali sponzore koji bi dali robne nagrade ali kako nemamo mashine, nema ni turnira, nema ni sponzora.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ja lichno tju se i dalje truditi, pa ako se nadje neko ko bi nam pomogao finansijski onda tju odrediti dan turnira pa lepo kao ljudi da dodjete svi da se pucamo i da zgrabimo neku kintu.

Od sada nauk svima vama kojima pada na pamet da neshto organizujte. Prvo se pokrijte, pa onda krenite u organizaciju spremni, jer u svakom drugom sluchaju... vetj je kasno....

Pozdrav svima. Molim Admine da zakljuchaju topic da bih izbegli dalje rasprave.

Aj pa tako... shta retji...

Link to comment
Share on other sites

Nemoj da se naljutis, ovo ti kazem dobronamerno.

Budes li ikad pricao sa nekim sponzorima, moraces paziti da pravilno govoris. Nisu ljudi voljni da tek tako sebe reklamiraju i daju pare.

Mali hint za pocetak : otkazan i nemoguce

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...