Jump to content

IGS Uskrshnji Counter-Strike Turnir


Recommended Posts

Ekipe koje su potvrdile dolazak na turnir :

CPU - Nish

018 - Nish

sg.pjd - Nish

CX - Nish

4gl - Beograd

ZH - Chachak

DB - Beograd

m0m - Tjuprija

VF - Jagodina

PaK - Panchevo

gm - Nish

cartel - Nish

4.US - Nish

mix ekipa - Vranje

THT - BGD / Nish

MultiLine - Bor

FullProof - NS

Vortex - Jagodina

Edited by Nikola thc
Link to comment
Share on other sites

i ne mogu da verujem da ovoliko malo ekipa ima ....

ajde bre counterashi shta je ovo bre daj dolazite da se zezamo jebesh 500e bitna je zajebancija znam da je nekima daleko al shta mi smo X puta ishli na mnogo dalje relacije pa niko nista nije reko zamisli kolko se putuje do bijelo polje GODINAMA putujes pa nikom nista a vi se zalite sto treba do nisha da dodjete znaci platish bus 1300 dindze stignes za 3 sata ....laganoo

hajte ljudi dolazite nemoj da ste sise :D

Edited by UNKNOWN TALIJAN

.......................................

Link to comment
Share on other sites

simpleX dolazi jel moze da se pare uplate na lice mesto :) kad dojemo

Nisam znao da ste iz makedonije :D

Aj videtju shta mogu da uradim... Contactiraj me na MSN

Poshaljite prijavu na turnir@igs.co.yu i napomenite da ste iz Makedonije !

[roflmao]

mislio si mozda vortex, veritas ne dolazi nemamo voz iz Jagodine :D

U pravu si... Sorry zbog greshke... prepravio sam !

-----------------------------------------------------------------------------------------

Evo josh nekih korisnih informacija :

Znachi kao shto sam vetj napisao

Raspust traje od 05 APRILA do 16 APRILA

Po drzhavnom zakonu NERADNI DANI su :

PETAK 06.04

PONEDELJAK 09.04

Tako da je to josh jedna velika olakshica za one koji rade/idu na fax/nalaze glupe izgovore :P

Pozdrav

Edited by Nikola thc
Link to comment
Share on other sites

zamisli kolko se putuje do bijelo polje GODINAMA putujes pa nikom nista a vi se zalite sto treba do nisha da dodjete znaci platish bus 1300 dindze stignes za 3 sata ....laganoo

Zamisli isto to samo od Novog Sada :>

FullProof potvrdio uchesche ??

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

da da aco sa mnom je pricao , ja sam reko da stavi...al da nije MILION POSTO SIGURNO :)

zbog faxa( ispita )al kontam da cemo sve srediti tako da ocekujte ns crew :D

RLX

NIKAD NIKOME IZVINI

...i ako jos na guzi

seva tetovaza

ti shvati da si onda

prava gotivaza...

Link to comment
Share on other sites

zhtroops dolazi 100% :D

chuvajte guzice :D

Zivot je lep ^^

www.HDx-gaming.com

<@DPS|pecoNi> celo mi se najezilo

<@DPS|pecoNi> kolko mi se kenja

<@DPS|pecoNi> au znas koja je to sad situacija shokice

<@DPS|pecoNi> da ja odem do wc-a

<@DPS|pecoNi> i dignem nogu na kofu jebenu

<@DPS|pecoNi> jebeno :@:@:@

<@HDx|shok1ca> AHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAH

<@DPS|pecoNi> a tek da se obrisem..

Link to comment
Share on other sites

E zbog raznih SRANJA i licnih problema, mi necemo moci da dodjemo (zhtroops) :(

Zao mi je zbog toga, ali stvarno ne mozemo.. :(

@Humba

Ebala te signa :D NIGHT ELF FTW!!!

Zivot je lep ^^

www.HDx-gaming.com

<@DPS|pecoNi> celo mi se najezilo

<@DPS|pecoNi> kolko mi se kenja

<@DPS|pecoNi> au znas koja je to sad situacija shokice

<@DPS|pecoNi> da ja odem do wc-a

<@DPS|pecoNi> i dignem nogu na kofu jebenu

<@DPS|pecoNi> jebeno :@:@:@

<@HDx|shok1ca> AHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAH

<@DPS|pecoNi> a tek da se obrisem..

Link to comment
Share on other sites

subota 7. april je na letnji raspust + drzavni praznik, povratna karta za beograd je u simplonu i lasti 600 do 700 dinara (do ns-a iskreno ne znam ali sigurno nije vise od 1200din) i idu maltene na svakih sat-dva, a eliminacije koliko ja znam su postojale na svakom turniru, znachi nije nikakva liga u pitanju a niti traje vishe dana jer smo tako jbg bili u mogucnosti, a jache ekipe ce ionako ici direktno kao nosioci grupa tako da ce slabije ekipe da moraju da se dokazuju samo sa svojim ekvivalentima a kome smeta to shto ce glorija (verovatno) da osvoji turnir neka bolje stavi pare od uplate veceras na liverpool protiv psv-a jer sam ja svojevremeno po turnirima isao zbog zajebancije, druzenja i prijateljskog nadmetanja a i onda kada smo uzimali turnire u krushevcu i leskovcu uvek su mi bili drazi revanshi posle tih turnira nego pare koje smo poneli kuci, a josh draze od svega toga mi je bilo kada smo prvi put u beogradu prosli prvi krug iako smo igrali kao underdog ekipa protiv jednih od favorita...

mi ovde u nishu zivimo u selu jbg (a vi beogradjani nemoj da se palite i vi ste samo jedno veliko selo sastavljeno od vishe manjih, jedino ns priznajem ko grad u ovoj nasoj maloj a uskoro jos manjoj drzavici)

tako da o sponzorima nema ni rechi, sve nagrade su trebale da budu od uplata a poshto oko turnira vlada takvo neinteresovanje, nedostatatk dobre volje i mali broj prijavljenih ekipa igraonica IGS je odluchila da se potpuno ogradi od turnira tako da celopkuna organizacija od sada ostaje na entuzijastima koji i dalje zele da ga odrze...

to znachi da ce igraonica za odredejenu sumu novca da iznajmi kompjutere za taj dan organizatorima, ja (koji sam odavno izgubio ljubav i zelju za kaunterom) cu takodje da uzmem neku sitnu kompenzaciju za odrzavanje servera, direktnih prenosa svih hltv mecheva preko neta sa zakasnjenjem od 10 sekundi, bice i mirc bot za pracenje promena za one sa slabijim vezama a video beam u dvorishtu bice samo ako neko bude odluchio da se iscima oko toga, tako da jancho nalazite si sudije i sve ostalo i javi mi se da se dogovorimo oko svega shto te interesuje...

signature.jpg
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...