Jump to content

Projekat


bolkonski

Recommended Posts

To su sasvim normalne stvari. Treba biti realan i shvatiti politicku scenu pre I sv. rata, kada se Evropa zavrsavala na uscu Save u Dunav. Jednostavno austrougarska je toliko mocna da moze da radi sta hoce. Svi dvorovi su povezani, pare se sigurno ne vrte u Srbiji, Srbija ima slab lobi, itd. Austrougarska je imala pretenzije na srpsku teritoriju od samog svog postanka. Ne moze se propagandna masinerija prenebregnuti za kratko postojanje kraljevine Srbije, a nije da se na tome radilo.

U Francuskoj ste mogli pre samog raspada SFRJ da kupite vodic i mapu za SFRJ na cijim koricama je bio atentat na Ferdinanda. Obicni ljudi koji se ne bave istorijom i politikom koji zive u zapadnoj Evropi i dan danas misle da smo mi varvari, a sve kao posledica pre svega austrougarske propagande. A obicnih ljudi ima najvise, to su ljudi kojima se najvise manipulise i koji dovode politicare na vlast.

Poenta. Ne treba nikome prebacivati za ovo i ono, jednostavno treba uzeti stvari u svoje ruke. Evo predlog i ideja. Stogodisnjica I sv rata se priblizava, 7 godina nije nista. Mozemo ovde na forumu da se organizujemo, da napravimo projekat koji ce biti dobar. Sve zemlje na svetu ce obradjivati I sv rat iz svog ugla, zasto ne bismo i mi. Treba samo da vidite sta pise na bugarskom zvanicnom sajtu o njihovoj istoriji, ne biste verovali.

Dakle, Dule (kao nas vodja) i ostali, sta mislis, da li mozemo, da li hocemo, da li zelimo, da li moramo!!!

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam od ovih podebljanih, cale mi je rodjen na brdu u porodicnoj kuci koja tu stoji decenijama u mestu u kojem su mi rodjeni svi preci. Vecinu ovoga sam vec znao, ali mi je bilo veoma milo da procitam to i ovde.

e, mislim da je i moja prababa sa kevine strane iz kucha...desi rodjache:)

naravno da jeste =o)

nisam ni sumnjao kole:)...svi znamo da su srbi i japanci istog porekla:)

Evo, ako hocete, ja cu biti u Bigzu u subotu poslepodne, recicu vam od kada mozete da dodjete, pa dodjite da se popricamo.

ove subote ili sledece...posto ove subote imam neki rodjendan i treba da svratim do rodjaka tako da ne znam da li cu stici sve...a bigz je bese kod sajma negde...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Vidi ti ovog Nemanju, mozda se ljuti sto ga nisam zvao da pise za RUSH?

Da, mislio sam ove subote, ali ako ti ne mozes bilo bi malo bezveze, mada cu ja svejedno biti tamo. Mozemo da odlozimo za sledecu nedelju za neki radni dan.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

1. Dule iseci ovaj glupi deo priche da ne gade lep topic

2. Bole da ima smisla za posao koji bi trebalo da obavlja trazhio bi od sheka seriju autoportreta loshim fotoaparatom...samo akonto toga bi skochila popularnos rusha za 200% =o)

Link to comment
Share on other sites

Necu biti na ovom rhh-u, jebga. A u subotu ne znam tacno, moram prvo da se dogovorim sa spuletom, pa kada nas dvojica odradimo sta treba, onda mogu da vas primam, da izvinite.

Da je Kole pravi muskarac, on bi pisao za RUSH!

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Necu biti na ovom rhh-u, jebga. A u subotu ne znam tacno, moram prvo da se dogovorim sa spuletom, pa kada nas dvojica odradimo sta treba, onda mogu da vas primam, da izvinite.

jebote ovaj bole je kao neki predsednik, prima stranke i mora da se zakaze poseta kod njega...ajde baci pm pa cu ja videti da li mogu da stignem...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...