Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

@ kori

aikido

@thread

dobio 10-ku iz autocad-a

zvanicno ostala jos 3 + diplomski

o kako sam predobar i mnogopredobar, i jos tako nesto [:D]

sad odo na kunt, pa veceras trening, pa posle do kluba na pivo i metal, pa kuci tusiranje, hrana i zabod uz komp do zore..

nema obaveza do maja woohoo....

btw naleteo na bivsu danas... i srecan sam sto mi je bivsa :]

eh... ako nista, makar je imala dobre sise [^]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

picz or didn't happen

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

shto ja volim taj sex... zanimljiva pesmica... a moj komp izgleda sex-ualno opterecen, samo take neke pesme pronalazi...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

ne znam sto to toliko reklamiraju, alien shooter 1 je jad, a kapiram da nije ni ovaj bolji. 16:00, do grada da zavrsim jos neke poslove, pa gajbi, ave cezare.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

odspavao, ustao, popio kafu, unistio mefistov soulstone, sad mogu na tush, da se hranim, pa da se lagano spremam za trening, i sto je jos bitnije, ladno pivo posle istog...

uberpwnage [:D]

ustvari, ubernolife, al to sad nije bitno [:p]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

klopam najbolji sladoled na svetu i chekam ono chudovishte od mog andjela chuvara da zavrshi sa poslom, pa da uhvatimo ono malo shto je preostalo od lepog dana za shetnjicu :o)

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

O!M!G!

Milka Canitj izneverila auditorijum!

Vecharas u slagalici pitanje "Medicinski termin za zhuchnu kesu je?" - odgovor : Folikul?!?!?!

i Milka nikog da supervizuje!

nema veze sto niko od takmichara nije znao pravi odgovor, stvar je u principu. sta bi tek bilo da je neko rekao vezika felea/bilijaris, a ova pametnica sa napisanim ogovorima rekla "e nije"... strashno, ne mogu da verujem josh uvek da se to dogodilo!

Link to comment
Share on other sites

palim na trening za koji minut, a upravo sam saznao da sutra dobijam malog crnog zekonju kao zakasneli iskrsnji poklon...

kontam da zekonja bas i nije pravi pet za metalshtinu poput mene, al ajde, poklon je, a i ako nista drugo crn je...

zvacu ga Mika ^_^

\m/

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Za prosli rok sam kuckao jedno 2 a4 strane puskica fontom 6. Posto ih nisam zavrsio nisam ni izaso na ispit. Sada krenuo da ih zavrsim ali su mi volsevno nestale sa harda :((( idem da se upucam dok budem skako sa mosta :(((

zasto sam ja oduvek bila neuka u rukovanju sa tim puskicama [btw zaobidjite me s penalima] : ))

aj mi leba ti objasni kako uspes da izvadis puskicu i jos plus da lepo fino sve prepises, dok se gomila asistenata seta okolo i ne da ti ni da skrenes pogled sa papira (il je tako samo kod mene, lol? )? mislim, kapiram da je to skil, jedna drugarica je srednju zavrsila preko puskica, al ono, daj bar neke osnovne instrukcije : ))

I MAY NOT BE PERFECT, but parts of me are excellent

Link to comment
Share on other sites

ivon, i ja sam se uvek divio tim ljudima, ja u zivotu nisam nikad imao, niti sam ikad imao potrebu za istim.

ali ono, ako ne naucis ispit, i ako znas da ces bez puskica pasti i da su ti one jedino resenje, "borba za opstanak" mozga sama regulise snalazljivost :)

ali ja eto uvek naucim sto treba (ili barem mislim da naucim)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...