Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

zaobici pink generalno ???

btw, jedan reta sto mu keva bila u menjam zenu trenira sa mnom..

o boze, stvarno je retardiran :\

inace, ja sad kao ucim [:D]

a posle ucenja cu da igram diabla da se relaksiram [roflmao]

sutra ustajanje u pola 7, prvi ispit u 7:30, drugi 9:00....

hardkor \m/

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja nemam veze niti sa zwerkom niti sa neom :) To bi vam potvrdio i zwerko, samo da ga je neko video proteklih mesec dana :)) Samo pitam 'di radi ...

ne znam ja, ja imam informaciju da ste svi vidjeni u prostorijama CT-a :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Raspadam se ceo dan, od sutra moram pod hitno pocheti da uchim dok je josh raspust, imam dosta vremena, moram ocene da popravljam :(

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

laki me izhejtova sve zajedno sa fonom :(

Ma ne shvati me pogresno daki, nego znam neke koji valjaju telefone, sto ovako "na crno" a to kroz zvanicne kanale, i svi su u fazonu "ma kakav bre taj lg, ne mogu ga prodam jos od novembra" i slicne fore :) No ako tebi odgovara, samo furaj! Ja sam kupio n-gage i nisam mogao biti zadovoljniji onim sto nudi dok mu je prodaja u us bila katastrofa, a i kod nas ga bas nisu voleli (doduse, kasnije su svi poceli da ga kupuju, ali je to druga prica :))

@Lucky, CT Retail u Call Centru :]

Opa, svaka cast, samo napred! I kad pocinjes da radis? Ne zaboravi na nas drugare kad dodje prva plata :>>

@ topic - Stigla mi je neka debilna poruka u cetiri ujutru koja cak ni nije za mene. I naravno, nisam je cuo kada je dosla, ali motorola ima onu zanimljivu foru da pisti na svakih pet minuta kad ti dodje poruka, tako da me je probudila oko pola ses'. I sad gledam ovaj jutarnji program i pitam se kako bre mogu ovo dvoje da ustaju svako jutro u 4, jer im program pocinje u 6. Ajde leti, ali zimi?

Doduse, sa druge strane, nije cak ni toliko lose. Odradis sta imas tu od 6 do 9, i posle imas citav dan slobodan da radis sta hoces. Plus ne rade vikendom, plus, sto je najbolje, valjda sredom ne vodi onaj tip a petkom riba, odnosno rade 4 dana u nedelji a ne 5.

Link to comment
Share on other sites

iskombinovasmo se profi!1

@ lale

kesh je verovatno mizerija za taj posao. sigurno rade jos nesto u toku dana. evo me na poslu, mrzim ga.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

jel morash i hranu da mi mrachish?

Moracu se sloziti sa truduom ovde, matijevicu umri i "meso" nek ti sagori.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

@ topic - Stigla mi je neka debilna poruka u cetiri ujutru koja cak ni nije za mene. I naravno, nisam je cuo kada je dosla, ali motorola ima onu zanimljivu foru da pisti na svakih pet minuta kad ti dodje poruka, tako da me je probudila oko pola ses'. I sad gledam ovaj jutarnji program i pitam se kako bre mogu ovo dvoje da ustaju svako jutro u 4, jer im program pocinje u 6. Ajde leti, ali zimi?

sound details -> reminders:off

jedino onaj sugavi zvuk kad ti je baterija skoro prazna ne mozes iz menija da izbrises

@topic

lep dan.. dosao mi batica na par dana ... i naravno dosao je u 7 jutros mortus janpi iz grada [:D]

divan nacin da pocne dan...

krenuo sam malo da se zanimam eve-om .. deluje simpa i dovoljno komplikovano ... mada cu vece testiranje da odlozim za par dana dok pozavrsavam par poslova koji su primarna stvar sad

Link to comment
Share on other sites

Ma ne shvati me pogresno daki, nego znam neke koji valjaju telefone, sto ovako "na crno" a to kroz zvanicne kanale, i svi su u fazonu "ma kakav bre taj lg, ne mogu ga prodam jos od novembra" i slicne fore :) No ako tebi odgovara, samo furaj! Ja sam kupio n-gage i nisam mogao biti zadovoljniji onim sto nudi dok mu je prodaja u us bila katastrofa, a i kod nas ga bas nisu voleli (doduse, kasnije su svi poceli da ga kupuju, ali je to druga prica :))

meni je ovo 3. lg i ja sam zadovoljan

a dobro mi smo srbi pa mora da bude samsung na rasklapanje od 300 eura ili nokia od 400 da bi bili fensi...

ovaj black label, pogotovo ovaj chocolate model sto ja imam je najprodavaniji telefon u korei (trenutno 7% korisnika mob. telefona koristi ovaj) tako da kontam da ako su oni zadovoljni nekom elektronikom, sto nebi bio ja! :D

@topic.

jebote ne mogu da verujem da sam ustao ovako rano a legao sam u 6. jbt napolju jos mrak :((

jebote kako me nerviraju ljudi sto im je tesko da napisu "pocivaj u miru" nego pisu rip ko da smo jebeni ameri ili ko da budze jebene postove. mrs bre

Link to comment
Share on other sites

Moracu se sloziti sa truduom ovde, matijevicu umri i "meso" nek ti sagori.

brate samo vas gledam kako kenjkate i smarate me za sve pare

wtf su "safalade"?

jel to treba da bude meso?

ne, to je hevi djuti izprocesirani otpadak sa mrtve krave i u chemu je problem?

ja kad kupim pashtetu ja se nikome ne zhalim sto su jedem meshavinu samlevenih delova zhivotinja koje niko normalan ne bi inache jeo

to je tako i cao

meso se deli na:

komade mesa (vidljivo mishitjno, masno i vezivno tkivo, eventualno kosti i tetive attached)

prepoznatljive organe (dzhiga, bubrezi, mozak and so forth)

samleveno meso i njegove derivate (znachi od kupovnog fashiranog preko cevapa, pljeki a bogami i kobaja - tu vec realno ne znash sta je unutra)

i na kraju overprocesed kasha dovedena u poluchvrsto sanje emulgatyorima, bakterijama i termichkom obradom - znachi virshle, pastete, parizeri i sve ostalo

i onda - ako ste pazarili nesto sto nije jedinachni komad mesa sami ste si krivi...bre kad nashi ljudi odu u englesku krenu da plachu kad kupe svinjski but a ono smrdi od hormona i droza kojima je ta guda punjena, a vi bi da vam virshle budu ukusne? pa nije vam ovo 85ta da kupujete Gavriloviceve JNA approved hrenovke, taj brod je otplovio...

e sad

on the topic...

lep dan, pijuckam chaj, skidam neku 80s trash mjuzu i razmisljam kojim redom da ispoobavljam neke chores + dal da se shisham....decissions, decissions...

Link to comment
Share on other sites

brate ja samo govorim istinu =o)

a posto (bi trebalo da) radim ono za sta se spremam sve ovo vreme gadljivost sam davno prevazishao =o)

evo mislim uzite bracu japance

oni imaju neki lokalni "spcijalitet"

prave "filete" od neke male ribe najgoreg kvaliteta, ali te ribe su maleshne tako da ih ne filetiraju nego ih melju u kashu, i onda dodaju chuda razna i na kraju dodaju arome od govedine do piletine samo reci sta treba + hemikalije da ima drugachiju texturu pod zubima =o)

i sta, onaj ko to jede zna sta jede i nema tu mnogo snebivanja nad hranom

a ovi sto se prave da virsle rastu u nekim fiktivnim vingradima na obroncima suncem okupanih alpa gde ih beru chobanchice obnazhenih grudi (koje samo chekaju da naidje drale sa svojom centurijom) to je njihova interna stvar =o))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...