Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

bio u duff-u sa ekipom ;) Srei i funki punza na banovom brdu pa se ispricali na brzaka, sada idem jos malo da spavam a sutra da gledam trku F1 :)

za sve koji ste danas propustili evo tizera

1. Masa

2. Alonso

3.Rajkonen

4. Onaj novi nigger (Nikako ime da mu zapamtim :P)

Obecava uzbudljivu trku :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dule se frezenkov'o [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Vratio sam se sad za surke u Teatru (exdram A), pravio ortak i do jaja ime je ono skroz. Vrh, bas lepo i uskladjeno bileo. I beslpatno pice do nekog vremnea, posle se malo placalo, ali nisu nesto skupi, lepo bilo sve u svemu,. Devojka spava kod mene, i mtrvi smo umorni ono... Zl o jnaopako.

Link to comment
Share on other sites

da da, 6 djus votki, 2 tekile i 2 piva...ololo, a cak nisam ni pijan kao covek..

kad završim sa ovom pauzom sada, moći ću da se napijem od polovine toga, obećavam. ma šta polovine, trećine!

odo sad da banujem ovog čizru zbog bogohuljenja.

Link to comment
Share on other sites

@Igor: Tvoja nije, ne brini. [:)]

Au, sta sam ja nocas nalupetao, glupo je sad da editujem realno...

Cukali smo se sad jajima svi redom, i mali papak sestric je doneo morkino i sve nam porazbijao.

Jbg.

Keva pravi lazanje. Car.

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

Ustao danas nesto malo kasnije, al' nista specijalno, skuvao Pu Er, svoj omiljeni chaj, pa se bacio na dorucak, standardno kucanje jaja i ostalo ...

Pokupio sam iz kotare Ariel iz Male Sirene i ispostavilo se da je to bio pravi potez jer sam ih sve pobedio ;)

Link to comment
Share on other sites

[10:44] Urgh: otkud yi budan ovako rano

ne secam se kada sam se poslednji put digao ovako rano, ni kada sam bio rucao u 1...prosto mi nepojmljivo. Ali je generalno dobar osecaj, mnogo toga sam vec od obaveza zavrshio. Sad se malo informishem o Iosu a posle cu sat ili dva da opichim Hearts of Iron 2 sa Nemackom.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

[10:44] Urgh: otkud yi budan ovako rano

ne secam se kada sam se poslednji put digao ovako rano, ni kada sam bio rucao u 1...prosto mi nepojmljivo. Ali je generalno dobar osecaj, mnogo toga sam vec od obaveza zavrshio. Sad se malo informishem o Iosu a posle cu sat ili dva da opichim Hearts of Iron 2 sa Nemackom.

Sta bi sa prelazenjem rubikona? :p

Bas za praznik me uvati neka fobija da sredjujem sobu... znaci usisavam ko lud, spremam papaire, diskove slazem itd. Kaznice me bog.... al sta da radim, ako ne sad narednih 4 meseca nista necu uraditi, znam se :p

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

I za ruckom je Ariel pobedila, u borbi sa dodatna cetiri jaja, ne znam kako je to poslo za rukom, ali sam jos uvek nepobedjen, ou jea.

Inace sam se najeo bas dosta, sad moram malo da odmorim pre nego sto nastavim dalje sa laganim poslom.

Link to comment
Share on other sites

bio na doruchku kod ujaka...

i baba ima plan da me smuva sa jednom ribom...

sto bi bilo donekle kul da znam kako izgleda...

i da doticna riba nije popova cerka...

posto je taj slucaj...

zajebi...

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...