Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ustao.. danas treba da strebam malo projektovanje, tj da radim zadatke, mozda malo autocada, pa posle trening...

a posle treninga, naravno, ladno pivo u klubu... kako volim ovaj 4vrtak jebote [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da ljudi uglavnom ne znaju sta znaci rec patetika jer se kod nas u kolokvijalnom govoru koristi u negativnom smislu, a u stvari je veoma pozitivnog znacenja jer oznacava uzvisena osecanja. Tako da Igz, nemoj da se srdis na Seinta, on ti zeli samo najbolje.

@Topik

Evo, slusam neku funky muziku. Zivi bili!

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

nastala nevidjena frka i panika u sekundi... ovako neshto skoro nisam videla u skorije vreme... gde su kola? pishi naloge? nema ko da potpishe... u 30 kvadrata 10 ljudi juri ko muve bez glave... i u sred te frke, moj kolega ni 5 ni 6 staje, hvata me za ruku, ljubi i izlazi iz kancelarije, seda u auto i odlazi u meni nepoznatom pravcu, a ja ostajem da blejim u za njim ko tele u sharena vrata

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

@ bole teh pismeni

Pathos

1. the quality or power in an actual life experience or in literature, music, speech, or other forms of expression, of evoking a feeling of pity or compassion.

Pathetic

1. causing or evoking pity, sympathetic sadness, sorrow, etc.

2. affecting or moving the feelings.

3. pertaining to or caused by the feelings.

4. miserably or contemptibly inadequate - znachenje koje se kod nas najcheshtje koristi

odgledao jucherashnju epizodu housea...pocheli su da ubacuju emocije 'n' shit u prichu...bojim se da je ovo poslednja dobra sezona, nadam se da greshim

Link to comment
Share on other sites

izgleda da mi je ortak koji je zbog mene dobio posao sa platom od 35K dinara platu uvalio kurchinu mutanta crnca i konja.. ili crnog konja.. ili sta god...

if so, pasce krv, i to debelo...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

izgleda da mi je ortak koji je zbog mene dobio posao sa platom od 35K dinara platu uvalio kurchinu mutanta crnca i konja.. ili crnog konja.. ili sta god...

if so, pasce krv, i to debelo...

Ma ima da bude prvo FINISH HIM !!! a posle par min razgovora FRENDSHIP :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Patetichan - strastan, osecajan; dirljiv, ganutljiv, potresan; koji izaziva uzvishena osecanja, uzvishen; snazan i dostojanstven, svecan; koji izrazava patos.

Patetizam - vestina razbudjivanja strasti, vestina uzbudjivanja; lazni patos.

Patos - patnja, bolest; bolesno stanje, narocito dushe; strast, strasna uzbudjenost; strasna uzvisenost i dirljivost u govoru, velika osecajnost jednog govornika ili pesnika, toplina, zar, polet, zanos; strastan i zanosan govor u drami, narocito u tragediji; svaki visi nacin izrazavanja; takodje: naduvenost.

A pre svega je jako vazno shvatiti poentu posta.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Evo sad dosho kuci, nosio sa drugom neki prastari komp sa chitavih 100 MHz,

hoce valjda neki server da pravi... O.o

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...