Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

v1.jpg

zar vas ova slika ne chini srecnim...

wheee a wombat =o))

gievf kolala pics!

ja sam do oko 2-3 nesto chituckao i onda kao da blejim malo po novoaktiviranom netu (krv i smrt telekomu) i ustanem od stola dok mi se noa askaninja epizoda uchita i sednem na krevet...i probudim se 4 sata kasnije...eeeej!!!

Link to comment
Share on other sites

lol .... dobio sam neke karte za stoni tenis ...

e i ja isto ... bas bih mog'o da malo odem i gledam to, posto imam dobre neke karte :) Videcemo.

Stig'o kuci, citao neke tekstove, sad pripremam neke slike, i tako, lagano sve. Nema nesto nekih velikih noviteta, osim da tetka nesto gleda neke gajbe po kraju, i omg stan od 35 kvadrata kosta 78 hiljada. Ne zivim na Dedinju majka mu stara da je to toliko skupo. Jeste novogradnja, ali opet.

Link to comment
Share on other sites

spremam live za petak, kad vidim koliko sam uradio, a koliko jos imam, govno mi se smrzne. naredna 3 dana moram da radim bez prestanka.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

e i ja isto ... bas bih mog'o da malo odem i gledam to, posto imam dobre neke karte :) Videcemo.

Stig'o kuci, citao neke tekstove, sad pripremam neke slike, i tako, lagano sve. Nema nesto nekih velikih noviteta, osim da tetka nesto gleda neke gajbe po kraju, i omg stan od 35 kvadrata kosta 78 hiljada. Ne zivim na Dedinju majka mu stara da je to toliko skupo. Jeste novogradnja, ali opet.

kvadrat stana je u nekim krajevima beograda poslednjih meseci skochio i za 300 evra. pricha se da to ima veze sa montenigerima koji kupuju stanove po beogradu sada kada su prodali svoje dedovine rusima, englezima i nemcima na primorju

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Jest stvarno, Cobanski je jedan od najkorektnijih profana bio svojevremeno, i ne cudi me sto mu je dokurcilo pa je rek'o nesto o tome. Najcrnje od svega je sto su bile i otvorene spike na roditeljskom gde su roditelji rekli da su narkomani (to sad ovo pre par nedelja/meseci kad je izbila frka), ali niko nista.

@ igi - ne bi me cudilo da je to zaista tako. Da mi je samo nekih 30k da udjem u biznis, ocigledno se isplati :)

Link to comment
Share on other sites

^ inace, cujem da sad i u cetvrtoj mora kao nesto da se uci... :P

vratila se sa aerobika, bila na duplom treningu i crkoh.. gladna sam ali must resist.. :/

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

Pionir u kolima je crko. Dijagnostika - korodirali kontakti i ushla voda unutra. Shalje se na reanimaciju u majke jevrosime. Kad ga budu sredili taj plejer nece ni da prismrdi nechemu shto nema barem servo i el. podizache.

Pored svega toga komp koji nije star mesec dana pochinje da me jebe u zdrav mozak jako. Kad krene da me tera baxuz, onda stvarno krene.

Link to comment
Share on other sites

Namestio mi Nickwood novi cooler (onaj shto sam dobio na nagradnoj igri), i bash je kewl, hladno mi po nogama koliko duva. [:)]

Hvala Nickwoodu i RURu josh jednom jel`. [:)]

Inache, bio malo do grada malopre sa devojchicom, bili u onoj poslasticharnici Specijal, najeli se kolacha i sladoleda za sve pare, bash su ok cene tamo, a i dobro je...

Sutra idem na fax malo, vezbe iz poganih kvantitativnih metoda i racunovodstva. Uopste mi se ne svidjaju ta 2 predmeta.

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

vratio se sa treninga, istusirao se, i nazdrao se kao krme... kako predobar osecaj..

sad pocirkam kafu, pa koma, sutra jeben dan.. prvo ustajanje u 7-8 da odem do fax0ra da prijavim ispite, pa da qpim kevi nesto za rodj, pa u 4 kod zubara da me podseti sta to beshe "sat i po u stolici", i konacno u 8:15 trening... ako prezivim sve, i ne skipujem trening na kraju dana, uberkul sam [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

'di je to?

Click Me!

Ja tamo vec 3-4 godine svracam, a i moja keva je hasala tamo. Mislim da drzi neki shiptar. Ima svega i svachega, sveze je uvek i cene nishta posebno (ogromna princes krofna 80 din, kugla sladoleda 30 din, torte razne oko 80 din itd itd itd).

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

^^ A, cekaj, pa znam, to je ono dobro mesto. Ima jedna, skoro pa fransiza te poslasticarnice na Bulevaru, mada mislim da mozda vise i nisu povezani. Jeste super tu, ali nisam dugo bio, a prolazim stalno peske prakticno.

Dobar ovaj green, "mislim da drzi neki siptar" :) Ja ne znam za poslasticarnicu koju ne drzhi, a da nisu ove new age :) No, hvala na savetu, overicu kada mi se sledecom prilikom bude jelo slatko :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...