Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa dobro, nećemo preterivati, Sorbona je ipak "malo" skuplja od toga.

~6500e je jedan semestar.

to je samo shkolovanje, a gde cesh da zhivish i shta cesh da jedesh ? preteruje ali bash ;)

dobro, dobro, ne moze sorbona, ali mogu sigurno drugi mnogo dobri faksovi u nemackoj (ahen), italiji (venecija, firenca), spaniji ( za barsu znam sve koliko kosta i mozesh da prodjesh sa zivotom,hranom sobom i faksom za 7,8 hiljada (jer faks kosta oko 1500 evra godisnje, a nije tesko ni naci posao da zaradish, pogotovo ako si freelancer) . Sve u svemu niti jedan, bilo privatan ili drzavan faks, kod nas, ali niti jedan ne moze da trazi 6k evra po godini ako ne nudi za te pare mnogo. A moj faks meni nece da da ni finansijski izvestaj da vidim gde te stotine hiljada evra nestaju.

mada sa druge strane,ja se bunim a ja ne placam master nista jer sam poslednja godina koja je upala tako. ali mladji brat ce sledece godine biti cetvrta i ne znam kako cemo platiti 12k evra za dve godine. osim ako neko nece da kupi Daciu Logan 1,4 benzinac, preshla za pola godine 6k, izgrebana na tri mesta kljuchem od strane zaludnih klinaca, kupljena za 9040 (klima, radio) - prodajem za 7800 [;)] moze?

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Obuces samo metal majcu i to je to:)

da, ali ja nisam tru metalka..tj nisam metalka uopste : )) tako da nemam ni jednu tru mejdeni/hemerfol/dzudasprist/tralala maju : ))

al nema veze, bice dobro enivej : ))

I MAY NOT BE PERFECT, but parts of me are excellent

Link to comment
Share on other sites

dosho sa faksa, crkoh...

uf kolko fensi scena

poshto nam zgrada ima tri sprata, i na svakom spratu imamo po neku terasicu/balko

ja se zbao na drugi sprat, a preko puta ulice se nalazi japanska ambasada :D

inache, zavalio se u stolicu, pustio klasichnu ziku (vivaldija - prolece), cvike na ochi, zhmirkao pravo u sunce, cirko polako ladno pivce... i mirrrr :)

sad da spremim salatu za kasnie, i teretana... blah

( [;)] )...

Everybody's got a right to be a sucker once.

Link to comment
Share on other sites

Igra je go kr

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

dosho sa faksa, crkoh...

uf kolko fensi scena

poshto nam zgrada ima tri sprata, i na svakom spratu imamo po neku terasicu/balko

ja se zbao na drugi sprat, a preko puta ulice se nalazi japanska ambasada :D

inache, zavalio se u stolicu, pustio klasichnu ziku (vivaldija - prolece), cvike na ochi, zhmirkao pravo u sunce, cirko polako ladno pivce... i mirrrr :)

sad da spremim salatu za kasnie, i teretana... blah

( [;)] )...

jako relevatna informacija za ceo post shmigi. :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

joj,opet me ceka knjiga od 200 strana :(

:( Oces da se menjamo upravo mi je na stolu Poslovno pravo od cirka 800 :(

Nego bio sam u tajnom RUR HQ, na tajnom sastanku, gde smo napravili tajni projetak da pokorimo tajni?!?!? svet. Ovaj samo svet :)

Link to comment
Share on other sites

dobro, dobro, ne moze sorbona, ali mogu sigurno drugi mnogo dobri faksovi u nemackoj (ahen), italiji (venecija, firenca), spaniji ( za barsu znam sve koliko kosta i mozesh da prodjesh sa zivotom,hranom sobom i faksom za 7,8 hiljada (jer faks kosta oko 1500 evra godisnje, a nije tesko ni naci posao da zaradish, pogotovo ako si freelancer) . Sve u svemu niti jedan, bilo privatan ili drzavan faks, kod nas, ali niti jedan ne moze da trazi 6k evra po godini ako ne nudi za te pare mnogo. A moj faks meni nece da da ni finansijski izvestaj da vidim gde te stotine hiljada evra nestaju.

mada sa druge strane,ja se bunim a ja ne placam master nista jer sam poslednja godina koja je upala tako. ali mladji brat ce sledece godine biti cetvrta i ne znam kako cemo platiti 12k evra za dve godine. osim ako neko nece da kupi Daciu Logan 1,4 benzinac, preshla za pola godine 6k, izgrebana na tri mesta kljuchem od strane zaludnih klinaca, kupljena za 9040 (klima, radio) - prodajem za 7800 [;)] moze?

E sad... da su nas lagali jesu, da su se nakrali jesu. Iz nezvanicnog izvora (od redovnog profesora na faksu) sam saznao da je ta pricha oko 6000eur master... jednostavno netachna i da je to neko od studenata pustio buvu i da je nastala panika. Nepostojanje nikakvih jasnih odredbi i uslova za konkurs na master je samo rashirilo nepoverenje studenata prema upravi. Studenti sad traze neko razjasnjenje oko toga, ali to nije jedini zahtev. Od tog istog profesora sam saznao da je neka originalna pricha i bila da se na master prima neki realan i normalan broj studenata (tipa.. 150 ljudi) i da se nije nigde pominjala cifra od 6000eur (mada mi je tesko u to da poverujem kad znam da je normalna skolirana pre 2 godina bila 1000 eur, pre godinu dana 2000, a ove godine 3000.).

Sta kazhes igi (: ? pa blokiracemo mi i mashinac nije frka :P

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Jupiiiiiiiiiiii......prvi u firmi imam Vistu! Prvi utisci nisu losi, mada mi treba malko da se snadjem.....necu ni da idem kuci danas :P

Kakava je to firma i koliko vas tamo ima kad svaki zaposlen moze da instalira sta hoce, cak i OS? :))

:( Oces da se menjamo upravo mi je na stolu Poslovno pravo od cirka 800 :(

Nego bio sam u tajnom RUR HQ, na tajnom sastanku, gde smo napravili tajni projetak da pokorimo tajni?!?!? svet. Ovaj samo svet :)

Ja u 4 godini imam poslovno pravo i knjiga ima oko 300-350 strana.... :) Sta vi bre tamo ucite? :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

e eljbure bio si danas na drugom dnevniku rts-a , doduse samo tvoj potiljak. igrao si sa nekom plavushom, mortal valjda, preko puta amfiteatra.Btw takodje na tom istom dnevniku sam cuo od nekog profesora sa filozofskog kako iza protesta na filozofskom jesenas i arhitektonskom ovih dana stoji neka tajna, odnosno kako je on rekao KRIPTO KRIMINALNA (ovaj je zajebao fensi govor i nashih umishljenih profesora) organizacija Anarho-sindikalni front.

LOL

on brighter side - danas je bio prelep dan za shetnju. gledao sam patike u madnessu kod doma omladine nista nisu dobili novo. Skoro sve sivo, crno, braon ili maslinasto, od proshle godine. sacekacu josh malo da vidim da li ce dobiti novu kolekciju uskoro. Ali sam zato kupio karte za Pepperse. JEEEJ

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Ja u 4 godini imam poslovno pravo i knjiga ima oko 300-350 strana.... :) Sta vi bre tamo ucite? :)

Profa je u fazonu od viska glava ne boli :) lolnub :) Ali nije sve tako crno ako padnes ispit 5 ili vise puta onda ti "oprosti" (prvih) 100 strana ali onda moras da uradis seminarski sa nekom temom tipa tovarnica :)

Link to comment
Share on other sites

bio na certu, smrzao se kao picka, ustvari kao krdo smrznutih picaka... dokotrljao se kuci, iznapusavao devojku, sutra razgovor \m/

i tako. al sam jebeno presrecan ^_^

btw Ivon, kako bilo, tj, kako si se ti provela, kao nemetalka ?

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...