Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

omg, saznao sam da imam umnjake za aperaciju, a taman sam mislio da cu se zauvek izvuci bez intervencije na njima:(

Da te oraspolozim, meni su ih izvadili za 1 min/komad bez bola ikakvog.

E sad ako moras na operaciju (tj ono lose izrasli i guraju se) onda ce te boleti :(

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bolestan sam jako, trenutno nemam temperaturu pa sam ustao malo do kompa da vidim shta ima novo ;)

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

sony m2, nesto oko 70 evrica sa sve pdvom

lol odrali te :) Nije da ti trljam na nos ali ja sam pre jedno nedelju dana kupio 1 GB m2 za 45e :)

Inace bio do grada kupio tike \o/ a onda.......

Setam se tako ja knezom i sretnem od kome bivse najbolju drugaricu koja se lozila na mene, a na nju se lozio moj do jaja ortak a moja bivsa se lozila na njega. lolnubs sto bi rekli ljudi [:D] I nista iscaskali se mi onako za sve pare. Da je u prici bila jos i slepa sestra i bogati i zli ujak zajebo bi kasandru i ljovisnu zajedno [:D]

Link to comment
Share on other sites

pa pranje kose.. pa izblej dok se ne osusi..

jel to annual event [:D]

elem, ceo dan sam danas u gradu, prvo ujutru vezbe iz decjih na nbg, pa posle do faxa, onda do banke, pa placanje racuna, pa isao do zeleznicke da uzmem kevi kartu za bar, pa gledao malo mp3 plejere za kola i sad konacno blejim u net kafeu na slaviji...jos da odem kuci nesto da ucim i bice bas radan dan:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Setam se tako ja knezom i sretnem od kome bivse najbolju drugaricu koja se lozila na mene, a na nju se lozio moj do jaja ortak a moja bivsa se lozila na njega. lolnubs sto bi rekli ljudi [:D] I nista iscaskali se mi onako za sve pare. Da je u prici bila jos i slepa sestra i bogati i zli ujak zajebo bi kasandru i ljovisnu zajedno

Mrzelo me da trazim neku lepu WTF slikicu za ovo [:)]

Elem, osnovi ekonomije 7, i ochistio sam semestar. Srecan sam mnogo [:)]

Link to comment
Share on other sites

Sta pricas ti ?

Kako bre ne moze ?

Kako Stator onda mozes sve to ?

Stator koristi news.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Da te oraspolozim, meni su ih izvadili za 1 min/komad bez bola ikakvog.

E sad ako moras na operaciju (tj ono lose izrasli i guraju se) onda ce te boleti :(

kolko ja kontam ni ne nameravaju da izlaze, nego bleje razbacani na sve strane unutra:) kao, mozda i necu nikad imati problema 'ali da sam ja na tvom mestu, ja bi to vadio' rece cika zuba. treba da me iseckaju, pa da ih povade, nije mi to preteran smor, nego mi je smor sto treba da idem posle sa obrazima ko u nindza kornjace dva dana ili kolko...

edit: a mislio sam da cu se zauvek izvuci posto sam skontao da kome god vade, vade mu sa tipa 18 godina, kad ono...

Edited by Doolio

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

E jbg, nisam vid'o post... :)

Mogli bi se vidimo bre, nema te giga godina!

Znaci vikend? Dogovoreno!

@topic

Bleja kuci, overavam neke torente, i cekam caleta i kevu da svrate da odgledamo 17 i 18 epizodu PB-a......navuko sam ih na seriju samo tako :P

Link to comment
Share on other sites

Doolio, otok neces imati ako taj ko ti vadi zube zna to da radi. A naravno da te nece nista boleti jer ti daju anesteziju, a kada ona prestane najcesce ne boli, a ako boli popijes nesto protiv bolova. Inace, bolje ti to vadi, oni cak i kada lepo izadju (sto je retko) bolje da se vade.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

edit: a mislio sam da cu se zauvek izvuci posto sam skontao da kome god vade, vade mu sa tipa 18 godina, kad ono...

Lol nub, 32-ga :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

btw, sto se tice p2p-a i torrenata.. meni isto p2p zabranjen preko dana, ali nekim cudom torrent vuce nonstop punom brzinom [:D]

evo oprah kosu, susim je na prirodno [:D]

i sad se dvoumim da li da krenem nesto da scriptam malo, ili da igram heroje...

vecita dilema :\

cenim da ce biti heroji ipak [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

lol odrali te :) Nije da ti trljam na nos ali ja sam pre jedno nedelju dana kupio 1 GB m2 za 45e :)

Inace bio do grada kupio tike \o/ a onda.......

Setam se tako ja knezom i sretnem od kome bivse najbolju drugaricu koja se lozila na mene, a na nju se lozio moj do jaja ortak a moja bivsa se lozila na njega. lolnubs sto bi rekli ljudi [:D] I nista iscaskali se mi onako za sve pare. Da je u prici bila jos i slepa sestra i bogati i zli ujak zajebo bi kasandru i ljovisnu zajedno [:D]

ebga :( mi iz provnicije i sluzimo samo za dranje :P

a i jel to preko rachuna? garancija? nije ispalo iz kamiona? porez?

ma uzeo preko firme, mrzelo me da se cimam do glavnog grada gde je sve povoljnije lepse bogatije :)

edit: kako se skida preko news-a, ebga noob sam pa sta :)

edit2: statore gde si nasao za tu lovu :) gledam za kesh varijantu oko 55 evrica i nigde manje

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ma, Voodoo, nije strasno, ne treba biti negativan, ali realnost govori da su to zubi koji su najlosijeg kvaliteta i najdublje se nalaze u vilici, a funkcija im je takodje najslabija. Hipohondrijaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Ma, Voodoo, nije strasno, ne treba biti negativan, ali realnost govori da su to zubi koji su najlosijeg kvaliteta i najdublje se nalaze u vilici, a funkcija im je takodje najslabija. Hipohondrijaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Zamislimo sledeću nesvakida

Link to comment
Share on other sites

ebga :( mi iz provnicije i sluzimo samo za dranje :P

a i jel to preko rachuna? garancija? nije ispalo iz kamiona? porez?

ma uzeo preko firme, mrzelo me da se cimam do glavnog grada gde je sve povoljnije lepse bogatije :)

edit: kako se skida preko news-a, ebga noob sam pa sta :)

edit2: statore gde si nasao za tu lovu :) gledam za kesh varijantu oko 55 evrica i nigde manje

Preko nekog lika sa bench-a ono nasli se na ulici dobio fensi pakovanje nsta racun nista porez [:D]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...