Jump to content

srpski horde guild


psy

Recommended Posts

Ti znas za "pokusaj" na BF da se napravi takav guild ... prethodna 2-3 dana smo krenuli neke ozbiljnije dogovore ... posto mi vec imamo guild u kojem su iskljucivo nasi ljudi .... za sada je stanje oko 15 ljudi 70. lvl ... ako uspemo da se iskombinujemo sa onim likovima iz cro njih ima isto 15-ak 70. lvl mislim da bi moglo da bude sasvim fino !!! mislim da je dosta vazno sto su skoro svi 20+ godina e sad vreme ce pokazati sta i kako ... !!!

....

Link to comment
Share on other sites

Teca je rekao da je batalio wow pre mesec dana i da oce da iskulira neko vreme(mesec-dva), i da ako pocne nesto ozbiljnije na BF da ce se pridruziti za UD Lock-om. Do tada zeli da proba EVE, ali nece da baca pare na kupovinu istog, pa pita da li ima neki "trial" ili nesto slicno da se skine da se proba :)

\o/

Edited by SirNeo

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

Sinoc je zvanicno napravljen guild ... trenutno nisam siguran za tacan broj ljudi posto nismo stigli da isprebacujemo sve ... uglavnom to ce biti gotovo danas u toku dana, sajt je u izradi i nadam se da ce sto pre biti spreman !!!! za sada toliko, ako ima nekog sa BF u hordi a da ga ne znamo neka se javi tamo na nick Scalper ili Highftw ... !!!

....

Link to comment
Share on other sites

Brate ... za novi avatar ... speachless :P <3 /salute /respect /bow :P

/me big boobies lover [:D]

Teach, da komentarishem, il da te preskochim.. ;) :P

Ma ti si pica nemash prava da komentarishesh :P

btw krecesh i ti sa nama na novom serveru nego josh uvek ne znash to ^^

i poshalji mi diskove jebem te bash, ty :-)

plz koncetrishite se na psyovu prichu o gildu a ne na techinu "igrati ili ne igrati sagu" (a techo brate nikad vishe nece biti onako dobro zezanje kao kod rEnta...sta cesh ;o))

Mozda nece isto ali ce biti slichno :-)

Nilly i Flexo pazarili wow juche i Crus intalira XP jer nece da mu radi na linux-u wow ^^ Savatamo bokija i josh nekog i ima bude uber fun :-)) a znam da si ti pica pa necesh sa nama [;)]

btw ceo forum je u offtopic-u [;)]

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

[:D] ma nema problema sto se toga tiche, svi su max korektni ... uostalom gkick najlaksa opcija za mene ako neko krene sa tim "sranjima" mada 80% guilda je iznad 23-24 godine tako da imaju mozga ( koliko je to moguce ocekivati ) [:p][8D]

P.S. psy igra sa hunterom kao da je warr ... vecito je ispred svih, pocinjem da sumnjam da su mu strele max 2y range [:p][:p][:p]

Edited by sunjalo

....

Link to comment
Share on other sites

[:D] ma nema problema sto se toga tiche, svi su max korektni ... uostalom gkick najlaksa opcija za mene ako neko krene sa tim "sranjima" mada 80% guilda je iznad 23-24 godine tako da imaju mozga ( koliko je to moguce ocekivati ) [:p][8D]

P.S. psy igra sa hunterom kao da je warr ... vecito je ispred svih, pocinjem da sumnjam da su mu strele max 2y range [:p][:p][:p]

Pochni da sumnjash da nema uopshte ili da je upalio killymod [:D]

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

Krajnje je necasno ubijati pripadnike suprotne frakcije kad su ojadjeni i nizeg lvla od vas :(

Ali isto tako je glupo ljutiti se zbog toga. Uvek postoje RP serveri :)

"help help omg alliye gankz me amfort BB"

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...