Jump to content

24.02.2007. 16h


LESkOpoz

Recommended Posts

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

takodje, bez Gaje teshko..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Titula! [:D]

Nisam gledao tekmu, gledacu snimak posle, bice neki sigurno (znam, rekao mi Hajli da ide i trenutno snimak, ali gledam LSH), ali chim mi je ortak, inache okoreli Partizanovac, rekao da smo bolje igrali, sigurno je tako.

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

Lepo je rekao Smiljanic pre tekme, i treba titula da se odluchi u derbijima [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

koje govno od tekme

majko moja

drago mi je sto smo pobedili

i drago mi je sto je Koroman isprozivao Smiljanica na kraju tekme

i drago mi je sto je Koroman promasio penal

i drago mi je sto imate toliko glupog igraca(Bajic) koji pravi crveni karton nad Purovicem(EJJJJ,NAD NJIM),Purovic koji je uspeo da dozvoli Asprogenisu skoro da mu udje u shut,Purovicu koji se tako katastrofalno postavio prilikom pokusaja njegovog shuta i sva sreca pa imate degena u odbrani koji ga je srusio...smesne su mi izjave igraca Partizana koji se vade na sudiju,koji traze neki penal,koji traze nepostojeci ofsajd kod iskljucenja...strasno...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Kakva cemerna utakmica, jos jadnije mi je posto sam gledao fudbal, nogomet i jos po nesto i bila je prica o mega partizanu i zvezdi 60-ih i 70-ih :( kakva me nostalgija uvatila kad sam video pune stadione i vrhunski fudbal koji se igrao na ovim prostorima. Bah, ovi retardi im nisu ni do kolena

fml

Link to comment
Share on other sites

gluo mi je da komentarisem posle nekoliko dana, sada mi je vec hladna glava i mogu da kazem da je tekma bila jedna velika NULA!

treba bre da se stidimo nasih najboljih i najvecih klubova i da se zapitamo zasto im dajemo pare da gledamo (ne)fudbal!

sramoda i bruka!

samo mi je drago zbog onog retardiranog skota. tek se sada vidi koliki je mentol ispao..

Link to comment
Share on other sites

gluo mi je da komentarisem posle nekoliko dana, sada mi je vec hladna glava i mogu da kazem da je tekma bila jedna velika NULA!

treba bre da se stidimo nasih najboljih i najvecih klubova i da se zapitamo zasto im dajemo pare da gledamo (ne)fudbal!

sramoda i bruka!

samo mi je drago zbog onog retardiranog skota. tek se sada vidi koliki je mentol ispao..

rece chovek hladne glave :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...