Jump to content

24.02.2007. 16h


LESkOpoz

Recommended Posts

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sad ce zeka i bjeka da kazu kako je to zbog njihovog vodjenja kluba...i nikada vam nece otici..muahahahahah

i zvezda ce doveka vladati..

a andjelkovic se bar trudi, i vidi mu se zelja i cimanje da se nesto promeni..znanje mu i nije neko al ko i ostatku zvezde.dakle dobija plus na trud. to je ono sto sam izgovorio

a o bugarinu sam reko mnogo puta tako da sad necu trositi reci..njega jednostavno neko gura iz sve snage da bi se prodo..i proklelo nas sto ga nismo prepustili grobarima.lakshe bi se sad disalo..jadna ta reprezentacija s njim

samo da ne zaseru dalje.i da ne izgube 2 preostala..

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

kako vreme prolazi, citajuci izjave aktera i njihovih navijaca, mene sve ovo neodoljivo podseca na senzacije u spaniji, jednom u deset godina, kada treceligas pobedi real madrid sa sve raulom, beckhamom i reyesom.

mihajlov vec u beleznici klementea; bajic vec godinama unazad glavna karika partizana; lazetic pokretljiv i snalazljiv, jednom recju prava desetka; lola smiljanic novi idol grobara, kako je samo usr'o cigane na konferenciji za stampu; samo su jedni od milion stvari koji se mogu procitati ovih dana :)))

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...