Jump to content

E StarCraft je tjudo!


Recommended Posts

Nedavno prodjoh centrom Novog Sada, udjoh u knjizaru, kad ono medjutim :-), na polici original SB-BW komlpet za 836 dinara. Naravno kupim ga, instaliram i nadjem ovaj sajt koji jos uvek postoji (a koji nisam posetio jako dugo) i na njemu SC forum! Hahah! Ne mogu da verujem da ovu igru jos uvek ljudi igraju.

Pozdrav svima, a posebno imenima koja su mi poznata kroz maglu od pre 5-6-7 dugih godina bez StarCraft-a. Mozda se cak neko i mene seca... Nick mi je bio Novi_Sad, jos kada se igralo na onom FSGS serveru ili kako se vec zvase (ekipa SMOR-ovi, Matrix, Fenki, Hull, Colos, Mica...).

Ju, kakav patetican napad nostalgije, ali sada kada se setim toga, bili su to extra kvalitetno baceni sati :-).

Nego, igra li jos uvek neko ovo cudo od igre? Vidim da ima nekih varijanti na b.net-u, pa me zanima koliko se cesto skupljaju ljudi, da vidim koliko sam zaboravio... :-)

Novi_Sad

Link to comment
Share on other sites

Haha!

Cini mi se :-P :-)... Sta ima covece? Sta se radi, ili bolje da pitam sta se radilo proteklih godina? :-)

Jel' ima jos nekoga ovde od stare ekipe sa neta? Cini mi se da sam medju postovima video Stinga iz SMOR-a.

BTW, hoce biti nekoga veceras na onom JETSET-u na b.net-u? Jes' da radim sutra, ali bih se zrtvovao bar za jednu partiju. A vidim onaj hamahci server sto je pominjan nesto nije u funkciji... steta...

Novi_Sad

Link to comment
Share on other sites

Ajao! Hahhahaa, pa kako da ne. A jeste, vidis, bio katics, boris veliki, a bio cini mi se i sventovit, ili kako mu bese nick, nikada nisam mogao da upamtim :-). Covece koliko je tu ljudi bilo, ni ne secam se vise.

Ajd' animirajte se malo :-), pa da se skupimo ponekad na tom OP JETSET kanalu na b.net-u. Daj, ko nema CD key, moze da kupi original za pisljivih 800 dinara. U BG-u je garant jos jeftinije nego u ovom sugavo skupom Novom Sadu.

Hhahhhaha... Sada mi se igra SC kao i pre x godina. Odigrao sam dve partije na b.net-u sa nekim average likovima, odvalili me, nije mi bilo dobro :-).

Novi_Sad

Link to comment
Share on other sites

jebes igru ako nema insa :)

p.s. u nedelju ja ceo dan proveravam ima li nekoga na jetset... nije mi palo napamet da sam kreten i da to vise nije kanal... treba me ustreliti... mada posto nije bilo komentara pretpostavljam da niste ni igrali :)

Edited by JetSet

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

omg i mene je iscimao...preprodaje cd kijeve:))

ajde u subotu cu gledati da navratim na bnet...

e jebi ga propade mi posao, taman sam mislio da ih preprodajem ;)

Okupljaju se sve same neke budale.... :D

Atilla noobu sto ne dodjes da o5 igramo protiv ovih rusa, mada bi nas sada odrali vezbali su :)

Edited by BoRiS VeLiKi
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...