Jump to content

ESL 2v2 KGB Nacionalni kup AVI


Recommended Posts

Elem, drugari, gotov je konacno i taj famozni Q3 filmic sa proslog 2v2 esl turnira, ne pamtim ni kad se desio taj turnir (:

Link do filma:

ftp://ftpquake@82.117.194.235/filmici/Quake III Arena/esl_2v2_final_comp - full.RAR

Sto se mene tiche, ja sam zadovoljan, sch4 se iscimao ko prase, uradio dobar filmic, jedino sto su nam fragovi svima vise manje losi (:.. te ... zamerka ide nama sto nismo sabijali vishe (:

u svakom slucaju, vredi pogledati.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

um,.. da... zaboravih na to skroz

link (250319 KB):

ftp://sbbquake:sbbquake@82.117.194.235/filmici/Quake%20III%20Arena/esl_2v2_final_comp%20-%20full.RAR
i
ftp://ftpquake:ftpquake@82.117.194.235/filmici/Quake%20III%20Arena/esl_2v2_final_comp%20-%20full.RAR

otvoricu vecu brzinu i vishe korisnika malo kasnije sad sam u guzvi,.. za sad je 2x10 brzina 30kb/sec (mozete da uvecate ako imate net brzi od 30kb/sec sa nekim ala fleshget programom ako povecate broj logovanja - ! time cete uzeti veci broj slotova drugim ljudima tako da ne preterujte..)..

uputstvo za ftp:

http://www.serbiangamers.com/forum/index.php?topic=82.0

Svaka chast za trud, javljam utiske chim stignem... POZ!

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

prva pesma je super a druga smrdi :)

inace nije ovo lose,samo ne znam zasto taj turnir,mogli ste da nadjete mnogo boljih fragova sa online demoa,da je svako sa foruma slao na tvoj mail neke dobre demoe..opet svaka cast za trud,verujem da si mnogo vremena potrosio na ovaj movie..gg

I WILL EAT SHIT IF THEY MAKE ME BIG

= rumbl3 a.k.a vuduu =

Link to comment
Share on other sites

@voodoo

ako neko oce da pravi SBB frag kolekciju samo neka izvoli... :)

ja inache i dalje imam 56k modem [xx(] , tako da slanje 500 demoa, mozda je frag lep, a mozda i nije

nebi radilo nikako, a da trcim do neke igraonice sa jacim linkom ... malo sutra :)

a zasto ovaj turnir... pa posle 30 godina jedan "zglavni" 2v2 turnir, pa ajde da ga ovekovecim.. a + toga sam rekao svima da cu da ga uradim...+zeroql je zasro prvu verziju, pa sam ja uradio sve iz pocetka :)

dao mu keva izvadjen hi quality materijal, samo da ga sklopi, a on izbacio...jednom recju...lele boze :)

@OverK1nd

Sto se tice pogibije...od oxo-a ima samo 5 demoa, sergio nije snimao, a demoa iz cele grupe 1 nema :/

tvoje fragove je pregledavao zeroql, kao sto gore pise...ja sam pregledao preko 80 demoa, a on ako je pregledao 20 svaka mu cast (koliko je bio dosledan u pregledanju, to je pitanje) :)

btw ima te na intru... mislim 1 frejm tvoja slika :)

@rmb

pogledaj verziju koju je zeroql napravio...poslacu ti je jednog dana... :)

pokusao sam da ravnomerno zastupim sve igrache koji su bili na turniru...

e sad...koliko sam uspeo....

[22:50:28] <@[qcg]rmb> i wan play now :\

[22:51:15] <@sch4^qcg> n-o-w

[22:51:15] <@sch4^qcg> :P

[22:52:13] <@sch4^qcg> n-o-clarke-gabel-w

Link to comment
Share on other sites

E sad samo ostaje da se iscimash da napravis avi od uberfragova koje pravimo online (:

Ako budem imao napad dokonosti / dokolicharstva u skorije vreme....javicu vam se... :)

Edited by <qcg>sch4

[22:50:28] <@[qcg]rmb> i wan play now :\

[22:51:15] <@sch4^qcg> n-o-w

[22:51:15] <@sch4^qcg> :P

[22:52:13] <@sch4^qcg> n-o-clarke-gabel-w

Link to comment
Share on other sites

... otvorio sam 20 slotova na username/password: sbbquake brzina dl je 50kb/sec po slotu + 10 slotova username/password: ftpquake..

pa postujte sa userom SBBQUAKE slobodno na druge sajtove, ovaj drugi user koristite medjusobom pri daunloadu (npr. u sluchaju da su popunjeni svi slotovi za prvo korisnichko ime)...

znachi za ostale sajtove:

ftp://sbbquake:sbbquake@82.117.194.235/filmici/Quake%20III%20Arena/esl_2v2_final_comp%20-%20full.RAR
medjusobom:
ftp://ftpquake:ftpquake@82.117.194.235/filmici/Quake%20III%20Arena/esl_2v2_final_comp%20-%20full.RAR

ne zaboravite, naravno, da mozete da aplodujete vashe demoe, cfg fajlove i filmice na ftpu u direktorijum /pohrana..

Edited by Niko

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

uhu, odlichan, strava montaza, prepeglana grafika,..

fragova na pretek,

turnirski filmic - mislim da je bash strava kad se napravi ovako neshto jer se prenese i taj deo atmosfere na turniru ako se vide dobri fragovi

zapazio sam isto da ima mnogo vishe fragova remedy i sch4 u odnosu na ostale.. ccc, al' dobro ajde treba gledati tudje demoe i smarati se s' tim itd.

@f4tso

ovde ima neshto tih filmica:

ftp://sbbquake:sbbquake@82.117.194.235/filmici/Quake%20III%20Arena

a ako bi neko ko ima nashe stare filmice bio fin da ih aploduje (sima, snejk, gjob, sergjo?), bilo bi suuuper!!

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

zapazio sam isto da ima mnogo vishe fragova remedy i sch4 u odnosu na ostale.. ccc, al' dobro ajde treba gledati tudje demoe i smarati se s' tim itd.

Fragova u aviju ima proporcionalno odigranim partijama na urniru + neke je max sralo :) Mozda ti se cini da je neko vise zastupljen jer je frag jako dug (quadrun)... ili je mozda upecatljiviji u odnosu na druge etc... ja sam se trudio da napravim balans i da vezujem fragove po lokacijama.....e sad koliko sam uspeo... to je piranje...

ako je ispalo stvarno tako kako ti kazes, ja se izvinjavam, posto mi nije bila namera da istacem odredjene persone (public humiliation :P) i ako neko oce da prepravi avi, ili da ga napravi od 0-le, samo neka izvoli...

zeroql (narcis) se nije zalio i kaze da su svi ravnopravno zastupljeni...

@remedy

i banora... :) nije mogao da napravi double kill samo na tebi :)

p0zdrav

[22:50:28] <@[qcg]rmb> i wan play now :\

[22:51:15] <@sch4^qcg> n-o-w

[22:51:15] <@sch4^qcg> :P

[22:52:13] <@sch4^qcg> n-o-clarke-gabel-w

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

al nema nesto souper fraggova...

procitaj remedijev prvi post u ovom topic-u, to sto nema mnogo preterano dobih fragova, nije moja krivica, radio sam sa onim sto sam imao :)

p0z

[22:50:28] <@[qcg]rmb> i wan play now :\

[22:51:15] <@sch4^qcg> n-o-w

[22:51:15] <@sch4^qcg> :P

[22:52:13] <@sch4^qcg> n-o-clarke-gabel-w

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...