Jump to content

Vas desktop!


Stator

Recommended Posts

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ovaj stalja me skroz iskopirao :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ili vam po srpski vas sto sa kompom :)

uuaaa statore, uaaa, ukrao si mi foru za podizanje visine 931bf iz proslog topica ovog tipa kada sam prezentovao upotrevnu vrednost zutih i belih strana ;) Ja vujakliju ipak nekada i koristim :)

btw, kacim fotku samo dok prozujim malo forumom :)

Link to comment
Share on other sites

Evo, kao sto rekoh :)

Malo je u neredu, ali ne zamerite, ne stizhem da sve sredim. Inace ovaj veliki prazan prostor sa leve strane kojeg delimicno popunjavaju telefoni na punjenju predvidjen je za lap top, ali je njega jedan drugar forumas uzajmio na odredjeno vreme :) Sve ostalo je manje vise jasno ... Kad ovako covek pogleda, i nemam neke gadgete, u odnosu na stefana i drugare recimo ;)

soba.jpg

Link to comment
Share on other sites

da, da, to je ta čuvena soba. slikaj sudoperu.

sudopera je, nazalost po ovaj trenutak, pre oko 3 meseca otisla u zasluzenu penziju a zamenila je druga, tako da to onda ne bi bilo to. A sto se sobe tice, jeste to ta soba, ali je definitivno sve ostalo, osim lamperije, u njoj promenjeno :)

Dual - optic \o/

pa naravno, sta drugo :)

Do sada mi se najvise svidja laletov work-space :) ono cak i stolica ima naslon za glavu ffs :)

zahvaljujem stefane, zahvaljujem :) a naslon je kul stvar, posebno kad nesto duzhe radis pa hoces da malo odmoris, a i mozes stolicu dosta da "oboris" pa gledas nesto (ako neces da se zavalis u krevet) tako da je bas kul :)

btw, da odgovorim drugarima koji su se raspitivali, iako ono levo od monitora jeste kontroler za xbox 360, ono skroz levo na slici nije nije Xbox 360 vec kuvalo za chaj :)) Tako da ne, to nije neobicni skin, vec obican uredjaj za grejanje vode koji kosta 1000 dinara :)

ovaj exile baš ima mnogo para, je l' da?

jedino bih voleo da znam sta ce mu onaj samsung monitor :) Kao fora? :) Jeli ex1le? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...