Jump to content

Srpski igraci / timovi u solo/team ligama


Recommended Posts

naravno da nisam, nego crovaxu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ovom grinu uvek otvorena kuca, ko govedo [:D]

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Da smo imali malo vise srece, bili bi nesrecni ...

nego eo malo off-a :)

http://img98.imageshack.us/img98/5992/slaninakb1.jpg

... eto Vale mozda i tebi uspe da Ghost predje za mth za kilo chvaraka! [:D]

E ma ja cu mu dati i dve kile cvaraka ali ovaj put igra B-timu nema skila za A-tim tako da moze da sedi na klupi za rezerve [buck] a platu ce dobujati..

Link to comment
Share on other sites

Ako niste znali nas poznati igrac Goran Plavsic (Grinder)je proslog vikenda obisao malo selo kod NS-a Turiju povodom kobasicijade.Decko je bio podvrgnut raznim izazovim i dobro je to podneo.BIO JE PRIMORAN DA RADI RAZNE STVARI PROTIV SVOJE VOLJE np..Da igra dotu 10 sati jer nije imao gde da spava ja sam mu zauzeo mesto:D Ali ima tu i drugih bisera nije procitao knjigu koji se zove KAKO PITI ALKOHOL A DA NEMA NIKAKAV OPIJAJUCI I NEZELJENI EFEKAT PO MENE to vam svima preporucujem da procitate super stvar.Sledece godine ocekujemo pojacanje iz BG-a to je nas poznati igrac Ghost.Ako je mislio da cu ga primiti u klan odnosno u b-tim a da ne dokaze svoju lojalnost zajebo se mora prvo da prodje test opterecenja tako da Ghost jedana savet od mene:^Pocni sa pripremama iz ovih stopa mi samo primamo u klan izdrzljive momke^.I na kraju najbitnije posetili smo nasu bracu ruse u Vrbas i njihovog vodjucu Mizu(kralj medju kraljevima) i Vrbasani havalavam najjaci ste domacini(Krt,Acid,Milos hava momci na svemu na leto cela ekipa kod mene na prase:D i naravno moj brat ruski Miza protiv koga ja inace imam 5-0) i da ne zaboravi da se zahvalim mojim drugovima Sexy-ju i Im_goood-u Hvala momci!!!! Toliko od mene

Ako niste znali nas poznati igrac Goran Plavsic (Grinder)je proslog vikenda obisao malo selo kod NS-a Turiju povodom kobasicijade.Decko je bio podvrgnut raznim izazovim i dobro je to podneo.BIO JE PRIMORAN DA RADI RAZNE STVARI PROTIV SVOJE VOLJE np..Da igra dotu 10 sati jer nije imao gde da spava ja sam mu zauzeo mesto:D Ali ima tu i drugih bisera nije procitao knjigu koji se zove KAKO PITI ALKOHOL A DA NEMA NIKAKAV OPIJAJUCI I NEZELJENI EFEKAT PO MENE to vam svima preporucujem da procitate super stvar.Sledece godine ocekujemo pojacanje iz BG-a to je nas poznati igrac Ghost.Ako je mislio da cu ga primiti u klan odnosno u b-tim a da ne dokaze svoju lojalnost zajebo se mora prvo da prodje test opterecenja tako da Ghost jedana savet od mene:^Pocni sa pripremama iz ovih stopa mi samo primamo u klan izdrzljive momke^.I na kraju najbitnije posetili smo nasu bracu ruse u Vrbas i njihovog vodjucu Mizu(kralj medju kraljevima) i Vrbasani havalavam najjaci ste domacini(Krt,Acid,Milos hava momci na svemu na leto cela ekipa kod mene na prase:D i naravno moj brat ruski Miza protiv koga ja inace imam 5-0) i da ne zaboravi da se zahvalim mojim drugovima Sexy-ju i Im_goood-u Hvala momci!!!! Toliko od mene

E ljudi Imao sam iz pravopisa keca jbg ja sam MESAR :D

Link to comment
Share on other sites

hahahahaha a stvarno ljudi zamislite kad chovek od preko sto kila se rasprostre po malom krevetu, a meni bedak da ga budim, pa sam onda bio PRIMORAN da igram dotu celu noc! ... kakvo muchenje!!! [:D] [:D] [:D]

E a da stvarno Miloshe, Acide i Krte fala na uvek do jaja gostoprimstvu mans! Kad god da smo dosli bilo je bruka zezanje, taman sam jos video pravi skill uzivo sa Akashom od strane Milosha! GJ! [xx(] ... a onaj decko (ne secam mu se imena sorry) sto je morao da instalira drajvere u sred partije dote!! [:D] [:D] A Miza je realno prodao em mi sisa nikad ne odgovara na poruke, em ja dos'o da malo cepamo u lanu a on samo ladderuje! FU! [8D]

Dlakav kao majmun, al' mi obrijana kita

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

nisu otputovali josh, tek za neke 3 chuke :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ma to samo govedu, zabi ne pishe nishta, ne zna da stavi [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...