Jump to content

Srpski igraci / timovi u solo/team ligama


Recommended Posts

Hmmm ja nisam Srpski ponos i za mene se nije culo sirom Evrope , ne igram na vrhunskom nivou i nemam gomilu fanova. Vazno da si ti bio pro koji se slika u SK majci i da ne zaboravim ti si bio onaj pro ud sto je uvek plakao da je ORC IMBA. Sve u svemu covece smesan si. To sto je decko napisao da se klan ugasio ti si odma kao neki zajebant i prozivas? Da zaboravio sam ti si onaj poznati SK.ZeroX.

Demon Hunterov ulti=crn covek sa krilima koji pljuje neke zelene lopte.

Link to comment
Share on other sites

Hmmm ja nisam Srpski ponos i za mene se nije culo sirom Evrope , ne igram na vrhunskom nivou i nemam gomilu fanova. Vazno da si ti bio pro koji se slika u SK majci i da ne zaboravim ti si bio onaj pro ud sto je uvek plakao da je ORC IMBA. Sve u svemu covece smesan si. To sto je decko napisao da se klan ugasio ti si odma kao neki zajebant i prozivas? Da zaboravio sam ti si onaj poznati SK.ZeroX.

I ti mislis da cu ja da se spustim na tvoj nivo da se prozivamo malo sad... :) Samo cu te pitati gde si bio svo ovo vreme, a sad kad su svi inactive ti si kao postao neki gosu? Iskreno ne pamtim da si ista postigao, samo se secam kao Mizinog pulena. Aj uzivaj, poz ;) Glupo je kvariti topic.

~~

Link to comment
Share on other sites

I ti mislis da cu ja da se spustim na tvoj nivo da se prozivamo malo sad... :) Samo cu te pitati gde si bio svo ovo vreme, a sad kad su svi inactive ti si kao postao neki gosu? Iskreno ne pamtim da si ista postigao, samo se secam kao Mizinog pulena. Aj uzivaj, poz ;) Glupo je kvariti topic.

Cekaj jesam li ja rekao da sam ja nesto postigao??? Svo ovo vreme nisam znao sta je wc3. Ko kaze da sam ja gosu? Nisam nista postigao to je istina , a da li sam ja rekao da sam nesto postigao? A sta si to ti postigao pa se pravis vazan i "ex Gosu"? Necu da kvarim topic. Ali zanima me sto ti onda pises i zapocinjes takve rasprave tvojim postovima tipa "Trebali ste igrati oprostajni cw i da bude prenos na waaghtv-u"?

Demon Hunterov ulti=crn covek sa krilima koji pljuje neke zelene lopte.

Link to comment
Share on other sites

upravo

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ma nije toliko strašno, nego vuče na bubrege

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Brate forum i sluzi za sprdnju, kao i cela igrica. To sto je ti shvatas ozbiljno i sto si se uneo u posao orge, tebi svaka cast, ali gadno si se istripovao. A jos gore je sto kao pravnik ne znas da prepoznas sustinu necijeg posta ovde. Kapiram sto se ovaj lik javio, nebitan je skroz pa se osetio prozvanim sto je clan velikog HDX-a, ali od tebe nisam ocekivao, pogotovo takve malo teze reci koje te svrstavaju u grupu debila sa jos pojedinaca sa foruma (a takvih je po meni samo par i zna se na koga mislim pa si i povlascen).

Naravno, ja se ne bih ljutio da me neko na taj nacin isproziva, jer jesam noob, uvek sam i bio, igrao sam for fun, ali ti ocigledno imas drugacije vidjenje ove situacije ;)

~~

Link to comment
Share on other sites

Ja kao praunik sam prepoznao sustinu ali mi se cini da ti nisi.Prosto nije u redu da pljujes nesto ako si i sam bio deo toga (bez nekog veceg uspeha na cw-ima) ma kakva ta organizacija bila.U prvom postu si bio ironican i to je okej naravno ali onda si usao u bespotrebnu raspravu i kako to obicno biva sustina iz cele rasprave nema nigde.A sustina je da na ovom delu foruma vise ljudi i ne zalaze. nazalost :(

Link to comment
Share on other sites

Ja kao praunik sam prepoznao sustinu ali mi se cini da ti nisi.Prosto nije u redu da pljujes nesto ako si i sam bio deo toga (bez nekog veceg uspeha na cw-ima) ma kakva ta organizacija bila.U prvom postu si bio ironican i to je okej naravno ali onda si usao u bespotrebnu raspravu i kako to obicno biva sustina iz cele rasprave nema nigde.A sustina je da na ovom delu foruma vise ljudi i ne zalaze. nazalost :(

Nisi prepoznao sustinu ako tvrdis da sam ja indijanac a nisi video da je to sve bila sala (ocigledno moram da stavljam smajli od sad).Niti ja igde prozivam HDx, sasvim postujem sav vas trud oko organizacije i vezbanja.A to sto sam bio u HDXu, bio sam mozda 5 dana i to posle duge pauze, a nisam odigrao ni 1 CW, tako da nisam mogao ni da imam uspeh/neuspeh :) Dok sam igrao a SeT i BwSL bio sam skroz zadovoljan kako sam igrao meceve. Jednostavno ti i Banzai ste izvukli iz 1 recenice koja je bila saljiva ocigledno, veliku kolicinu hejta. A drugo, sto se rasprave tice, mnogo me smaraju random (citaj nebitni likovi) koji daju sebi za pravo da komentarisu sve (pa zna se da smo ja i Aca dugo poznanici pa je opet uleteo retardirani p1nke da komentarise jednu rec koja je nama bila svakidasnja a za njim jos njih, kao i sada - iskulirao je Bull i ostali bivsi clanovi klana ali ne i neko drugi). Skontaces me vec...

Zeroxe ne lozi se!! UVEK SI HTEO DA BUDES PRO!!1

Omg da!1!11! Uvek sam ja bio potencijalni gosu, ali nisam imao uslove za igru :((( :)

~~

Link to comment
Share on other sites

pa skoro, i nije baš

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa ja čekam da hdx-ovci odgovore zeroxu, da ne bude njegova poslednja

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

cave, zovite za at

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...