Jump to content

PRIZNAJ!


Revenger

Recommended Posts

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

znamo odavno za emily [:D]

za likove koji su igrali taj account stvarno moze da se kaze da su presli igru

inace

human mage 70 dana played

human warrior 33 dana played

human paladin 4 dana played

human warlock 5 dana played

undead mage 70 dana played

troll huntard 15 dana played

elf warior 4 dana played

u altovima do 20og lvl-a imam sigurno 1-2 dana jos

i to je ukupno 203 dana in game za 2 godine kknp

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

Kad sam ukucao played i video 100 dana na shamiju ... morao sam da prestanem...

a da imao sam jedno 20-ak dana played na low lvl charovima koji su me smorili xD

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

omg a ja sam mislio da je 55 dana puno....doduse prvog lika sto sam igrao u igraonici izlevelovao sam za 9 meseci do 60 lvl :)

btw mislim da emilyspear sada ima 1 year played ....ako nema noob je :P

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Ja sam realno jedini no lifer koji josh uvek ima life :P .

Yeah, right ... [:D]

JA SAM OVDE JEDINI LIFER ! CITAM FORUME VEC 5 MESECI A NE IGRAM WOW I NE ZELIM I DALJE DA GA IGRAM OLOLOLOLOLOL !!!!!111!!111---11111elven!1??...

... odo da radim, 'bes mi sve ako nisam prso.

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Svi smo mi prsli ... josh malo ce nas sve u loodaru i onda da ce da nas izloze u zoloskom vrtu a deca ce da nas hrane tako sto ce nam bacati cdove i diskete a mi cemo da se otimamo i divljacki da grizemo .

@Primevil get some skill noob

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Yeah, right ... [:D]

JA SAM OVDE JEDINI LIFER ! CITAM FORUME VEC 5 MESECI A NE IGRAM WOW I NE ZELIM I DALJE DA GA IGRAM OLOLOLOLOLOL !!!!!111!!111---11111elven!1??...

... odo da radim, 'bes mi sve ako nisam prso.

E AJDE SE SKLONI ODAVDE OVO JE FORUM ZA LJUDE KOJI VOLE OVU IGRU I NE TREBA IM NIKO DA IH PODSECA NA KOJU GLUPOST BACAJU NOVAC I VREME POGOTOVU VI KOJI STE NA VISHEM STUPNJU INTELEGENCIJE!!2

/SIGN OFF

/CARE OFF

/SMIRN OFF

/SHTML

/GG NO RE

/flocci

Link to comment
Share on other sites

Radi se o bivhsem paladinu ... tako da my mozemo oprostiti for extensive brain dmg he suffered... ako je ikada i imao mozak .

Paladin ffs ... sve ti je jasno .

Zaboravio si da napomenes da se radilo o bivsem HC paladinu, jedinom, pravom i nadaleko poznatom u Evropskim krugovima. Ne igram vec duze vremena i izvinjavam se ljudima na onim malim podjebavanjima, zbog kojih sam odlezao 3 dana zatvora(BAN) i ispljuvan od svih, svojom krivicom. E.. Storme, cuo sam mnogo o tebi i da si opasan paladin. Samo cepaj i uzivaj. Bez Tesladina bi WOW bio gomila smeca.

Edited by support
Link to comment
Share on other sites

Ja sam presao sa locka na paladina . /spit locks /spit

Moja paladinka nije paladinka , ona je cobanica .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...