Jump to content

PRIZNAJ!


Revenger

Recommended Posts

zbog ljudi poput tebe je kjoot i gostovao u emisiji.

chak sam napisao fin poduzhi post o svemu ovome, ali je ochigledno da necesh promeniti svoje stereotipe pa necu da bacam rechi u vetar.

samo cu da ti ukazhem na to da su ti svi zaskochili za vrat jer si ti, kao rehabilitovani wower, krenuo da etiketirash sve ostale igrache misleci da imash moralni high-ground. samo zato shto si ti buljio po deset sati dnevno u monitor uz bure kokakole i dzak chipsa, ne znachi da su svi ostali pali na tvoj nivo.

btw zashto konstantno pominjesh novac u svakom postu? da li je to toliko bitan faktor?

Koga sam ja krenuo da prozivam??? Jel ste svi pali sa duda. Sta se bre desava sa vama. Citajte malo sta sam napisao. Nemoj o'ma glupi Srbi za gusu.

Rekao sam samo ono sto mislim i jednu istinu od koje mnogi beze, kao djavo od krsta.

Nisam rekao da treba sada svi da prestanu da igraju WOW i da su igrice sranje.

Vise od 80% mog teksta se odnosilo na umerenost u igranju igrica i strateskim igrama koje su

"PO MOM MISLJENJU", daleko iznad WOWa. "PO MOM MISLJENJU", WOW je skrnavljenje svega prethodnog sto je izaslo od Blizza. Najveci zajeb koji sam mogao da uradim je da igram WOW.

Ali jednom se napravi greska i vise nikada.

Mrzim koka kolu i ne jedem cips??? Samo prsutu, cvarke i dobru rakiju!!!

Jel me zajebavas sa ovim pitanjem oko novca [?] ! Pa nisi sigurno kupio WOW od vazduha? Pretplatu placas sigurno od vazduha? Ako studiras, knjige si sigurno dobio, zaslugama u Naxxu??? Ne razumem pitanje!?!?!?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jbte,al' neki serendaju svaka im cast...:)

Moje misljenje:Ako si debil-dopustices da ti igrice uticu na rl,i izgubicesh prijatelje,posao,zdravlje,itd.

Ako nisi debil-igraces ,ali ces imati meru,i neces dopustiti da ti video igra sjebe rl.

Neko moze da igra 12h wow,ali ako to ne utice na njegove obaveze,i prijatelje to je potpuno ok.

Ako imash vremena da 15h pikas wow ok.i ja bih ,da imam dovoljno vremena.

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

Au posmatrach da li je tebi stvarno toliko u zivotu dosadno da "forumasis" po rur-u ceo boziji dan i h8ujesh?A tvoja porodica? Znachi da sada ispastaju da bi se ti na nekom forumu "uzdizao" iznad drugih zato sto si ishao svaka 3-4 dana da raidujes u uber guildu i zapravo prestao da igrash xD

Onda si ti ozbiljniji slucaj za rehabilitaciju od svih ostalih za koje ti smatras da bi trebalo da idu na istu.

Edited by Malatrolapunakontrolora

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Imas li ti mamu i tatu nevaspitani kretenu. U zivotu nisi nista igrao, pa si ko zna kako usao u war svet i mislis da si pokupio svu pamet ovog sveta. Stavljen si na IGNORE zato sto sa decom necu da raspravljam, a ovo sto si napisao je vrh tvoje inteligencije. Dalje od toga i ne mozes. A mamu zamoli da te prevaspita, ako uopste imas mamu.

pre nego shto nekome spomenesh mamu ili tatu trebash da pomislish da mozda stvarno nema nekog' od roditelja.inace imam 24 godine,ali sam zrelije od tebe razmishljao sa 15.ne pada mi na pamet da se prepucavam preko foruma,ali ne dao ti mili Bog da me sretnesh negde u gradu.

*edit*

i da,poslacu ti ovo na pm sa drugog account-a

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

Jel me zajebavas sa ovim pitanjem oko novca [?] ! Pa nisi sigurno kupio WOW od vazduha? Pretplatu placas sigurno od vazduha? Ako studiras, knjige si sigurno dobio, zaslugama u Naxxu??? Ne razumem pitanje!?!?!?

ne igram wow, dosadna mi je igra :P

zaradjujem sam za svoje potrebe, tko da ne morash da se brinesh o tome. mene vishe zanima zashto konstantno gledash kroz finansijsku prizmu. daut je kul jer ce da uzme 100.000 dolara. a shta ako bude drugi a nema nagrade za drugo mesto?

i ako u narednih 5 turnira opet zavrshi drugi a ne jedine pare dobije prvoplasirani? zar onda nece biti kategorija igracha koje si toliko napljuvao u svom prvom postu?

ako volish igru, igraj je. ne mozhesh na svaku stvar da stavish cenu. taj isti daut bi verovatno pre bio zadovoljan tim drugim mestima nego da nije ni pokushao.

Link to comment
Share on other sites

Prichati o ovako nechemu u 21. veku je totalna nebuloza. Isto je tako neki lik mogao da kaze da smo svi zavisni od elektrichne energije i ako je koristish vishe od 4 sata dnevno, onda si k'o narkoman koji uzima heroin.

Droga je smrt, bavite se sportom.

"Whatever you are, be a good one."

Link to comment
Share on other sites

Koga sam ja krenuo da prozivam??? Jel ste svi pali sa duda. Sta se bre desava sa vama. Citajte malo sta sam napisao. Nemoj o'ma glupi Srbi za gusu.

Znaci Srbi su glupi, a sta si ti?

Rekao sam samo ono sto mislim i jednu istinu od koje mnogi beze, kao djavo od krsta.

Istina je ono sto ti kazes?

Nisam rekao da treba sada svi da prestanu da igraju WOW i da su igrice sranje.

Nisi nista rekao...

Vise od 80% mog teksta se odnosilo na umerenost u igranju igrica i strateskim igrama koje su

"PO MOM MISLJENJU", daleko iznad WOWa. "PO MOM MISLJENJU", WOW je skrnavljenje svega prethodnog sto je izaslo od Blizza. Najveci zajeb koji sam mogao da uradim je da igram WOW.

Ali jednom se napravi greska i vise nikada.

Svima se jebe za tvoje misljenje jer se ovde okupljaju ljudi koji su fanovi doticne igre a ti si dosao ovde da pljujes po nama, tako da mozes da pozoves care police.

Mrzim koka kolu i ne jedem cips??? Samo prsutu, cvarke i dobru rakiju!!!

Rakija je dobra ako je kajsija.

Jel me zajebavas sa ovim pitanjem oko novca [?] ! Pa nisi sigurno kupio WOW od vazduha? Pretplatu placas sigurno od vazduha? Ako studiras, knjige si sigurno dobio, zaslugama u Naxxu??? Ne razumem pitanje!?!?!?

Kakve ti paralele pravis, mesas babe i zabe, zamenjujes teze a nisi rekao nista konkretno, nagomilao si gomilu djubreta u post i jos se time dicis.

Pazi ja tebe razumem, malo si isfrustriran, tukli su te kad si bio mali, bio si margina u drustvu a sada kada si malo stasao moras da pljujes po svima kako bi dokazao sebi da nisi pacenik i kako si iznad ovih ljudi koji vole da igraju WOW, leci komplekse na drugom mestu!

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

...ovaj lik je ne tuzan...nego zalostan...

da ne radim sad reinstalaciju sistema seo bih i plakao...

Da li neko zna koliko on ima godina?

Mada za svako godishe koje delimicno razume latinicu jadno je njegovo ponasanje.

Edited by Baalzamon

I hope when I do die somebody has sense enough to just dump me in the river.Anything except sticking me in a goddam cemetery. People coming and putting a bunch of flowers on your stomach on Sunday.Who wants flowers when you're dead?

Link to comment
Share on other sites

@Jose Jimenez

nem se saliti sa njima...

Deda Mraz ima Tier 2 Dwarf Paladina

a Zeka Undead Warloca...

@posmatrac

Gledaj, znaci savet...i to besplatan...

Lepo se izvines svima koje si direktno i indirektno uvredio.

I posle 3 dana niko se ovoga nece secati...

Nije uvek smrtno priznati gresku...a i ko prizna pola mu se prasta...ili dodaje..neznam kako to bese :)

*format of hard disk... here I come*

I hope when I do die somebody has sense enough to just dump me in the river.Anything except sticking me in a goddam cemetery. People coming and putting a bunch of flowers on your stomach on Sunday.Who wants flowers when you're dead?

Link to comment
Share on other sites

Aj necu vise da vas maltretiram. Opustite se.

Probni mamac uspesno postavljen. LOL!!!

Evo, valjam se od smeha ovde sa drugarima.

Jaoooo... sta ste sve pisali, a samo je malo potrebno da se napravi dobar geg. E ljudi. ulepsali ste mi ovaj kisni dan.

Kakvi ste vi likovi?!?!Hahahhaaaaaa

Aj izkuliraj malo, smesan si.

Eto smej nam se tri dana, pa kad zavrsis vrati se...

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Ja i dalje ne kapiram sta je loshe u igranju igrica :S kad to cini neki deo zadovoljstva, naravno u nekim merama.

Necu da kazem sad da sam casual player wow-a :) jesam, ali dobro se secam kolko je loshe bilo grindarti 36 sati jebani Hide of the wild bez spavanja druzeci se sa guaranom i cipsom i zato sad imam pivski stomak :P

Hvala bogu BC me nije tolko privuko pa da budem blesav :) evo dinogovo sam prekjuce tek 62 lvl :) a kupio sam bc 16 jan :P

Sad ga prosto igram kad mi se igra, mada mozda je to sve zbog maloletnica koje jurim pa sam se malo opametio ili jebem ga mozda me alkohol iskvario u poslednje vreme....

Iskreno sve je ok dok ima svoju neku granicu i meru, sedeti za racunarom igrati se ne spavati etc to je vec bolest i hvala bogu ja sam se od toga izlecio.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Pa jeste ja prosto se osecam mladjim pored '90 god npr [:)] Klinke su za setanje,zezanje.....jer su slatke i blesave - sve te male bezobrazne devojcice, sa svojim utegnutim, mladim, neznim, krhkim, NAPALJENIM telima [:D]

Slazem se kolega u potpunosti ja maloletnice volim vise nego 'leba da jedem! [:D]

Link to comment
Share on other sites

Ja i dalje ne kapiram sta je loshe u igranju igrica :S kad to cini neki deo zadovoljstva, naravno u nekim merama.

Necu da kazem sad da sam casual player wow-a :) jesam, ali dobro se secam kolko je loshe bilo grindarti 36 sati jebani Hide of the wild bez spavanja druzeci se sa guaranom i cipsom i zato sad imam pivski stomak :P

Hvala bogu BC me nije tolko privuko pa da budem blesav :) evo dinogovo sam prekjuce tek 62 lvl :) a kupio sam bc 16 jan :P

Sad ga prosto igram kad mi se igra, mada mozda je to sve zbog maloletnica koje jurim pa sam se malo opametio ili jebem ga mozda me alkohol iskvario u poslednje vreme....

Iskreno sve je ok dok ima svoju neku granicu i meru, sedeti za racunarom igrati se ne spavati etc to je vec bolest i hvala bogu ja sam se od toga izlecio.

Slazem se kolega u potpunosti ja maloletnice volim vise nego 'leba da jedem! [:D]

LAL NAB

loserov8.jpg

Likovi koji imaju ribe 4+ godina mladje, i jos da su maloletne, a oni punoletni su "Losers of The Generation"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...