Jump to content

peticija


Recommended Posts

ajao, posle kao muski krivi za hejtove?

inace potpisao :>

Check!

289574 Srboljub Hetlerovic from Belgade, Serbia and Montenegro - signed petition on 3rd February 2007

[:D]

Edited by Mare

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

meh, klasika zivotinje iznad ljudi...

ala ce likovi da se obogate od prodaje poverljivih informacija xD

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Chekirao,mada ne vidim neku praktichnu svrhu.

Kad bi recimo sutra neka budala muslimanska/indijska organizovala peticiju stop ubijanju svinja/krava i sakupi chak i 100 miliona potpisa,da li bi neo od vas prestao da jede pechenje? :/

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Signed. Nadam se da ima svrhe.

Chekirao,mada ne vidim neku praktichnu svrhu.

Kad bi recimo sutra neka budala muslimanska/indijska organizovala peticiju stop ubijanju svinja/krava i sakupi chak i 100 miliona potpisa,da li bi neo od vas prestao da jede pechenje? :/

Da nisi ovo ti?

289592 Nikola from Savic, Serbia and Montenegro - signed petition on 3rd February 2007

[:D]

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

ne znam... ne bi da zvucim kao spoiler, ali kada je zadnji put uspela neka peticija, a kamoli online peticija ?

ukoliko zelite nesto da uradite, morate da uradite nesto sami tj. ili napravite neku aktivisticku grupu ili udjete u istu.. bunt tj. sto bi se gaymerski reklo whinevoanje vas nigde nece dovesti, osim ako ste srednjoklasna amerikanka sa ogromnim sisama i/ili roditeljima koji su podlozni uticaju...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

ne znam... ne bi da zvucim kao spoiler, ali kada je zadnji put uspela neka peticija, a kamoli online peticija ?

ukoliko zelite nesto da uradite, morate da uradite nesto sami tj. ili napravite neku aktivisticku grupu ili udjete u istu.. bunt tj. sto bi se gaymerski reklo whinevoanje vas nigde nece dovesti, osim ako ste srednjoklasna amerikanka sa ogromnim sisama i/ili roditeljima koji su podlozni uticaju...

Sta seres bre ^^ pusti ljude da se igraju :D

Nego bolje ovako ili nikako , ko bi u Srbiji uradio ovako nesto a da nije on line mislim bolje ovako nego nikako , upsss to sam vec reako .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...