Jump to content

Florida struck by deadly tornado


Recommended Posts

pa nema josh nigde dokumentovano umiranje od smora =)

btw mrzi me da objashnjavam sada razloga zashto su uglavnom sve kutje u americi od kartona (a i ne samo tamo nego u j.americi, australiji, nz). naveshtju samo migraciju i cenu kao par chinjenica.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

pa nema josh nigde dokumentovano umiranje od smora =)

btw mrzi me da objashnjavam sada razloga zashto su uglavnom sve kutje u americi od kartona (a i ne samo tamo nego u j.americi, australiji, nz). naveshtju samo migraciju i cenu kao par chinjenica.

Da, tornado prilicno temeljno vrsi migraciju :)

Edited by nervozni
Link to comment
Share on other sites

pa nema josh nigde dokumentovano umiranje od smora =)

btw mrzi me da objashnjavam sada razloga zashto su uglavnom sve kutje u americi od kartona (a i ne samo tamo nego u j.americi, australiji, nz). naveshtju samo migraciju i cenu kao par chinjenica.

ma objasni ;)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

pa zar nisu krivi... ah da kriv je sloba... dough...

e dakle, posto mi je ban prosao, da ne ostanem duzan:

krivi su civilni ljudi koji zive u nekoj tamo drzavi zato sto smo mi bombardovani?

ili je neko drugi?

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

naravno da su krivi oni su glasali za one koji su nas bombardovali, kao sto su i srbi krivi zato sto je sloba bio glup... zasto bih ja njih drugacije posmatrao... ko ih bre shisha, nek im oduva sve, i onako mi grupa ortaka ide tamo i zaradjuje extra kintu popravljajuci im krovove :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

naravno da su krivi oni su glasali za one koji su nas bombardovali, kao sto su i srbi krivi zato sto je sloba bio glup... zasto bih ja njih drugacije posmatrao... ko ih bre shisha, nek im oduva sve, i onako mi grupa ortaka ide tamo i zaradjuje extra kintu popravljajuci im krovove :)

da, njima je u programu stranke (mislim klintonove) bilo : bombardovacemo srbiju tad i tad?

veruj mi, mnogo je ljudi promenilo misljenje, i za slobu i za klintona..

a to sto si ti rekao je zaradjivanje na tudjoj nesreci.

opet to je tvoje misljenje i ocigledno je da sve to posmatras crno belo, a ne i ono sto je izmedju.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

"serbi, mi vas voulimo, ali mouramo da vas bombaurdujemo zbog vasheg puredsednika"

pitase amera u nekoj emisiji sta je kolateralna steta. kolateralna steta je 1.500 poginulih stanovnika srbije u bombardovanju. recite to zeni sto joj je cerka poginula od kasetne bombe, i mom sugradjaninu koji je izgubio oca i majku

kolateralne steta, al vole oni nas, postenjacine

da sam mudzos rekao bih to ih sad bog kaznjava

btw znate li da velika vecina amerikanaca smatra da je kurdistan pretnja americkoj slobodi i da podrzavaju americku akciju protiv kurdistana (naravno izmisljenu, da bi zajebavali debile, za tv).. valjda je kurdistan bio u pitanju

vetrovi ih odneli

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

da, njima je u programu stranke (mislim klintonove) bilo : bombardovacemo srbiju tad i tad?

veruj mi, mnogo je ljudi promenilo misljenje, i za slobu i za klintona..

a to sto si ti rekao je zaradjivanje na tudjoj nesreci.

opet to je tvoje misljenje i ocigledno je da sve to posmatras crno belo, a ne i ono sto je izmedju.

whatever... zasto li samo dajem replike...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...