Jump to content

Srbija banovana ?


Recommended Posts

srbija nikad ni nije bila "banovana", tako da konektuj se bez nata, i radice ti. I sledeci put smisli manje glup naziv topica, plz

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Brate sta oces da kazes tim topicima?Nekima nije radila Evropa zbog provajdera.To nema veze sa banovanjem Srbije

hajli[novembar 15]:meni radi upravo, tako da je do tvog provajdera ili tebe.

Dalje, po milioniti put verovatno si natovan i to je tvoja adresa unutar tog nat-a, ili unutar mreze provajdera.

Link to comment
Share on other sites

zali se njima sta oces od nas :)

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

blah, al padate na prvu lopAtu, jbt...

da sam napisao "opet restrikcije po nashim providerima u srbiji?" il shtavec ne bi niko ne bi ovako dementiran post zabo ko VlaDoica :PPPPP

boze na sta se svela nasa scena na pomaganje debilima koji govore da je banovana cela drzava......ima li tu imalo logike...

bukvalno ste shvatili, zajebavao sam se, a josh me i vladica nazvao debilom, gg.....

Link to comment
Share on other sites

blah, al padate na prvu lopAtu, jbt...

da sam napisao "opet restrikcije po nashim providerima u srbiji?" il shtavec ne bi niko ne bi ovako dementiran post zabo ko VlaDoica :PPPPP

bukvalno ste shvatili, zajebavao sam se, a josh me i vladica nazvao debilom, gg.....

Za razliku od 90 % forumasha vladica nije debil.

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

Zeroxe, brate, cemu toliki hejt prema Gogi ? :P

Cudesna igra sudbine:

Mladi Aleksandar Zivkovic (16, Paracin), je igrajuci igru preko interneta, otkrio tajnu koju su roditelji dugo i uspesno skrivali od njega. Pored sestre (hohoh), ima i brata, i to blizanca. To je shvatio, kada se Goran Aleksic (16, Novi Sad, ochigledno usvojen), konachno usudio da za avatar stavi svoju sliku. Susret dvojice brace bice organizovan ubrzo.

Kao shto znamo, ovo nije prvi ovakav sluchaj. Pre oko 2 godine su Lazar i Vladislav Dzelebdzic shvatili isto, ali na vrlo bizaran nacin. Naime, njih dvojica su u jednoj hladnoj mostarskoj noci zakljuchili da im charape smrde apsolutno istom aromom. Posle duzeg razmishljanja zakljuchili su da to mora biti do gena. Malo po malo, istina je izasla na videlo. Od tada su nerazdvojni. I dalje zare i pale svetskom wc3 scenom, uz povremene izlete sa one strane zakona. Mladost ludost.

Sve za ljuuubav...

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

hejt ili istina?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

gde je ghost sa slikom the truth is out there...

hm nvm ja cu :

ufo.jpeg

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...