Jump to content

ne radi evropa ?


Recommended Posts

ne radi ni sad, a pokushavao sam dosta puta u medjuvremenu i nishta. Svi ostali gateways rade, ali cim kliknem na evropu i connect izbaci mi skoro odma :

untitledde9.jpg

Video sam negde da su pisali da ne radi ako client ip adress pocinje sa 192.168 shto je kod mene slucaj. Ovo nije moj server ip , on pocinje sa 212 . Ne znam shta da probam. Jedino mozda da unesem gateway manuelno preko onog gateway editora, kako se vec zove. Jel nije problem da mi neko ostavi adresu bnet europe servera na koji se koji konektuje frozen throne klijent ?

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

meni radi upravo, tako da je do tvog provajdera ili tebe.

Dalje, po milioniti put, tebe spolja niko ne moze da vidi kao 192.168.x.x odnosno to ne moze da bude tvoja ip adresa na internetu, verovatno si natovan i to je tvoja adresa unutar tog nat-a, ili unutar mreze provajdera.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

meni radi upravo, tako da je do tvog provajdera ili tebe.

Dalje, po milioniti put, tebe spolja niko ne moze da vidi kao 192.168.x.x odnosno to ne moze da bude tvoja ip adresa na internetu, verovatno si natovan i to je tvoja adresa unutar tog nat-a, ili unutar mreze provajdera.

hmm, nisi me bash razumeo ili se ja nisam dobro izrazio, kapiram ja da niko taj ip ne moze da vidi , to je samo unutar VPN-a . Spoljna ip adresa mi pocinje sa 212 . Nijedan port mi nije blokiran inace ne bi mogao da se konektujem uopshte na bnet. Sad citam da cesto stavljaju restrikcije na neke ip adrese na neko vreme da se rastereti bnet jel oni tvrde da je bnet samo ekstra free feature i igra je zapravo single player/lan. Ako je to, onda jbg, bezobrazno, mada se ne cimam toliko zbog bezobzirnosti nekih game production kompanija, jel trenutno je previshe toga u svakom smeru, eto krivo mi je samo shto sam imao u planu da bacim poneku partiju dote ;|.

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

meni radi upravo, tako da je do tvog provajdera ili tebe.

Dalje, po milioniti put, tebe spolja niko ne moze da vidi kao 192.168.x.x odnosno to ne moze da bude tvoja ip adresa na internetu, verovatno si natovan i to je tvoja adresa unutar tog nat-a, ili unutar mreze provajdera.

Upravo sam to hteo da postujem.

hmm, nisi me bash razumeo ili se ja nisam dobro izrazio, kapiram ja da niko taj ip ne moze da vidi , to je samo unutar VPN-a . Spoljna ip adresa mi pocinje sa 212 . Nijedan port mi nije blokiran inace ne bi mogao da se konektujem uopshte na bne

Moze adresa da ti pocije i sa 666(dobro ne moze dajem primer) to je hajli dao primer ti dolazis iz NATa na net,i prema tome VRLO LAKO SE dogadjaju ip banovi.Osim ako nemas svoju ip adresu ako neki od nas [:)]

http://searchwebservices.techtarget.com/sD...i520967,00.html

http://www.webopedia.com/TERM/N/NAT.html

Uzivaj [;)]

Link to comment
Share on other sites

@satan

ne bi da ispadnem kreten , ok javio si se da pomognesh, samo ne znam zashto odgovarash na pitanje koje nisam ni postavio. Znam shta je nat i shta je staticka ip ,cak sam je i imao jedno vreme, ali mi se ne daje ekstra money za to... I rekoh da sam unutar vpn koja po standardu pocinje sa 192.168.0.0, ciljao sam da je to mozda prob jel su pre u nekom topicu navodili kao jedan od problema, ne secam se tacno ni zashto, ali ono vatam se za slamku, mozda se client izbagovao i slicno. Ne ulazim u razloge zashto ali eto...Dakle nebitno ko kakav ip ima

Sumljam da je adresa banovana jel rade ostali gateways, a ban vazi na sve servere tako da mi ovo smrdi na restriction. Kad je ban trebalo bi da izbaci onu poruku this key/ip has been banned from bla bla .

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Ako se kacis na Bnet vpn-om, mozda nemas security sertifikate za bnet servrer.

Objasnili su ti ljudi lepo o cemu se radi, kazes hvala, probacu kasnije.

Ne siris pricu vpn-om koji po standardu pocinje sa 192.168.0.0 , takvo nesto ne postoji nigde osim na CS i WAR3 odeljcima klanrura.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

hvala, probacu kasnije, uhm, cek, shta da probam ?

smorio si, ne trebaju mi lekcije shto se tice vpn-a jel me to ne interesuje dalje od onoga dokle znam i raspitaj se kakav tip prvatne mreze pocinje sa 192.168... A za security sertifikate si mozda u pravu, u diznilendu.

Najgore je kad se trudish da ne zapocnesh hate na sopstvenom topicu i onda dodje neko ko voli da baci hejt rano izjutra i zadjubri topic dovoljno da ne moze da se nastavi normalna konverzacija, Liek wtf...

rsmilies75dp9.jpg

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Sumljam da je adresa banovana jel rade ostali gateways, a ban vazi na sve servere tako da mi ovo smrdi na restriction. Kad je ban trebalo bi da izbaci onu poruku this key/ip has been banned from bla bla .

Vidim gospodine da ti je povredjena tastina i da si uvredjen.Kad dobijes IP ban na nekom gatewayu on vazi SAMO za taj gatevaj.Da ti uprostim.Ako popijes ban na evropi(floodi sl) banovani si samo na evropi,ako popijes ban na aziji banovan si SAMO na aziji.Imao sam i ja isti problem sa banom.Svi ostali rade ali evropa ne.Bitno da ti vpn pocinje na 192.168.x.x.I da niko nece da te hejtuje vec da ti pomogne,a posto si ti PONOSIT i posto sve ZNAS eto pomozi sam sebi.Rekonfigurisi mrezu,nemoj ovde da kukas zbog svog ne znanja o natu i sl.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...