Jump to content

Drugovi predlozite


De1Rekt0n

Recommended Posts

Ih , pa G5 jeste odlican , posedujem ga i stvarno sve reci hvale ,osim jedine mane a to je sto kabal je upleten u neki materijal koji onemogucava mrsenje , ali takodje , imaces dosta problema dok ispravis kabal , posto je jedno mesec dana bio "skupljen" pa sam morao da stavim da mish visi da bi se ispravio kabal.

Tegici koje dobijesh iako izgledaju beskorisno ponekada stvarno mogu da ti pomognu , posto neko navikne na tezi mish a neko na laksi tako da je to vishe stvar ukusa.

Jedina mana kod Razer Copperhead-a je sto je mish univerzalan (za desnu i levu ruku) i dugmad koja se nalaze na suprotnoj strani su ponekada veoma komplikovana posto cesto ljudi mogu slucajno da ih stisnu. Mozes da postavish neku vrstu maske ali to zahteva otvaranje misha sto samim tim utice na gubljenje garancije...

tako da ... izbor je na tebi xD

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Razere na malo valje execentar. Gugluj. Imaju vrh sajt ;).

Inace ja imam "Diamondback"-a, i topla preporuka. Kosta Koperhed dosta...

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Taj MX310 baci u kantu. G1 je best buy. G3 ti je malo unapredjeni G1 i u principu ne vredi te pare. MX518 je odlichan dok je G5 djubre. Razer Copperhead je odlichan ali skup. Ali, ja i dalje tvrdim da je MS Intelli 3.0 najbolji mish ikada :)

Edited by pajser

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

Pitanje za upucene, jel postoji neka sansa da se kod nas pojave habu, deathadder, krait i ti noviji misevi , u neko skorije vreme ?

Bilo bi mega kad bi se to desilo, konkurencija bi bila veca nego ikada :)

A i bas me zanima kakav je krait, kapiram, posto je trenutno najjeftiniji razerov mish, da nije dobar ko starija braca, al nesto su se iseravali za njega da ima neka poboljsanja specijalno namenjena za rts i mmorpg bla bla truc truc..

:-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...