Jump to content

IZBORI, GLASANJE, danas.....


Recommended Posts

  • Replies 374
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

choveche o kakvoj ti utopiji sanjas... vreme za nauku i ekonomiju... kako si me nasmejao... ti se ochigledno nisi probudio 6. oktobra...

Eto brate, ti naprimer ocigledno NE ZELIS da poverujes da je moguce i ovde da bude tako... Shvatam, tolike

godine bede i svog sranja... Nije ni cudo sto ti sve to lici na utopiju...

shta sad znachi taj ekonomski aspekt prosechna plata ? koliko ti ljudi znash koji rade za prosechnu platu ? evo ja lichno od ajde da kazemo ~50 zaposlenih ljudi koje znam 2oje rade za tu prosechnu platu. jel si ti prosek ? onda ti ne trebaju kola ..

Sta si hteo da kazes? Znam MASU ljudi koji rade za 200-250e... MASU. I zasto meni izvini ne trebaju kola?

Nisam hteo Majbah nego najjeftiniji strani avto... [:I] Osim toga, pitaj Sainta sta je kupio i koliko platio.

Stari model Punta za 3k jura odprilike... Covek je skroman i to mu je ok ali radi se o POLOVNOM autu brate za 3k jura.

A mi pricamo o necemu drugom ovde.

evo ovde imamo primer sainta i g!! koji su prezhiveli isto shto si i ti prezhiveo pa su oni uzeli ili planiraju da uzmu nov auto. i to ne najjeftiniji. i shta sad to govori ?

Nemoj da skreces temu. Necu sad da se raspravljam o novom poglavlju "ko je kako doshao do para,

ko radi jedan, ko tri posla a ko krade". Priznaj da od POSTENE plate nema ni najjeftinijeg novog auta

naravno Yugo-smejuriju ne rachunam. Pitaj Draleta koji ima iznad proseka platu koliko bi ustekao

za godinu dana da se stisne i zivi onako.. skromno. Pa onda vidi gde je neko sa prosecnom platom.

pa i nemachka je bila u ratu protiv celog sveta pa shta sad. nacionalna svest mora da se prilagodi, a ne da nestane jel tjesh onda kao nacija nestati.

Njihova svest je morala da se izmeni jedino utoliko sto su sebi i svima morali da priznaju da su u jednom

trenutku podrzali pogresan rezhim koji je i njih i pola sveta kostao boga oca zhivota i nesrece. I to su

ubrzo i uradili. Priznali i pokajali se... Placaju i dan danas ratne odshtete! OSIM TOGA oni nisu imali sta

da menjaju kod sebe jer su oduvek bili VREDAN I DISCIPLINOVAN narod.

mi nikome nismo objavili rat. niko nema predlozhen rat. postoji termin vojna akcija koji se upotrebljava

kad ti je ugrozhena teritorija. al netjemo da ulazimo u tu spiku suvishe je komplikovana.

Kul brate, ali nase vojne snage su upale NA TERITORIJU HRVATSKE onomad! A to je vec bilo tudje

a ne nashe dvorishte! Tako da ono... jbg ali jbg.

Edited by nigger

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Sta si hteo da kazes? Znam MASU ljudi koji rade za 200-250e... MASU.

pa ja ne znam tu masu. zashto bi se poistovetjivao sa masom ? znam ja likove koji piju kerozin. mene non stop zatrpavaju sa drugachijom stranom priche da oni koji su se zaposlili u stranim bankama ovde kod nas rade za 70.000+ .. i shta sad. ne uzimaj sve zdravo za gotovo ovde ljudi vole mnogo da preuvelichavaju.

I zasto meni izvini ne trebaju kola?

Nisam hteo Majbah nego najjeftiniji strani avto... [:I] Osim toga, pitaj Sainta sta je kupio i koliko platio.

Stari model Punta za 3k jura odprilike... Covek je skroman i to mu je ok ali radi se o POLOVNOM autu brate za 3k jura.

pogreshio sam. mislio sam da je Saint uzeo nov. Al eto ti G!!

Ne trebaju ti kola iz istog razloga shto bilo kome ko zhivi na nekoj normalnoj lokaciji u Beogradu ne trebaju kola, a koliko znam ti obitavash na normalnoj lokaciji, tj kola se ne isplate.

Nemoj da skreces temu. Necu sad da se raspravljam o novom poglavlju "ko je kako doshao do para,

ko radi jedan, ko tri posla a ko krade". Priznaj da od POSTENE plate nema ni najjeftinijeg novog auta

naravno Yugo-smejuriju ne rachunam. Pitaj Draleta koji ima iznad proseka platu koliko bi ustekao

za godinu dana da se stisne i zivi onako.. skromno. Pa onda vidi gde je neko sa prosecnom platom.

poshtenje je termin koji davno ne postoji nigde u svetu. da si preko radio neke normalne poslove isto bi skapirao. ne bih sad ovde da preprichavam shta su moj kewa i tjale dozhivljavali kad smo bili preko. drale ne shteka pare, drale sve pare troshi. ne zaradjuje toliko da mu se isplati da shteka. ako otjesh kola postoji kredit. drale zhivi sa svojima. termin prosechna plata je bezveze pokazatelj.

Njihova svest je morala da se izmeni jedino utoliko sto su sebi i svima morali da priznaju da su u jednom

trenutku podrzali pogresan rezhim koji je i njih i pola sveta kostao boga oca zhivota i nesrece. I to su

ubrzo i uradili. Priznali i pokajali se... Placaju i dan danas ratne odshtete! OSIM TOGA oni nisu imali sta

da menjaju kod sebe jer su oduvek bili VREDAN I DISCIPLINOVAN narod.

nama nisu isplatili nishta od ratne odshtete. jevrejima nisu ispaltili vishe od 30%. sa koliko nula se pishe ratna odshteta za 30.000.000 mrtvih ?

a mi smo lenji, glupi i smrdimo na balegu ?

Kul brate, ali nase vojne snage su upale NA TERITORIJU HRVATSKE onomad! A to je vec bilo tudje

a ne nashe dvorishte! Tako da ono... jbg ali jbg.

mislish snage JNA, oficijalne snage zemlje Jugoslavije, koje su se zatekle na teritoriji drzhave koja je proglasila nezavisnost i nisu imale mogutjnost da se povuku ?

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Kul brate, ali nase vojne snage su upale NA TERITORIJU HRVATSKE onomad! A to je vec bilo tudje

a ne nashe dvorishte! Tako da ono... jbg ali jbg.

lol, roflmao

neverovatan si. znachi trebalo je da se JNA teleportuje 25. juna 1991ve sa teritorije hrvatske? ta vojska je nasha bila koliko i bosanska, crnogorska i makedonska.... prosto pomislim da nikada nisi bio na tlu gde se vodio rat u ono vreme.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ok u pravu ste donekle... ali kad je pocelo da se zakuvava slovenci su MIRNO NAPUSTILI SKUPSHTINU sto smo mogli i mi (u prenesenom znacenju) a ne da pokrecemo novi balkanski rat... gde su danas oni a gde smo mi... blah blah...

Maude nemam snage da te quotujem na 5 mesta opet..... umorilo me sve ovo a i nema smisla... opet se bacam na MUSIC sekciju gde cu se baviti lepsim i bezazlenijim temama.

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

mohi veruje da šiptari hoće autonomiju zbog društvenoekonomske situacije u zemlji, niger veruje da su isključivo srbi krivi za rat, ja verujem ženama, i sva trojica idemo glavom u zid :D

Link to comment
Share on other sites

slovenci su mirno napustili skupstinu....

i josh mirnije pobili na granichnim prelazima,nechiju decu od 18, 19 godina koja je otishla na redovno odsluzenje vojske

A jel su to bili svi Slovenci, onako kolektivno, kao zločinačka nacija

Edited by Nemanja

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Ne to su bili Srbi ratni zlocinci i genocidni narod, samo su se preobukli u Zmajceke.

Aj Shekk nemoj mnogo da serendas, kada treba da se pljune po Srbima prvi si u redu, ali ako neko kaze protiv nekog drugog nesto, i tu si prvi u redu, al da odbranis, za krst casni pretpostavljam.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

izvin'te ali ako na lokaciji a imate populaciju b okruzhenu populacijom c za koju svi znaju da oce da se odcepi nasilnim putem, onda se populaciji b da bojeva municija a ne govori se "idite bre sto pre" na tv-u, a deci se ne daju sredstva da se brane....onaj srbin sto demontira slovenachku nagaznu minu je bio na naslovnoj strani timea, u tome trenutku svet je bio iza jna 200%, ali neeee, nekome su svoji dzhepovi bili prechi od 500.000 zhivota...uglavnom ne, nisu slovenci krivi, kriv je onaj ko im je omogucio da ubijaju dotichnu decu od 18 godina...

Link to comment
Share on other sites

.

Ne to su bili Srbi ratni zlocinci i genocidni narod, samo su se preobukli u Zmajceke.

Aj Shekk nemoj mnogo da serendas, kada treba da se pljune po Srbima prvi si u redu, ali ako neko kaze protiv nekog drugog nesto, i tu si prvi u redu, al da odbranis, za krst casni pretpostavljam.

Od tebe nisam očekivao da se ovako prosere

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

chinjenice su video zapis koji si mogao da vidish i na b92 pre par meseci.Ili ti je to bilo neprijatno da zapamtish?

pa kad slovenci generalno napustaju mirno skupstinu, onda i ja mogu da generalizujem da su poklali nechiju decu na granici sa austrijom? sa tim imash problema, a nemash problema da generalno pljujesh po narodu, kome i ti, ma koliko to bilo da priznash, genetski pripadash.

Ako svi vec mom narodu namecu ulogu krivca za sve sto se dogodilo na tlu sfrj, onda cu tu ulogu odigrati za oskara i biti i teatralno bandoglavi Srbin - vi kazete Srbi su krivi za sve, ja kazem Svi slovenci su klali neduznu decu na odsluzenja vojnog roka 91-ve. Svi srbi su klali Hrvate i Muslimane po srbiji, a ja kazem Svi hrvati su kopali ochi deci kamama, Svi hrvati su bacali srbe u jame po hercegovini i leseve u Savu. Svi srbi su odgovorni za ratne zlochine, e pa onda su i SVI amerikanci odgovorni za sve neduzne koji su poginuli u toku bombardovanja i 300 000 prognanih tokom oluje jer je amerika odgovorna za obuku i snabdevanje hrvatske vojske.

Ako hocesh da se igramo glupostima, ok. Utuk na utuk

word

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

chinjenice su video zapis koji si mogao da vidish i na b92 pre par meseci.Ili ti je to bilo neprijatno da zapamtish?

pa kad slovenci generalno napustaju mirno skupstinu, onda i ja mogu da generalizujem da su poklali nechiju decu na granici sa austrijom? sa tim imash problema, a nemash problema da generalno pljujesh po narodu, kome i ti, ma koliko to bilo da priznash, genetski pripadash.

Ako svi vec mom narodu namecu ulogu krivca za sve sto se dogodilo na tlu sfrj, onda cu tu ulogu odigrati za oskara i biti i teatralno bandoglavi Srbin - vi kazete Srbi su krivi za sve, ja kazem Svi slovenci su klali neduznu decu na odsluzenja vojnog roka 91-ve. Svi srbi su klali Hrvate i Muslimane po srbiji, a ja kazem Svi hrvati su kopali ochi deci kamama, Svi hrvati su bacali srbe u jame po hercegovini i leseve u Savu. Svi srbi su odgovorni za ratne zlochine, e pa onda su i SVI amerikanci odgovorni za sve neduzne koji su poginuli u toku bombardovanja i 300 000 prognanih tokom oluje jer je amerika odgovorna za obuku i snabdevanje hrvatske vojske.

Ako hocesh da se igramo glupostima, ok. Utuk na utuk

budali

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...