Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Provukao se kroz ceo dan na faxu... raspao sam se...

sad na qntanje pa sutra u nove radne pobede!!!!!111111

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Bas sam pratio Geek net scenu poslednjih 3-4 meseca intezivno. I mogu da vam kazem da se stidim sto spadam u linux-zelote :( Celu ovu kampanju oko Viste, Mac fan-boy-ovi su docekali spremno i opleli punom parom iz svih mogucih i nemogucih oruzija, pomerajuci dupe MS PR-ovima na sve strane. A Linux-sashi ? Oni su zauzeli nekako pasivan stav, pa kao nije losa, izleda lepo, eto videcemo kako ce se pokazati itd... Strasno dakle, ocekivao sam bas da linux zajednica bude ta prva linija otpora pred vistom a ne apple-fan-boyovi :/ Da li su LUG (Linux User Group) bili suvise zaokupljeni sopstvenim problemima ili sta ne znam. Ali izgleda da je linux izgubio onaj "cutting edge" community-a koji je imao...

Iskucah se ja ali ono morao sam da podelim ovu gorcinu sa vama :/

Link to comment
Share on other sites

Bas sam pratio Geek net scenu poslednjih 3-4 meseca intezivno. I mogu da vam kazem da se stidim sto spadam u linux-zelote :( Celu ovu kampanju oko Viste, Mac fan-boy-ovi su docekali spremno i opleli punom parom iz svih mogucih i nemogucih oruzija, pomerajuci dupe MS PR-ovima na sve strane. A Linux-sashi ? Oni su zauzeli nekako pasivan stav, pa kao nije losa, izleda lepo, eto videcemo kako ce se pokazati itd... Strasno dakle, ocekivao sam bas da linux zajednica bude ta prva linija otpora pred vistom a ne apple-fan-boyovi :/ Da li su LUG (Linux User Group) bili suvise zaokupljeni sopstvenim problemima ili sta ne znam. Ali izgleda da je linux izgubio onaj "cutting edge" community-a koji je imao...

Iskucah se ja ali ono morao sam da podelim ovu gorcinu sa vama :/

mozda su nasli nesto da prcaju :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

sad jedno tesko pitanje, na kojem lomim koplja veceras na ircu:

osoba a: ferrari kabriolet je gej

osoba b (ja) : ne, audi tt je gej

ko je u pravu ?

osoba c : buba kabrio je gay... oba odozgo nisu nesto gayish

(btw znam da ce sad neki penal al jbg)

Link to comment
Share on other sites

danas sam

pokazao da od goreg moze jos dva puta unazad,

shvatio da nisam spavao ukupno 8 sati prethodna 4 dana,

da nisam imao vikend vec tri nedelje za redom,

da prvi put jedem oko pola cetiri,

danas sam

izdao sebe,

dokazao da sam posve cudna licnost,

danas sam

se zapitao "shta mi je sve ovo trebalo"

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

@ Formica

welcome to the club. meni tako svaki dan.. samo se cudim odakle mi vise inspiracije da pravim sve veca i brutalnija sranja, i kako sam svakim danom sve vise i vise idle.

ja sam to kontao kao ako si idle, to je to.. e pa kurac, postoje leveli [:D]

@ thread

eto.. smrachila me sahrana nesto...

mrzim onaj zvuk dobovanja zemlje po kovcegu...

a i kreteni su mi se popeli na kurac sto se krste 3x u minuti...

i placu naglas i kukaju ne bi li neko video da im je zao.

a ja sam coveka video par puta samo, al ono, odao poshtu jbg.

red je.

blah...

sad malo h3wog, pa koma.. nisam se naspavao uopste od juce :\

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

vozim skodu favorit skoro 20 godina ima [:D]

narandzasta boja ko trola :(

vozim nekih 5 meseci malo manje

ko je tebi dao volan? :D aahah killy majstor...

Jaooooo ne znam shta da radim od dosade.... smaram se po ceo dan... nema ispita... ah...

u zadnjih 15 dana odgledao sam 50 filmova... aaaaa smaram znam... :|

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Bas sam pratio Geek net scenu poslednjih 3-4 meseca intezivno. I mogu da vam kazem da se stidim sto spadam u linux-zelote :( Celu ovu kampanju oko Viste, Mac fan-boy-ovi su docekali spremno i opleli punom parom iz svih mogucih i nemogucih oruzija, pomerajuci dupe MS PR-ovima na sve strane. A Linux-sashi ? Oni su zauzeli nekako pasivan stav, pa kao nije losa, izleda lepo, eto videcemo kako ce se pokazati itd... Strasno dakle, ocekivao sam bas da linux zajednica bude ta prva linija otpora pred vistom a ne apple-fan-boyovi :/ Da li su LUG (Linux User Group) bili suvise zaokupljeni sopstvenim problemima ili sta ne znam. Ali izgleda da je linux izgubio onaj "cutting edge" community-a koji je imao...

Iskucah se ja ali ono morao sam da podelim ovu gorcinu sa vama :/

Linuxashi? Otvori malo kod raznih paketa pa ces videti kako se ljudi psuju po kodu, ja se secam dal je to bio KDE ili nesto drugo uglavnom deo koda i neko napise iznad u komentaru: // WHAT MORON DID THIS i tome slicno, a toga ima kolko hoces, jer svi nabacuju tako ko stoka i na kraju se pitaju zasto se raspada sve.

Ja sam imao akcije da prepravljam kod kod nekih paketa jer nisu dobro isprogramirani, koji normalan korisnik ce da prepravlja kod ili da se drnda sa nalazenjem drivera i svega, ni jedan.

Da je Linux dobar ne bi bio dzabe.

Community se raspada jel su ljudi shvatili da od toga nema leba, a Linux kaska za winom jedno 5-6 godina, sto se Desktop trzista tice evo najnoviji Ubuntu na primer ima funkcionalnost kao win 98 :)

Da ne bude zabune ja drzim slackware 10 kao router na krovu zgrade i radi ko bombona ali to je samo za to i nista vise :)

Edited by Sasa_Matic(BlindProphet)
SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...