Jump to content

Prichajte


gruja

Recommended Posts

Samo hocu ponovo da kazem :

Vidic je kralj, car, intergalakticki imperator [:D]. Taj covek toliko jebe, da sigurno pije viagru. Mislim da se retko desilo da smo imali tako dobrog defanzivca.

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Trener Pari Sen Žermena Pol Le Gven odstranio je iz ekipe napadača Mateju Kežmana.

Srpski internacionalac demonstrativno je bacio dres prilikom izmene na polufinalnoj utakmici francuskog Liga kupa na domaćem terenu protiv Bordoa. "Ovo je važno, jer je to čin nepoštovanja kluba. On će biti kažnjen", izjavio je Le Gven. Kežman je zamenjen u drugom poluvremenu utakmice u kojoj je Bordo ubedljivo pobedio sa 3:0, i kasnije se izvinio zbog postupka kojim je zaslužio salve zvižduka na "Parku prinčeva".

[angel] Koja njegova reprezentacija... dao 1 gol na 16 utakmica u prvenstvu...

Link to comment
Share on other sites

Trener Pari Sen Žermena Pol Le Gven odstranio je iz ekipe napadača Mateju Kežmana.

Srpski internacionalac demonstrativno je bacio dres prilikom izmene na polufinalnoj utakmici francuskog Liga kupa na domaćem terenu protiv Bordoa. "Ovo je važno, jer je to čin nepoštovanja kluba. On će biti kažnjen", izjavio je Le Gven. Kežman je zamenjen u drugom poluvremenu utakmice u kojoj je Bordo ubedljivo pobedio sa 3:0, i kasnije se izvinio zbog postupka kojim je zaslužio salve zvižduka na "Parku prinčeva".

[angel] Koja njegova reprezentacija... dao 1 gol na 16 utakmica u prvenstvu...

Zanima me sta bi na ovo rekao onaj lik sa Tribine :D

Link to comment
Share on other sites

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?...p;nav_id=343684

Vera u fudbal moj kurac.Koji ce mu vishe para.Jebem li im mamu u picku,toliko zaradjuju da ih treba ko u cirkus,pa svaki dan da gledamo i ligu sampiona i svetsko prvenstvo.Mamu im jebem onu bogatu.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

jebem mater i Drobniju i Donovanu.Mamu im jebem smrdljivu onu najsmrdljiviju.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...