Jump to content

Prichajte


gruja

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

izgubi od zenita 4:0 ? :))

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

ali koji smor sto Pogrebnjak ne igra finale.Doduse vraca se Arsavin,ali opet jebote.Onaj Denisov je isto paklena igracina.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

jebote koliko sam popizdeo telo je srce da mi stane..

materaci koji se po obicaju kurchi i ne sme niko nista da mu kaze.mancini s klupe koji kuka da on ne sutira i njega bole kurac batica se zalece znao sam ali znao sam da ga nece dati..a u igri jos kruz suazo himenez, mogo je da puca ko je hteo..i generalno su retardirani iz hiljadu jedne sanse u zadnjiih 15m nisu mogli da ga uguraju..sad zadnje kolo krljanje s parmom koja pritom mora da pobedi..a roma koja igra s katanijom koja isto mora bar x da izvuce..zanimljivost na maksimumu..

realno je da fiorentina zavrsi posao sledece nedelje jer torino ne igra nizasta..milan je svoju sansu prokockao..mada u italiji se nikad ne zna..

mancester ocekivano..

Link to comment
Share on other sites

ima li zapravo neko kome nije drago ? :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...