Jump to content

Prichajte


gruja

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ima i Rajkard muda da ubaci klince, tako da to ne moze biti najvazniji kriterijum...(u nedelju za Milan postigao gol cim je usao neki klinac na "P"-nije Pato:))

pa da ali se za te klince vec znalo da su kao mega talenat bice naj naj pa ih on ubaci :D dok je ovaj uzeo anrija koji nije ni igrao u juveu tako je i sa ostalima ne znam sad odakle je dosao persi fabregas iz barse valjda ? kao nisu dobri jes kurac :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

i opet,ja Fergusona nigde ne zovem Fergi,recimo.To si opet ti zamislio.Ali nebitno.

I slazem se sa kalimerom.Ubacuje Krkica i Dos Santosa zato sto se znalo da su brutalni,a pitaj ga zasto je Fabregas dosao u Arsenal iz Barse :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

i za Fabregasa se znalo da je talenat jer je bio prvi strealc na svetskom prvenstvu do 17god., dok je igrao za Barsu. Barsa ga nije prodala, jer sa 16 god on nije mogao da ima profesionalan ugovor (u Spaniji, al Engleskoj je mogao) tako da je mogao da bira gde zeli da nastavi karijeru. Isto tako se zna i za Meridu (17g-isto dosao iz Barselone) da je talenat, iako ja mislim da nije odigrao nijedan mec za prvi tim Arsenala. A sto se tice Krkica, Santosa, Mesija itd naravno svi su morali da se dokazu da bi zaigrali za prvi tim, kao sto je slucaj sa Bendtnerom i ekipom (tj. niko ko je doveden kao tinejdzer nije odamh zaigrao za prvi tim vec se prvo nametnuo)

edit: samo da se ogradim, ne pokusavam da dokazem da je Rajkard bolji od Vengera ili nesto slicno...

Edited by bojinho

u mirin brah?

u mad? come at me bro!

Link to comment
Share on other sites

to je bio pakleni tandem monaka anri-trezege..dali su hiljadu golova..

cela ova pricha nema smisla, mislim jbt aj da krenemo samo od budzeta, pa od startne situacije - gde vecina ljudi koja prati fudbal pocetkom septembra 2007 kaze `ma arsa ce se boriti za 4to mesto koji je to napad adebajor,spori crnac, bendtner nikad cuo, van persi onako, eduardo nikako..odbrana klimava..` itd..

a onda pogledas konkurentske timove pre svega manutd i celzi pogledas njihovu potrosnju, njihova imena - znaci sve su mahom!* poznati dokazani formirani igraci koje celzi/manutd samo otkupi za puno para - (maluda,tevez, hargrivs(rupa, ali skupa),anjelka..) dok arsen ni za jednog coveka ne da preko 10 mil..a onda mu objasni da je on najbolji i iz njega izvuce 150 odsto mogucnosti..i arsenal prvi:D

i sto je najbitnije od cele te skupine crnaca i mladih diletanata on napravi EKIPU i to ekipu koja sabija i igra lep napadacki fudbal..mozda i ponajbolji u evropi kad su svi na okupu..

znaci u redu postujem ja fergija i murinja i sve njhove trofeje (rajkarada nikako ne postujem:) ali arsen je arsen i njegov fudbal se mora postovati vishe..:)

i u redu je to sto ima manje trofeja dokle god on igra fer, lep, fensi, ofanziva, nema stekanja fudbal uvek cu ga gotiviti i uzivati u gledanju arsenala..po meni je sranje da ti osvojis ls a igras ko neka picka (milan ili celzi u pokusaju) de se stekas i cekas tudju gresku..mislim i to je za respekt, pobedi se u zube ne gleda..ali ipak jebes ti to..to je ruzan fudbal..nije neko uzivanje u tome..

fergusonova ekipa iz 99 je bila dojaja i igrala je lepo..ovo sad je one man army..jedan sraf(kristijano) kad bi otpao neverujem da bi to tako lepo funkcionisalo..posto runi i tevke nekako `lebde`

p.s. skracenice su zakon kad pises dug post. jebes i pravopis i srpski jezik..

p.s.2 u italiji su se nesto istripovali sa forsiranjem mladih igraca u zadnje vreme..juve ima one nocerina i paladina a inter balotelija..i jos sad taj milanov..

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...