Jump to content

Prichajte


gruja

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Legenda se povlaci

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?...p;nav_id=261038

iako mrzim ManU, ovog covega mnogo gotivim

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Legenda se povlaci

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?...p;nav_id=261038

iako mrzim ManU, ovog covega mnogo gotivim

O LEEE O LE O LE O LEEEEEEEEEEE, GU NAAAAAAAAAAR SOLSKJEEEEER !!!

ubica decijeg lica se povukao, jos jedan za ljude koji vole fudbal...

ma dajte,najbolji dzoker je Dragan Micic :)))))))

!!!

Preminuo Antonio Puerta... Stvarno mi je zao decka, imao je samo 22 god i bio zaista dobar fudbaler

rip!

nisam mogao da verujem kada sam ovo cuo! koja beda... a rekli su da se stanje stabilizovalo ..

Link to comment
Share on other sites

gledao sam ja

vrhunski fudbal zaista

Sevilja igra prelepo kao i uvek,ali nisu na vreme dali drugi gol i onda je SuperPipo to kaznio:))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Srpski Bekamovi - Dushko Toshitj i Jelena Karleusha

Malo je falilo da ovaj sjajan tekst dobije poseban topic, ali evo ga ovde:

Po napuštanju francuskog gradića Montbeliarda slavna pevačica Jelena Karleuša i njen verenik, fudbalski reprezentativac i novopridošlo pojačanje bremenskog "Verdera" nastavljaju da dižu prašinu u Nemačkoj. Dok fotografije popularnog para praćene bombastičnim naslovima u kojima ih tamošnji novinari najčešće porede sa slavnim Bekamovima preplavljuju stranice "Bilda", "Ekspresa" i druge tiražne štampe, a elektronski mediji se otimaju za njihov prvi TV nastup, Jelena i Duško trenutno svu svoju pažnju usresređuju na izbor odgovarajuće vile u koju bi se uselili. Ipak, uprkos sveopštoj euforiji slavni par se neposredno pred Jelenin 29 rođendan verio na, za atraktivnu seks bombu, krajnje neuobičajen način.

- Kako se nosite sa velikom medijskom euforijom koja ne jenjava od vašeg dolaska u Bremen?

Nemci su veliki ljubitelji fudbala i nije samo fraza kada se kaže da im je pomenuti sport "najvažnija sporedna stvar na svetu". Fudbalere tretiraju kao božanstva i oni su u neku ruku zvezde 21. veka. Kada se sve to uzme u obzir, ne treba da čudi što je Duškov dolazak u "Verder" pratila velika medijska pompa, što ga je na aerodromu čekalo na desetine fotoreportera i što je bukvalno preko noći postao istinska zvezda nemačkog fudbala. Ništa manje medijsko interesovanje ne vlada ni za mnom. Zanimljivo je da sam i pre nego što sam stigla u Nemačku, podelila nekoliko intervjua tamašnjoj štampi koja je preko "Siti rekordsa" došla do mog broja telefona. Od toga dana do danas pretplaćena sam na "Bild", koji svakodnevno pročita između 9 i 11 miliona ljudi, "Ekspres", koji ima nešto niži tiraš, i ostalu dnevnu i revijalnu štampu.

- Koje pitanje ti nemački novinari najčešće postavljaju?

Uglavnom se interesuju za moju karijeru i vezu sa Duškom. Impresionirani su mojom pojavom, poslom kojim se bavim i na kraju Duškovom i mojom neverovatnom sličnošću sa planetarno popularnim bračnim parom Bekam, sa kojim nas često porede, pa nas još nazivaju Dejvidovom i Viktorijinom nemačkom verzijom.

- U nemačkom "Ekspresu" odnedavno imaš svoju kolumnu...

Da, počela sam da pišem kolumnu koja nema ustaljenu periodiku objavljivanja već je objavljuju kada se skoncentrišem da je napišem. U prvoj kolumni sam se zvanično obratila nemačkoj javnosti i medijima poručivši im da ne želim da budem žena fudbalera niti tamo neka mis jer ja imam svoje zanimanje i u svojoj zemlji sam kao takva velika zvezda. Prvu kolumnu je bila simbolično naslovljena - "Igram u sopstvenoj ligi"...

- Da li ste se uopšte nadali odlasku u Nemačku?

Duškova velika želja je bila da karijeru jednog dana nastavi u Bundesligi, jednoj od najkvalitetnijih fudbalskih liga sveta, tako da bi njegov prelazak u bremenski "Verder" najkraće mogao da se nazove ostvarenje davnašnjeg sna. Nije tajna da se nakon Evropskog prvenstva za mlade za Duška zainteresovao veliki broj evropskih klubova i da je pitanje dana bilo kada će napustiti francuski "Sošo" i prikloniti se novoj zastavi. Pregovaralo se sa lisabonskim "Sportingom", španskom "Seviljom" i "Espanjolom", kijevskim "Dinamom", francuskim "Lionom", holandskim "PSV"-om...

- Šta je presudilo da baš prihvati "Verderovu" ponudu?

Duško se do poslednjeg dana dvoumio između ponude "Sevilje" i "Verdera", a otežavajuća okolnost bila je ta što su oba kluba iz dana u dan povećavala vrednost ugovora. Na kraju je predsednik "Verdera" dao ponudu koja se ne odbija i Duško im se priklonio. Uz to, mom dečku Nemačka strašno prija, odgovara mu tamošnji način života, kultura...

- Nije tajna da si upravo ti bila glavni koordinator u pregovorima između Duška i fudbalskih agenata...

Budući da tečno govorim engleski jezik, bila sam prevodilac i svojevrsna hostesa koja je ispred Duška vodila pregovore sa menadžerima i predstavnicima velikih evropskih klubova koji su se za njega interesovali. Ipak, mom dečku je pripalo ono najlepše, a to je da preseče i odluči u čijem dresu će nastaviti svoju karijeru.

- Kolika novčana suma je zaista pratila Duškov transfer? Pominje se cifra od 5 miliona evra...

Recimo da je to bruto iznos.

- U jednim nemačkim novinama čitateljkama navodiš 10 razloga zbog kojih se treba zabavljati sa fudbalerom... Šta bi izdvojila kao najzanimljivije razloge?

Hm... Kada dođe sa terena, vaš partner je isuviše umoran da čuje reči poput ovih: "Dragi, probila sam limit na tvojoj kreditnoj kartici", ako se zabavljate sa fudbalerom, vaš bivši i sve vaše drugarice će umreti od muke, vaš dečko bi jednog dana možda mogao da postane Dejvid Bekam...a vi Viktorija, nećete morati da pevate kao ja da biste bile slavne...

- A, šta je sa famoznom guzom?

Ah, da! Jedan od razloga je i taj da će te uz vašeg dečka u krevetu automatski imati i najbolju guzu.

- Gde će te Duško i ti živetu u Bremenu?

Trenutno smo u "Park plazi", po mom mišljenju, jednom od najlepših hotela u Evropi, a moj agent za nekretnine gospođa Ajrin i ja svakodnevno obilazimo veliki broj vila i iskreno se nadam da ćemo se do kraja meseca odlučiti, a onda i skućiti u jednoj od ponuđenih. Duško insistira na prostranoj dnevnoj i spavaćoj sobi i kupatilu, dok bih ja volela da naš budući dom ima visoke tavanice i kamin, pa nam je prilično teško da se usaglasimo i uskladimo sve želje i zamisli. Moj favorit je jedna fenomenalna vila na tri sprata koja usred dnevne sobe ima stakleni lift koji me je podsetio na scenu iz čuvenog filma "Skarfejs" kada Al Paćino prvi put ugleda Mišel Fajfer, koja se spušta u staklenom liftu.

- Koliko košta to zadovoljstvo?

Ta vila je malo skuplja, ali ja ne posustajem u nameri da ubedim Duška da je upravo ona k'o stvorena za nas. Na kraju krajeva, uz ugovor koji je potpisao i status koji trenutno uživa Dušku i priliči jedna takva nekretnina.

- Već sada je izvesno da će te u vašu novu kuću premijerno pustiti "RTL"-ove kamere...

"RTL" je uporan u nameri da sa mnom i Duškom snimi specijalnu realiti emisiju koja će se bazirati na jednom našem danu. Naime, jedna kamera će tokom čitavog dana pratiti mene, druga Duška i na kraju će sve to biti dinamično izmontirano i upotpunjeno zajedničkim intervjuom. Dnevni list "Ekspres" uveliko najavljuje taj TV projekat.

- Nedavno ste se ponovili i novim automobilom...

Taman što je sebi kupio novi "BMW 5", "Mercedes" je ponudio Dušku saradnju i svoj model "SLR".

- Znači "BMW" će pripasti tebi?

Ne verujem... Ljubitelj sam manjih automobila i baš sam nedavno šmeknula crveni "mercedes SLK" sa kožnim sedištima bež boje. Ipak, videćemo hoćemo li ga kupiti, plašim se da nam tri automobila ne budu previše.

- Nedavno si se verila. Iako je bilo za očekivati da se to desi, bila si prilično zatečena kada je Duško kleknuo pred tobom...

Duškova ideja je bila da odemo do "Šopardove" radnje kako bih izabrala poklon za rođendan. Insistirao je da probam jedan prsten koji mu se neobično dopao. Pošto je cena pomenutog komada bila prilično visoka, odbila sam da to uradim insistirajući na skromnijem poklonu. Pošto me je posle višeminutne rasprave napokon ubedio da stavim prsten, kleknuo je preda mnom usred radnje i zaprosio me naočigled prodavaca koji su euforično aplaudirali. Iskrena da budem, nisam očekivala da ćemo se veriti, ali sam kao i svaka pametna žena to naslutila kada sam videla da Duško ne odustaje od namere da probam prsten koji mu je zapao za oko.

- Kako izgleda famozni prsten?

Prsten je od belog zlata i ukrašen je velikim dijamantom plave boje koji je u obliku srca i u kojem "plivaju" tri mala brilijanta, što je karakteristčno za nakit marke "šopard".

- Pretpostavljam da je cena prstena izražena petocifrenim brojem?

Nakit mi odavno ne znači ništa jer su neke druge stvari daleko vrednije od materijalnog. Iživela sam se kada je u pitanju nakit, skupe krpice, automobili, putovanja, luksuzni hoteli... i počela da cenim stvari koje se ne mogu kupiti i za kojima, ma koliko dijamanata imala, čezneš ako ih nemaš. To je pre svega ljubav i pronalazak idealne polovine koja će te bezuslovno voleti, podržavati, koja će se nesebično boriti za tebe, koja će te razumeti i kada ti naiđe žuta minuta, kojoj će tvoja karijera biti jednako bitna kao i njena...

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

brate terorishe mozak..

ali ono sto je mene danas odusevilo je arsenal..

znaci ljudi opet igraju najlepsi najofanzivniji i najatomskiji fudbal..pritom portsmut uopste nije naivan ali ovi su ubice..mada mi eduardo kao vizija i dalje nije jasan al ko da je bitno..

a onda u isto vreme okrenete avalu i gledate juventus i povraca vam se ..taman kad sam pomislio da je regularnost na nivou,posto je lik potpuno zasluzeno sudio dva penala za kaljari i izbacio zebinu zbog protesta - usledila je klasika..del pjera dune vetar na 3 metra od kaznenog,sudija naravno sudi faul,sledi centarsut i go kjelinija za 3-2..u narednih 10 minuta sudio je jos 3 bizarna faula za juve sve neko bacakanje i sve u rasponu od 20m od gola..nikad se tu nista nece promeniti..to je u srzi italijana..jedino da izbace juventus zauvek imali bi mozda skoro regularno prvenstvo..

i mogao bi viljareal veceras da udari real..naprimer tomason i rio mavuba:)

Link to comment
Share on other sites

brate terorishe mozak..

ali ono sto je mene danas odusevilo je arsenal..

znaci ljudi opet igraju najlepsi najofanzivniji i najatomskiji fudbal..pritom portsmut uopste nije naivan ali ovi su ubice..mada mi eduardo kao vizija i dalje nije jasan al ko da je bitno..

a onda u isto vreme okrenete avalu i gledate juventus i povraca vam se ..taman kad sam pomislio da je regularnost na nivou,posto je lik potpuno zasluzeno sudio dva penala za kaljari i izbacio zebinu zbog protesta - usledila je klasika..del pjera dune vetar na 3 metra od kaznenog,sudija naravno sudi faul,sledi centarsut i go kjelinija za 3-2..u narednih 10 minuta sudio je jos 3 bizarna faula za juve sve neko bacakanje i sve u rasponu od 20m od gola..nikad se tu nista nece promeniti..to je u srzi italijana..jedino da izbace juventus zauvek imali bi mozda skoro regularno prvenstvo..

i mogao bi viljareal veceras da udari real..naprimer tomason i rio mavuba:)

Ne mosh to tako subjektivno da gledash, sudija je juche bash regularno svirao za sve kontakte i faule na obe strane, i poshteno podelio kartone svima... E sad nije del Pjero jedini igrach za koga ce suditi faul za lakshe ostvaren kontakt; ima josh dosta igracha kojima ce se mozda delom uchiniti ustupak zbog reputacije a i jbg to je iskustvo, oni jednostavno znaju da iskoriste svaki lakshi kontakt da padnu i izgrade poziciju za slobodnjak, pogledaj samo Pipa, Nedveda i sl. kako to maestralno rade [:D] Ma Italijani su bree ftw! [:)]

E da, i gol je pao u 90. i igralo se josh 5 min a ne 10.

Našikam se i pravim haos

Link to comment
Share on other sites

Viljareal 0 - 5 Real omg

to je taj kurac trener, kako kazu gibanica i gruja [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ja i dalje tvrdim da on nece zavrsiti sezonu na tom mestu..

qiqe flores je zmaj za njega..a da ne pominjem huandea..

@ proseqtr

pa ti si samo ponovio ono sto sam ja rekao - da del pjero dobija faulove ne zato sto su faulovi nego na reputaciju i na ime..sto nije regularno..moze on da bude baja kolko oce al ono pre kjelinijevog gola nije bio ni kontakt, a kamoli faul..nego se sudija usro jer je video da je vrag odneo salu, da je pretero sa pravilnoscu pa je ucinio sve da se iskupi i da juve pobedi..

to jeste u duhu italijana ja samo kazem da je to sranje i da nije dobro..

u engleskoj kristijano, teri,runi i ferdinand lagano dobijaju crvene bez problema a najvece su face..to je sistem i tako treba..

vido sam i prosle nedelje da je vilja dobio drugi zuti-crveni za simuliranje..a to je david vilja znaci poprilicna faca u spaniji maltene najbolji napadac njihove reprezentacije..al sudiju boli kurac,ako je foliro foliro je (pritom znam da ni spanija nije bas simbol regularnosti al cisto sam naveo primer)...

znaci kad vidim da nedved dobije crveni za simuliranje..a da je liga realna to bi se desavalo na skoro svakoj utakmici - isto vazi i za dpjera,pirla itd.. onda cu moci da kazem da je serie a ozbiljna skoro regularna liga..

Link to comment
Share on other sites

Pa bash zato shto je to tradicija svih italijanskih ekipa da kad je rezultat u egalu ili kad jedna ekipa ima krvavo stechen gol prednosti, te ekipe ce koristiti sva dozvoljena i NEDOZVOLJENA sredstva da ostvare cilj. Njima je to tada vaznije od zdravlja sopstvene majke. i tada simuliraju, i to mnogo i svi. Uglavnom to svi mrze, jbg ja to volim zato shto je to gangsterski fudbal :D

Anyway, ne vidim zashto odmah idesh logikom da se sudija usro da ne svira slobodnjak? OMG zato shto je dosudio slobodnjak za Juve??? Ponavljam igrachi u svim ekipama simuliraju mnogo, na 9 od 10 utakmica je tako i logichno je i da sudije chesto prave greshke. Ali ljude uvek bode u ochi ako sviraju faul za Juventus a faula nema odmah je juve neshto nameshtao (i juventusovi igrachi kao ne znaju da simuliraju nemaju to iskustvo) x(

E sad shto sam rekao da je delPjero dobio faul na reputaciju mozda i jeste a mozda i nije, a mozda sudija nije video dobro (bio je blizhe polovini terena ako se ne varam) i stvarno je mislio da je napravljen faul... Jbg a mozda je linijski sudija video shta se dogodilo ali se usrao da intervenishe? ko zna...

Edited by pr0seqtR

Našikam se i pravim haos

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...