Jump to content

Prichajte


gruja

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

upravo :)

veoma zanimljivo u spaniji, real i barsa po 72, sevilja 70, ovaj vikend svi su dobili, dok je valensij porazom kuci od viljareala 2-3 izgubila sanse za titulu, zbog cega sam se smorio.. sledece kolo mozda i odlucuje sampiona, real gostuje saragosi, sevilja majorci dok barsa docekuje u gradskom derbiju espanjol.

cenim da real nece dobiti dok bi sevilja takodje kiksnula na gostovanju... ronaldinjo zbog crvenog propusta gradski derbi..

Link to comment
Share on other sites

IvanTM ja bih voleo da igras na njegovom mestu pa da vidis kako udaraju na tom "baletu"

Ume Ronaldinho da se naslanja na tudje igrace i pada kad ga niko ne dotakne , jebiga nekad pada i od straha sta mu sve radi odbrambeni igraci..Ako nisi gledao tekmu vs getafea dzaba da se raspravljamo.

Edit : Direktan crveni karton je zajeban tako da je ovo mozda kraj sezone za Ronaldinja.

Edited by weasel
Link to comment
Share on other sites

Nije bio Krespo ni Shef :( ali sam zato video Pipa...godinu dana srece :)) Btw ne znam da li je bilo na tv-u sta je Ibrahimovic radio sa loptom na zagrevanju...oMg skillz

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

IvanTM ja bih voleo da igras na njegovom mestu pa da vidis kako udaraju na tom "baletu"

Ume Ronaldinho da se naslanja na tudje igrace i pada kad ga niko ne dotakne , jebiga nekad pada i od straha sta mu sve radi odbrambeni igraci..Ako nisi gledao tekmu vs getafea dzaba da se raspravljamo.

Edit : Direktan crveni karton je zajeban tako da je ovo mozda kraj sezone za Ronaldinja.

Pa nisam ja rekao da njega ne udaraju, već da je to deo fudbala. I Zidan dobije crveni jer mu Materaci opsuje kevu, pa svi budete u fazonu "Jebi ga, on je profesionalac, neka istrpi" - što je i normalno.

Samo treba primenjivati iste kriterijum na sve.

Edited by Laza
Link to comment
Share on other sites

mene to nije iznerviralo ali je ono,smor...

@

sto se tice Ronija,jebiga odreagovao je ali Vizlo jebote kukas nad njim ko da ga tuku lopatom

sudija je na terenu ima ko da ga stiti,prima 520 milijardi miliona evra nedeljno,za te pare mogu i lopatom da ga biju

zamisli kad bi Englezi poceli da ga peglaju

vidis kako sisice ko Kristijano odjednom postaju muskarci

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Mihajlovicu svaka cast za ono sto je organizovao.

Meni je bas zao sto nisam otisao a imao sam zelju.

Ibrahimovic prica sprski nisam verovao kad sam slusao :D

Za decu sam se iznenadio sto ne znaju bar nesto malo da kazu.

Ne branim Ronaldinja i kazem da je trebao da istrpi, a ne onako kurvinski da udara.

Mada desavale su mu se ovakve stvari i ranije u PSG nije ovo prvi put.

Edited by weasel
Link to comment
Share on other sites

Pa i ne bas :/.Prvo poluvreme katastorfa,u drugom Englezi igrali lepo jedno 20 minuta i to je to.

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

pa bash i nije, a i bilo ko sa malo moga mogao je da pretpostavi rezultat i pre mecha. no, danas na programu prvo U19 repka protiv litvanaca (ili letonaca ?!) u 16 chasova, a zatim u 18:15 A tim gostuje u finskoj.

Link to comment
Share on other sites

i... sta mislite sta ce se desiti???? koji rezultat prognozirate???

nego, jel gleda neko ove bosance? napravili navijaci sranje u 1. minutu, poceli da bacaju "pirotehnicka, zapaljiva, sredstvar" u teren.. nesto iz prica komentatora sam zakljucio da je pravo sranje u samom savezu.. jel zna neko sta se tacno desava u bosni?

-edit-

o booooze, pa ovo je bilo,,, ocigledno je snimak te utakmice, posto se ista odigrala 24.3. .. koji sam patko!

Edited by manager
Link to comment
Share on other sites

ne znam za bosance, al tako je bilo i na mechu sa norveshkom.

bash danas smo ja i branko komentarisali da bi nam 1 gol najverovatnije doneo pobedu a 2 sigurno, tako se i ispostavilo. prijatno su me iznenadili kuzmanovic i jovanovic. ko shto komentator za prvog reche, ne plashi se lopte i vidi se da ima potencijala dok je jovanovic za mene neochekivano hladnokrvno postigao onaj pogodak. drugachiji profil napadacha od onih koje trenutno imamo tako da to svakako daje klementeu vishe opcija u napadu. prvo poluvreme je bilo sasvim zadovoljavajuce, dok smo u drugom pustili malo fince da se razmashu (mozhda i svesno). drago, vida i krstajic standardno odlichni u odbrani, rukavina, stankovic, i krasic vrlo dobri, jankovic josh jednom pokazao da se preporodio od kad je otishao u majorku. pantelic se nije bash pokazao u napadu sa mnogo korpuletnijim odbrambenim igrachima finske ali od njega se ionako nije ochekivalo da se sa njima bije, vec da se probija na brzinu i na tehniku (da ne kazhem njegovo trademark muljanje), shto apsolutno nije pokazao u ovom mechu. jako su me iznervirali stojkovic i kovachevic shto se bacakaju ko pichke po terenu, to su garant od zhabara zenge nauchili :) 3 boda su za respekt al mislim da je svima jasno da je finska reprezentacija veterana i engleskih drugoligasha i da ovom pobedom ne treba da se zanosimo.

Jebiga retko ko ima tvoga.

sve shto treba da uradish je da pitash :)

Edited by rev
Link to comment
Share on other sites

mene je prijatno iznenadila celokupna igra repke, mozda je za to zasluzan rani gol, ali bez obzira na to, kontrolisali su igru. jeste da finska nije fudbalska velesila, ali sama igra je bila tecna.

sada nam predstoji da poljsku srusimo sa prvog mesta, sto ce biti jako tesko ukoliko nastave sa dobrim igrama..

Link to comment
Share on other sites

pobeda kakva je takva je,mi smo tamo pobedili,a Poljaci su pukli,a Portugalci iksirali

Portugal bio bolji danas,ali dobili nakon sto su dali evrogol kojem je prethodio faul

smor

sad tek gledam koliko ti kiks protiv Kazahstana sve poremetio

da smo tamo dobili,mogao bi da ides u Portugal i da komotno izgubis,a ovako kara

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...