Jump to content

Prichajte


gruja

Recommended Posts

brate, to je greska Fergusona, ne Rafe i Vengera koji stalno rotiraju.

Pa isti su na sredini ko liverpul, liverpul je jachi u samoj sredini, dok Man Utd po bokovima, a to dodavanje O'Shea i Smitha je isto ko i prebacivanje Zendena, Riisea i Gonzalesa po celom timu u Liverpulu, po potrebi (i naravno Stivija koji je jednom-dvaput 2005-e igrao napadacha sa Garciom, iza kojih je igrao klinja Le Tallec)

Neces josh da mi kazes u sledecem postu da liverpul ima jachi tim generalno ? [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

realno i Mancester i Celzi imaju zajebane 3 tekme pred sobom,i dalje sam misljenja da se definitivno 9og maja odlucuje o tituli...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

@hajli

ne necu reci da l'pool ima jaci ti, jel kada bi to rekao onda bi lagao :)

ali isto tako ne mogu da kazem da nemaju jak, dosta priblizan tim kao i mancester. saberi i oduzmi sve, to ti dodje na isto.da se obrnu situacije isto bi bilo, tj l'pool bi se borio za titulu.

uostalom, zabole me i za jedne i za druge [:D]

Link to comment
Share on other sites

a da, ti si jedan od onih lozana na west ham posle onog filma sa onim peshovanom iz lotr-a [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

nadam se da si ovim hteo samo malo da me bocnes, jel u subrotnom si me povredio...

ja se lozim na west ham od 2000. daleko duze od ostalih "lozana" kako si nazvao ove novokomponovane simpatizere.

znam da sam se u jednom topiku vec prepucavao na ovu temu, tako da...

mojne... :)))

Link to comment
Share on other sites

ja se lozhim isto na west ham iz doba Di Kania,Fredi Kanutea,Trevor Sinklera,Majkl Kerika,Lamparda i Rio Ferdinanda...onakav tim je Reder uspeo da posalje u championship,koji je to bedak bio...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

nadam se da si ovim hteo samo malo da me bocnes, jel u subrotnom si me povredio...

ja se lozim na west ham od 2000. daleko duze od ostalih "lozana" kako si nazvao ove novokomponovane simpatizere.

znam da sam se u jednom topiku vec prepucavao na ovu temu, tako da...

mojne... :)))

normalno da je bila zajebancija, ja cenim svakog ko srcem navija za neki od timova iz PL, i prati PL, a ne ostale zenske lige kao shto su shpanska, italijanska i sl.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

@hajli

:)) nisam ni sumnjao :)

@gruja

daaa, jebo te koja je to ekipa bila. mada lampard, kol i ferdinand su mnogo ranije otisli, dok su ovi ostali sto si ih nabrojao sacinjavali ekipu koja je ispala..

ali koliko sam ja srecan bio kada su u kardifu dobili plej of.. sta bi dao da sam bio u velsu/londonu taj dan :)

ovi moji ortaci nisu mogli da veruju koliko sam se radovao :)

Link to comment
Share on other sites

off price o vh - gde je sad sinkler? jel u man sitiju ili je nesto otiso u derbi? on mi je nekako uvek bio faca..

p.s. a sto se tice vhema,samo cu reci - Islandski Operski Pevac..ja nisam mogao da verujem..

svaka im cast..ko je to cuo uzivo zapamtice..

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

@Ivan_tm- nisam mislio nista lose, samo sam taj tvoj post protumacio kao potcenjivacki. bez losih namera, stvarno.

nego, mic po mic i eto ostanka u ligi. 0-3 protiv vigana u gostima, golovima boa mortea, benajuna i marlona hervuda. sto znaci da je vigan iznad crte samo zbog bolje gol-razlike (isti broj bodova- 35) dok fulam ima 26 i na sigurnom je 16. mestu.

Link to comment
Share on other sites

:))

koji faking lol za Az,degeni jbt,u 18om minutu najvaznije tekme sezone ti dobijes crveni karton,pa ja bih obesio tog lika...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...