Jump to content

Prichajte


gruja

Recommended Posts

Sto niko ne prica da je Ronaldinjo postigao nacelan dogovor sa Milanom :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nisam gledao,bio sam na tekmi ceo dan,tako da ono,bacicu pogled,cuo sam da je bila jako lepa tekma.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

gledao sam u drustvu sa oko 10ak ganera i najboljim ortakom, koji navija za manutd. nisam hteo da kenjam, ali taj arsenal........ pa jebem mu mater, VODITE JEL TOLIKO TESKO ODRZATI REZULTAT!!!??1 A PRITOM MAN NIJE IMAO NIJEDNU NORMALNU SANSU. prvi goal penal, drugi sjajni owen iz fk. al nikakve akcije. tj da, runi se opet posteno ispromasivao 2x cini mi se.

znao sam da ce biti kao u londonu. ladno preokret ne verujem.

jako sam se razocarao :(

Bring It

Link to comment
Share on other sites

joj da, to zaboravih. jako smesan bio piike :) bacali su ga na sve strane.. koliko sam video ade je dao goal rukom, al ne moze se reci da ars nije imao inicijativu.

al jebem im ja tu inicijativu i "najlepsu igru" kad ne mogu da odrze rezultat. haos. po meni je kriv trener

Bring It

Link to comment
Share on other sites

fernando_torres_afp_v.jpg

El Nino hara Engleskim travnjacima

ŠPANJOLSKA i engleska liga su po mnogima najjače lige svijeta. Dokaz za to je i ovogodišnje polufinale Lige prvaka gdje su ostala tri engleska i jedan španjolski klub. Igrači koji se dokažu u tim ligama zasigurno su vrhunski i zaslužuju priznanje. No, igrač koji ostavi dubok trag u Španjolskoj pa prijeđe u Englesku i u prvoj sezoni briljira sigurno je posebna priča.

Rijetko koji napadač se tako dobro snašao u prvoj sezoni na premierligaškim travnjacima kao Fernando Torres. Još je u Atletico Madridu stekao ugled i ime, a onda za 38 milijuna eura prešao u Liverpool.

Čelnim ljudima nije žao ni centa koji su platili za 24-godišnjeg Španjolca jer u svojoj premijernoj sezoni na Anfieldu oduševljava sve ljubitelje nogometa. Igrač koji, kako je rekao španjolski izbornik Luis Aragones "nije nikad postigao dva ista gola", ove sezone je u dresu Liverpoola nastupio 31 put i postigao 22 gola. Uz to je zabilježio i osam nastupa u Ligi prvaka gdje je pet puta zabio.

Napadač odlične kontrole lopte, brz, ubojit iz svih pozicija, dobre igre glavom i sjajne fizičke pripremljenosti brzo se uklopio u momčad Rafaela Beniteza. "El Nino" je ove sezone neizostavan kotačić u Liverpoolovoj mašini i prvi je igrač Liverpoola poslije Robbia Fowlera koji je postigao 20 golova u prvenstvu. Dok probija svoj put među klupske rekorde, Torres priznaje da je i sam iznenađen svime što je postigao i kako se brzo prilagodio otočkom nogometu.

"Sanjao sam ovo, a postići sve ovo u prvoj sezoni je fantastično. Želim da me ljudi pamte i uživam u svemu jer sve ide glatko. Ljudi me ovdje cijene, kad me sretnu pristojni su, čestitaju me i žele se slikati", rekao je Torres.

Napadač se osvrnuo i na razliku između španjolskog i engleskog nogometa. "Španjolska liga je tehnički jača i sporiji je nogomet. Ovdje su stvari dinamičnije, a razlika između prve četiri momčadi i ostatka lige je ogromna. Treneri su menadžeri, sve kontroliraju, potpisuju ugovore i treniraju s nama", govori El Nino.

Ovaj dragulj španjolskog nogometa, pravi nasljednik Raula, nastupa za svoju nogometnu vrstu od petnaeste godine. U seniorskoj konkurenciji je zabilježio 46 nastupa i 15 pogodaka, a Španjolci se nadaju da će s njim na skorašnjem Euru u skupini s Grčkom, Rusijom i Švedskom konačno napraviti veći uspjeh.

Uz Cristiana Ronalda i Cesca Fabregasa, Fernando Torres je jedan od najperspektivnijih igrača engleske lige. Dvoboj Torresa i Ronalda ćemo uskoro vidjeti u polufinalu Lige prvaka gdje će biti zanimljivo pratiti hoće li nadvladati Ronaldovi driblinzi ili Torresova ubojitost. To će po mnogima biti dvoboj dvojice najboljih igrača engleske lige ove godine.

PREMA pisanju madridske Marce, Fernando Torres je svojim tridesetim ovosezonskim golom u dresu FC Liverpoola donio bivšem klubu novi financijski bonus.

Sjajni je španjolski centarfor zabio gol u 82. minuti u domaćoj pobjedi Liverpoola nad Blackburnom (3:1) postigavši okrugli trideseti pogodak u dresu kluba s Anfielda.

Time je donio već treći bonus u iznosu od 250 tisuća eura u blagajnu madridskog Atletica, iz čijih je redova prošlog ljeta prešao u Liverpool za 38 milijuna eura.

Prvih 250.000 eura Madriđani su zaradili temeljem njegovih 25 nastupa u Liverpoolovu dresu, drugi istovjetan iznos na račun im je stigao nakon prvih 15 Torresovih golova, a treći s dodatnih 15.

Totalsport

Link to comment
Share on other sites

emil heski donosi titulu mancesteru..

a overice je jakubu/dzonson..

inace tores je u trci za najbolji potpis lige sa Roke santa Kruzom..koji je za 5m evra iz bajerna kao poslednji otpadak doshao u blekburn i objasnio..19 golova u ligi i valjda 6 u kupu..a prichali su kako nema shanse da se snadje i da je hjuz pogresio sto ga je uzo..pfff

a porediti toresa (uz respekt prema njegovom znanju postizanja golova) i kristijana ronalda je zaista smeshno..

Link to comment
Share on other sites

smesno je porediti ronalda sa bilo kojim fudbalerom,jednostavno je na visem nivou od svih...iako je cigan :)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

emil heski donosi titulu mancesteru..

a overice je jakubu/dzonson..

inace tores je u trci za najbolji potpis lige sa Roke santa Kruzom..koji je za 5m evra iz bajerna kao poslednji otpadak doshao u blekburn i objasnio..19 golova u ligi i valjda 6 u kupu..a prichali su kako nema shanse da se snadje i da je hjuz pogresio sto ga je uzo..pfff

a porediti toresa (uz respekt prema njegovom znanju postizanja golova) i kristijana ronalda je zaista smeshno..

15 je dao u ligi, ukupno 19

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

komplex bato

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...