Jump to content

Prichajte


gruja

Recommended Posts

JEEEEEEBI JEBI JEEEEEEEB JEB JEB JEB JEEEEBI

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

NE NE PANTELIC JE MNOGO DOBAR DACE ON JEDNOM GOL U REPREZENTACIJI NEGO GA NESTO NECE VEC 10 GODINA

igra kao baba bre...

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

u ovom slucaju kvalifikacije za strucnu procenu su : posedovanje ociju

ili da nije mozda

BRATE PANTELIC POVUCE NA SEBE 8 IGRACA FLASTERA I ZIGIC IMA PROSTORA

ili

BRATE PANTELIC DAJE MORAL EKIPI

Edited by vLaDa_

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

u ovom slucaju kvalifikacije za strucnu procenu su : posedovanje ociju

ili da nije mozda

BRATE PANTELIC POVUCE NA SEBE 8 IGRACA FLASTERA I ZIGIC IMA PROSTORA

ili

BRATE PANTELIC DAJE MORAL EKIPI

a ti znas sta je Antic trazio od njega i koliko je dobro/lose to Pantelic odradio?

Ne kazem ja da je nesto posebno dobro odigrao, ali nije zasluzio da bude najvise kritikovan.

Link to comment
Share on other sites

brate on nije dao gol za repku ko zna koliko dugo

ja sam ga zapazio malopre, istina...kad je bio na 30m od gola u 5m prednosti na odbrambene igrace i kad je potrcao (valjda je to uradio) i izgledao je kao ...ne ne znam kako, ali nije kao neko ko pokusava da da gol i to mu je zadatak

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

dobro je, svaka chast...evo hasam svoje govno koje sam izasrao ovde za Antica mljac mljac

neka neka, samo ti zvaci [:D].

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Sa Pantelicem u ekipi smo glatko dobili 3 veoma teske utakmice, pa se vi zapitajte zasto ga Antic drzi u ekipi. Sto se mene tice ako nastavi ovako da se bori, trci, proigrava... ne mora nikada da da zabije za reprezentaciju.

Svaka cast momcima. Konacno imamo ekipu koja gine na terenu i koja uspeva da se vrati u utakmicu kada krene kako ne treba, za razliku od prethodnih. Bolju ekipu nismo imali od '98. godine.

Screw You Guys, I'm Going Home!

Link to comment
Share on other sites

Panta je namestio prvi gol, ko što je 99% zaslužan za onaj u Austriji koji je opet dao Lane, tako da ne serite.

Ja se izvinjavam Milijašu koga sam prozivao, dečko je odigrao za sve pare. Mali Obradović odličan u napadu, al slab u defanzivi. Subotić je imao vidljivu tremu, al biće bolje. Krasić klasa ko i uvek, Žiga je isto dosta dobro odigrao. Antić bog

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Licno mislim da je sredina odigrala loshije od ostalih delova terena. Ali licno me boli kita ako dobijaju...josh jednom se pokazalo da ova reprezentacija ima jedno od najboljih oruzija koje tim moze da poseduje: Mnogo igraca koji mogu da daju gol.

Za sada je dobro krenulo...i da: JEEEEBBBIIIIIIII!!!! [:D]

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

nervira me jedino onaj Dragutinovic...nesto nemam bas poverenja u njega...

da, Drago je katastrofalan kao i uvek, mnogo je mator, mada ja očekujem da će Subotić da zauzme njegovo mesto

<edit> i svaka čast onom caru koji nije dao da mu uzmu zastavu, svaka mu se dala </edit>

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

realno Milijash je zasijao zato sto nam je Deki bio opet presmesan danas :))

Kao da je imao tremu :))

Ali neka,to je do jaja sto konstantno iskache neko novi u zvezde :)

Jos malo pa ce i Stojkovic da pocne da daje golove,jebes mi mater :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Pratio sam Milijasa prvo poluvreme i izgubio je ubedljivo najvise lopti, svaku je iz prve samo razvalio... Drugo poluvreme je bio malo bolji, ali da je bio odlican wtf? Inace Deki je odigrao odlicno u odbrani, malo se gubio u napadu. I slazem se za Dragutinovica, njegovo vreme je proslo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...