Jump to content

Prichajte


gruja

Recommended Posts

to je taj kurac trener, kako kazu gibanica i gruja [:D]

ma koj trener, to je WESLEY SNEIJDER

u Ajaksu sabijao,evo i sad u Realu

@Gibanica

oces da kazes da je tekma sa Juventusom namestena?

evo ti klip pa jos jedanput pogledaj pa ces videti da je bilo kontakta sa Del Pjerom (3:06 pogledaj gde su ruke protivnickom igracu) i ko zna kako je izgledalo to iz sudijinog ugla?

Sudija se nije plasio da dosudi tri penala za Kaljari,cak je i Juventusovog igraca prvog izbacio. Sad ja trebam da pricam kako je Abramovic platio sudiji da svira nepostojeci penal protiv Liverpula i da dovodim u pitanje regularnost premijer lige(sudija je zbog tog penala bio suspendovan).Sudije su ljudi i desava im se da grese...

po meni Juventus nije zasluzio da pobedi,ali sudija je bio fer...

i ako neko simulira i uspe da prevari sudiju,to nema veze sa namestanjem...uostalom Del Pjero i ostali su male bebe za Kristijana Ronalda,sto se tice simuliranja

P.S. navjam za Milan i ne gotivim Juve xD

i da Arsenal-Portsmut je bila bolja tekma

EDIT:zaboravih link za klip

Edited by bojinho

u mirin brah?

u mad? come at me bro!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

aj da se ne vrtimo vise u krug..ostajem pri onom sto sam rekao..

da je paskvale fodja bio u istoj situaciji kao del pjero u tom istom momentu kurac bi dobio faul..jer ga nije ni bilo..a inace oba penala su bila skroz zasluzena vuko ih je debil oba puta bespotrebno vukao i bacio na zemlju a i za crveni nema sta da se kaze jer ga je koliko sam razumeo na ital. sajtovima zebina psovao i ovaj mu je odgovorio crvenim..isto stoji i za igraca kaljarija..

kad pricamo o simuliranju kristiajno je kao i arjen mnogo vise to pokusavao pre pa je video da nema leba..uglavnom..a u italiji to cveta i apostrofira se na juventusovim igracima + toti + pirlo..zasticeni su ko beli medvedi i ne smes da im pridjes

pogledaj npr. neki klip da vidis kako pandev gura loptu i kako ga sutiraju i guraju a faula niotkuda..ili bilo koji dobar igrac neke prosecne ekipe

Link to comment
Share on other sites

e to i mene zanima ...

tekma jako losa, mislim sto se nas tice...

igre nigde, nema ko da organizuje, cak mi se i u jednom trenutku dojmilo da nemamo ni dogovorenih akcija... sasvim je konfuzno sve ovo veceras delovalo.. zadnjih dvadesetak minuta utakmice nisam ni gledao, ali video sam gol koji smo postigli iz ofsajda, i ajde posle neko da kaze za merka da je srbomrzac :))

Link to comment
Share on other sites

O tome se i radi,jeste da je ovaj bio metar i po iza,ali se lopte odbila od odbrabenog igrach u trenutku dok je ovaj nash glavom shutirao na gol,tako da od opsajda nema ni O.

Inache shto mi je krivo shto Ivica nije uhvatio onog Skolarija da ga isprangija,to nije zajebancija...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

a zbog chega su se uopshte pokachili dragutinovitj i skolari?

pa ko ce ga znati tacno... ali kao zato sto portugal 2 tekme za redom nije dobio i ako je vodio i tako to.. i onda se ivica pokacio nesto sa portugalskim igracima i ovaj mu dobacio i onda paf paf pesnaja ona smotana od skolarijeve strane... udara ko zena !!

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Evo, gledam snimak i jeste bio ofsajd. Ivanović je bio u ofsajdu i kada je Pantelić zakačio loptu ali nema veze :) I Nunjo Gomeš je napravio faul u živom zidu kada je Simao zabio.

nije bio ofsajd , posto je lopta udarila nekog od igraca portugala..

a sta je ovo Skolari presao u boksere :P.. ocekujem neku dobru kaznu za njega

Link to comment
Share on other sites

ofsajd jeste bio. bio bi pasivan ofsajd koji mozhe, a ne mora da se svira, da lopta nije doshla do ivanovitja. onog trenutka kada je n u nastavnku akcije primio loptu, to postaje aktivan ofsajd.

no dobro, i nas da ukenja sudijska procena jedared. kad se samo setim shpanija-jugoslavija onomad :[

i neshto ne verujem da tje skolari osetiti posledice. uefa je mafija.

Link to comment
Share on other sites

upravo sam pogledao tu situaciju i slazem se sa ramizom.

jeste da je pantelic sutirao ka golu i u tom se trenutno bane nalazio u ofsajdu sto ga cini pasivnim, ali se i to svira...

bas to, i nama jednom sudije da progledaju kroz prste.. a i sto je produzio 2min i svirao kraj u 91:44 :))

inace, sve je krenulo zbog one lopte koju smo namerno ispucali u aut da bi se vidicu ukazala pomoc, po fer pleju ista je trebala biti vracena nama, sto portugalci nisu uradili.. i onda je krenulo nasrtanje nasih na njihove, lol, prvo zhiga, pa duljaj i onda kraj... pa je tu krenulo neko koskanje, skolari uleteo u teren, nasao se drago ... i ostalo znate :))

Link to comment
Share on other sites

da probam opet da pojasnim...

1. pantelitj plasira loptu ka ivanovitju dok je ovaj iza poslednjeg igracha odbrane - ofsajd ivanovitja

2. pantelitj shutira ka golu dok je ivanovitj iza poslednjeg igracha odbrane - pasivan ofsajd ivanovitja (mozhe, a ne mora da se svira. po slobodnoj sudijskoj proceni, ako ovaj prosudi dal je igrach u pasivnom ofsajdu ometao golmana na bilo koji nachin)

3. pantelitj shutira ka golu dok je ivanovitj iza poslednjeg igracha odbrane, lopta se odbija od protivnichkog igracha i dolazi do ivanovitja koji se u tom trenutku aktivirao u ofsajdu koji mora da se svira.

da kojim sluchajem ivanovitj nije bio u ofsajdu kad je pantelitj shutnuo ka golu, i da je posle shuta ushao iza poslednjeg igracha odbrane, pa se onda lopta odbila od protivnichkog igracha i doshla do ivanovitja, onda ne bi bilo ofsajda jer ga nije bilo ni kada je pantelitj shutnuo.

u sred pisanja posta sam morao da odem do deusa na pola sata, pa izvinite ako deluje konfuzno :D

Link to comment
Share on other sites

bio je ofsajd,i taj ofsajd treba da se svira

ali samim tim sto je jako konfuzna situacija,imali smo ludu srecu da nije sudija svirao

takodje je situaciji dodata konfuznost to sto je lopta od Pantelica isla na drugu stranu

Stankovic jebena nula

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...