Jump to content

(Srpski) Tenis


leisure

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

novak igra prvi mech dana, odmah za njim i ana znachi u 17h

jelena i tipsa poslednje mecheve znachi negde oko 01h, mozda nekim chudom i neshto ranije.

go tipsa go/ :))

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Olivije Pejshns,Markos Bagdatis i sad Radek Stepanek

ne zna se da li moze vise zivce da nam iskida :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

svaka chas' za obojicu, respect za mech...

nego

kako to da se u fl. meadowsu ne igra na 2 razlike u 5. setu? zar to nije nepisano pravilo grand slamova ili svaki turninr to setuje individualno? ono =o) smeh bi bio ova dvojica bi usli u tinejdzhere ;o)

Link to comment
Share on other sites

mislim da sam gledao nekotj u wimbldonu kaprijatijevu da je isha sa nekom do 14, a rodik da je u australiji pre nekoliko godina mislim nagazio i 20 =o)) najduzhi ikada peti set je bio u dublu vimbldona ove godine kad su se terali do 28 ili 29 =oD

inache i jeca je dobila ovu svoju, 2:1 sad josh nesto da chituckam dok ne krene tipsa, nema smisla da kuntam realno =o/

Link to comment
Share on other sites

mislim da sam gledao nekotj u wimbldonu kaprijatijevu da je isha sa nekom do 14, a rodik da je u australiji pre nekoliko godina mislim nagazio i 20 =o)) najduzhi ikada peti set je bio u dublu vimbldona ove godine kad su se terali do 28 ili 29 =oD

Sve mi se nesto mota po glavi da zhene igraju na razliku i da nema tiebreak-a, a da muskarci igraju tie-break. Secam se da sam gledao neki mech mislim na Rolandu koji je bio nesto 13-11 i to, ali je bio zhenski tenis.

Tipsarevic predao Nadalu pri 6/2 6/3 3/2.

Link to comment
Share on other sites

Ja znam, ja znam!!1! ... Ovako, Ana igra protiv Venus kada se zavrshe mech koji je pri kraju i josh jedan mech (Nadal i neki pajser)...Novak igra jako kasno sa Del Potrom, odnosno igra drugi mech na vechernjoj sesiji koja pocinje u 1am po nasem vremenu... dakle, circa 2:30-3am mu pocinje mech(zenski mech je pre njega pa nece valjda dugo da traje)... za Jelenu je teshko reci zbog 3 mecha koji se igraju pre nje...moguce negde izmedju Ane i Novaka.

Link to comment
Share on other sites

Venus vs Ana - poceo mech na RTSu.

Btw, da se nisu one nesto mnogo rano nasle? Ili je venus jos uvek loshe kotirana?

Pri cemu su ovi uvodni gemovi jedni od najcudnijih koje sam video u tenisu skoro. Venus koja ne mozhe da izbaci lopticu na servis, Ana koja ne ume da vrati servu, Venus koja pada na prvom koraku trcanja na lopticu ... kao da su drogirane.

Link to comment
Share on other sites

Brate, koji je ovo losh tenis :((

Ajd' sto se ova Ana raspala, nego ni Venus nije nista bolja. Treba da se pojavi neko regulatorno telo tenisa i da ih kickuje jer kaljaju ugled "belog sporta".

I ako neko ima Anin mobilni neka je pozove da joj kazhe da vise ne izlazi na mrehzu jer od 35 puta kada je izasla nije osvojila nijedan poen.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...