Jump to content

(Srpski) Tenis


leisure

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ma super je to za dubl, jer smo krenuli da osvajamo i ima sledece godine da pwnujemo. Jos je jelena sebi obezbedila navijanje kompletnih stadiona i terena kad bude igrala jer je osvojila titulu sa britancem ("skot? to su kao srbi iz velike britanije © nikola"), tako da ce imati super podrsku, a ako sa sobom "povuce" i ove druge nase, bice to fino.

Link to comment
Share on other sites

Sta je bre ovo bilo ljudi moji? Znaci posle ovog mecha ja bih Jeleni dao orden hrabrosti :) Dao bih i Cibulkovoj zasto da ne, ali ovo je bilo ljudi moji ... nesto oko tri ipo sata trajao mech, grchevi sa obe strane, strava jedna. Jelena dobila.

Link to comment
Share on other sites

ludilo mech, ja sam chak prespavao jedan mali deo i ono razbudim se, a one i dalje piche =o)

sto kazhe lale orden za obe...ova mala, da prostite, krvari od sredine prvog seta =o))

a za lepotu lale brate ne verujem da treba da se rasprtavlja o bilo chemu, mala em sto ima prijatnu facu em sto joj i shirina ramena i mishitjavost nisu off the scale, tj imash jessicu biel kao reper, ona se nagruvala i pichi taj athetic look, a ova mala ima i manju shirinu i manju definiciju bash je sva ubava nekako =o)))

no gz za jelenu brate koliko je to sati i grchevi i sve i opet igra...

Link to comment
Share on other sites

a za lepotu lale brate ne verujem da treba da se rasprtavlja o bilo chemu

Ne znam, ne odgovara mi nekako za slovakinju, mnogo vise gotivim hantuchovu, a ova mi je stvborila prvi utisak nekog "drkosha" :) Nekako mi ne lezhi, sta cu ;)

btw, bas me zanima koje ce timove izvesti sutra selektori, posto na ove dve ja zaista mislim da ne mogu da racunaju :)

Link to comment
Share on other sites

Sta se desava sa ovim nasim teniserkama u ovoj Slovackoj?

Krenula da igra ova Vojislava Lukic (koju ovde nahvalishe kao mnogo lepu), krenula njena serva i njoj se sloshilo. Jedva stigla na stolicu i sruchila se tamo, sad joj daju medincisku pomoc. Koja strava.

Jelena inace nije izasla na teren, i mooozda ce igrati dubl ako zabelezimo jednu pobedu iz dva mecha.

Link to comment
Share on other sites

lukitjka nema extra lepu facu no simpatichna je i dalje (mislim da kazhem da je lepsha od 99% teniserki realno i nije neki kompliment =o)) al je zato gradzhena ko da ju je neko crtao za marvelov strip...ako josh malo...khm... 'poraste' mozhda predje i u dark horse domen =o)

samo da uznapreduje malo na wta listi i 200% dobija ugovor da reklamira neki sports bra ;o)))

no ovaj mech nazhalost dobiti netje...steta...no bitje bolje...samo napred

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam sto stalno kacite tu sliku njenu (onu prvu) gde je ispala bash ochajno, i skoro da ima i brkove :))

Daleko od toga da je ruzhna, i ovo sto reche kole, da kazhemo da je lepsa od 99% teniserki nije kompliment. Simpa je, ali sta znam, lepse mi izgleda ovde na terenu danas nego na obe te slike sto si okacio. Zao mi sto se skenjala na pocetku pa odigrala bezveze, ocigledno je mogla da uzme jos pokoji gem.

I to je to. Osim ako se u drugom mecu ne desi cudo, eto nas i sledece godine u "drugoj ligi" :)

Link to comment
Share on other sites

lepo prichala chris evert na jurosportu kad su komentarisali RG - Srbija ima samo 2 teniserke u prvih 200 na svetu, da, obe su u prvih 10, ali opet, samo 2 u prvih 200. Treba pricekati 5-10 godina da ovaj uspeh koji imaju sada generishe novu generaciju igraca.

nadam se da ce se broj nashih dobrih tenisera povecati mnogo brzhe no u principu to je to...treba vremena...

Link to comment
Share on other sites

Svaka cast za Anu, igrala je kao da je u Top 10 a ne kao da je 450. teniserka sveta. Iako to rezultat mozda ne pokazuje (6/3, 6/2), mech je trajao oko sat ipo, mozda i nesto duze, sto dovoljno govori da je bilo (ne)iskoriscenih brejk prilika. Steta sto nas je tako "potreifilo" da nam dve najbolje teniserke ne mogu igrati u ovom mechu, sto je automatski spustilo mogucnosti na blizu nule.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ne znam u cemu je tacno stos, ali je to neka Montrealska modna revija u kojoj teniseri shetaju pistom sa manekenkama. Ima ih jos 2-3 koje se smenjuju (manekenke) a tu su jos i Blejk, Hjuit, Bagdatis, Marej itd. Ima na ATP sajtu, ja slucajno naleteo citajuci rezultate Montreala.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...