Jump to content

(Srpski) Tenis


leisure

Recommended Posts

Sta se desava sa turnirom ako stalno pada kisa npr 4-5 dana bez prestanka. Da li se turnir produzava za neki dan ili neki teniseri/ke igraju 2 meca dnevno ako je to potrebno????

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Janko je uvek bio odlican teniser,samo sto je uvek vise glumio manekena nego igrao tenis.

Sad kad su nasi napravili ove uspehe,malo mu je glupo da on zaostaje,pa je zapeo :)

I sam je nesto rekao u tom stilu,kako su njihovi uspesi uticali na njega u pozitivnom smislu

Bice od njega nesto,do prvih 20-30 moze sigurno da dodje,za vise od toga nisam siguran,videcemo uostalom :)

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Jel ovi danas nisu nista zavrsili od meceva, nasi? I jel su iz uprave najavili da se igra sutra, iako je planiran slobodan dan?

sto se janka tice, cim je on poceo da se pravi faca, znao sam da ce se raspasti, kao uostalom i svi drugi na taj fazon. Sad mu je izgleda doslo iz dupeta u glavu da nije dovoljno to sto se slikao polu-go za mobtel, pa hoce malo i da zaigra.

Link to comment
Share on other sites

izgleda da je danas ipak slobodan dan, po rasporedu sa sajta igra se u ponedeljak

ana teren no.13, prvi mech

novak teren no.2, drugi mech

jelena teren no.1, drugi mech

tipsa igra na istom terenu kao i jelena, posle njenog mecha

igra se od 12h

celodnevna zabava znachi:))

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Nisi ti samo pogresno obavesten, ondaK smo svi mi jer je juce ceo dan bilo price i na tvu i na radiju da ce se igrati u nedelju. Ali ako su se ovi skapirali da mogu da sve stignu ako se nedelja preskoci, ondaK ok. Steta sto samo to necu moci da gledam, danas bih mog'o. Nista, gledacu sutra reprize ;)

Link to comment
Share on other sites

ova kisa je cudo... pokvarila svima dan

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Pa stvarno su retardi, kad su vec znali da ce da kasni. OK, sad je malo lakse kada ima manje igraca, dobro je da nije padala onih prvih nekoliko dana, tad bi bas ubila raspored, ali opet i oni smaraju. OK, nemam nista protiv, tradicija, ovo ono, ali kad vec vidite da ce biti problema, zabodite da se igra u nedelju pa barem deo meceva da se skloni.

Ovako je samo Ana uspela da dobije onu mucenicu :)

Link to comment
Share on other sites

sada trazim na netu neki snimak ali ne mogu nikako da nadjem ...

cenim da ce na youtubu biti sutra..

nego, pocetak petog seta, nadal se priprema da servira, odradi ceo ritual ( bulja, kosa, tapkanje lopte) dize glavu i u tom trenutku vidi soderlinga koji odlazi na klupu da promeni reket.. vec je krenulo komesanje u publici i blagi osmesi..

tu ga je nadal iskulirao, samo ispratio pogledom (blago retardiranim sa spustenom desnom stranom usta)..

medjutim, kada je opet odradio ceo ritual (bulja, kosa, tapkanje), kada su svi ocekivali da ce on servirati, dize lopticu i pita ga jel moze... na sta mu soderling "odgovara" izvlacenjem sorca iz bulje.. tu je publika pocela da se smeje, misleci da se teniser sale.. ali njihovi pogledi su drugacije govorili :)))

uglavnom, nadal je bio vec na rubu poraza, soderling se vratio posle 0-2 u setovima i samo je trebao da ga dokrajci..

medjutim, ovo je rafu diglo i ubrzo je poveo sa 1-0, bez izgubljenog poena, posle toga ga je i brejknuo i tu je mec stao, pocela je kisa.. bog je pogledao robina..

Link to comment
Share on other sites

Haha, sjajno :) Jedva cekam snimak.

btw, gledam sad ovo hantuchova vs serena, i skroz mi je nekako neprijatno kad neko igra protiv protivnika koji je fizicki ometen. Mis'im, podrzavam ja sve zelju za borbom itd itd, ali je potpuno neprijatno da ti igras protiv nekoga ko ne moze da se pomeri. Skoro da mi se cini da je teze Hantuchovoj bilo da igra nego Sereni. Tipa, nju uvatio grch, i sad ti "ne smes" da joj saljes skracene ili je suvise setas po terenu, jer ce da ispadne da si "bez dushe". Pa je onda jos trazila one klonjara pauze zilion puta tokom seta itd itd. Meni to bezveze.

Jos je ova crnkinja, da su joj rekli da ne moze da se igra vise tako, ona bi rekla "aaaa, rasisti!" ;)

Link to comment
Share on other sites

ana, jelena i tipsa igraju u 12h, da vidimo kako ce rts ovo da izvede, mozda za tih 2 sata ukljuche opet 3k;))

novak bi trebalo da igra na istom terenu kao i ana posle njenog mecha.

prognoza za danas kaze light rain shower, za sutra heavy rain shower.

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

ne, plan prenosa je ana, pa novak, pa snimak jelene pa snimak tipse.

mada teoreCki, poshto janko voli da igra u 5 setova, mogli bi da se ukljuchimo tu negde tokom chetvrtog:)

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...