Jump to content

24 - 6. sezona!


Raider

Recommended Posts

Jack is back! Ja pogledah prve 4 epizode iz 6. sezone 24.Utisci su odlicni.Prve dve epizode su mi bile deja vu i predvidive,ali standardno dobre.Ali treca i narocito cetvrta,odlicne,barem meni.Nadam se da ce i ostatak sezone odrzati ovaj nivo i imati jos puno iznenadjenja i obrta kao i u prethodnim sezonama.

Za one koji ne znaju 6. sezona zvanicno pocinje 14. i 15.01. emitovanjem prve 4 epizode,ali su doticne epizode "procurele" na internet nedelju dana pre emitovanja.Ima ih na torrentima,pa potrazite.

Link to comment
Share on other sites

jack bauer knows victoria's secret!

ne znam, ja 24 ne bih mogao da pratim redovno. gotivno mi je da uzmem i pogledam celu sezonu za nedelju dana, ali da trpim onakve klifhengere iz epizode u epizodu mi ne pada na pamet.

inače, trenutno gledam drugu sezonu, a pogledao sam prvu, petu i četvrtu (tim redosledom, ne znam zašto), i primećujem da je najslabija koju sam do sada gledao. videćemo kakva je treća, tu je džek koman :)

Link to comment
Share on other sites

Uf covece, to deluje kao dobra serija! Jel ima neko sve sezone da mi nareze?

ne znam, ja 24 ne bih mogao da pratim redovno. gotivno mi je da uzmem i pogledam celu sezonu za nedelju dana, ali da trpim onakve klifhengere iz epizode u epizodu mi ne pada na pamet.

HRT je generalno dobro regulisao taj problem tako sto je odlucio da emituje nedeljno cetiri epizode, i to kao pon, uto, sre i cet. I onda super, taman mozes da se strpis do sledece nedelje.

Link to comment
Share on other sites

trebalo je meni neko to da nareze bas davno davno, ali vidis, sad bas ne mogu da se setim ko je bio u pitanju.

:(

Ajd' ako nadjes javi, pa da mi recnes kopiju, to bih bas odgledao. (*)

jednog od ovih dana, laki, moratju da te posetim, pojedem ti sav pasulj u kuci i maznem sve sezone 24ke =o)...jel imash ti sve to ili si i dalje u fazonu "a ne nema te 8 godina na krs'u pa se sad ja igram udaranja chezhnje"? =o))

Ti hoces da dodjes samo kada ti nesto treba. To nije lepo!

(*) Uz zbilju, ja stvarno ne znam sta da se radi sa tim reckanjem. Dva DVD-a po sezoni, jos ako su neki krshevitiji moras da ih snimas po 10ak minuta, a i ako presnimavas sa DVDa posto ne drzis sve na hardu vreme se duplira ... uopste nije lako snimati DVD-jeve, ne znam kada ce tu neki proboj da se dogodi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...