Jump to content

Da li ste videli ovo za JK


Recommended Posts

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nemam pojma sta palamudite,devojka je glupa kao kloniranje Elija za dobrobit covecanstva, dal su joj namestili prvi snimak(btw odgovor je da ono sto radja decu i vodi ljubav,mozak je jos retardiraniji i pre bi poverovao u prvi odgovor makar je u teoriji tacan) ili ovo nije ona u drugom clipu...................mislim ono ffs meni je tragicnije to sto ljudi..khm khm da se ispravim velik procenat nase populacije slusaju njene retardirane tekstove(koji su stvarno uvreda za inteligenciju slusati ih) prelepljene preko turskih ili grckih pesama...........no fucken imagination what so ever............ guska

Edited by marxus
GOT MIT UNS
Link to comment
Share on other sites

Nemam pojma sta palamudite,devojka je glupa kao kloniranje Elija za dobrobit covecanstva, dal su joj namestili prvi snimak(btw odgovor je da ono sto radja decu i vodi ljubav,mozak je jos retardiraniji i pre bi poverovao u prvi odgovor makar je u teoriji tacan) ili ovo nije ona u drugom clipu...................mislim ono ffs meni je tragicnije to sto ljudi..khm khm da se ispravim velik procenat nase populacije slusaju njene retardirane tekstove(koji su stvarno uvreda za inteligenciju slusati ih) prelepljene preko turskih ili grckih pesama...........no fucken imagination what so ever............ guska

Imas devojke koje su JK wannabe, evo ja sam u razredu imao jednu, znaci bukvalno ko da gledas klon JK samo sto je ova ruznija i nema para za silikone.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

pa pazi, mala je verovatnoća da dva lika postuju na ruru, obojica su sa dorćola i obojici je nick 47mission.. no dobro, ako nećeš da se širi da pleteš dredove, neću dalje pričati ništa.

Link to comment
Share on other sites

jao majko kad me teras da se cimam

evo ti http://img153.imageshack.us/img153/1771/picture28fb.jpg

upravo sam se slikao.

nema jos jednog 47@missiona na ruru

ima 47, nije aktivan sto godina i ima jedan post

ima hitman_47 on se registrovao ISTOG DANA kao ja (lal nab), ali i on nije aktivan od septembra 2005.

ne znam odakle ti ideja da ima jos jedan 47@mission na ruru

EDIT: Gotivni su mi dredovi, a? [:0]

Edited by 47@mission
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...